• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    POHODAVOLE: teto set prodavaji na bricklink jen 3 obchody, nejlevneji za 1680,-

    http://alpha.bricklink.com/...ing%20Set&category=%5BUniversal%20Building%20Set%5D%5BBasic%5D#T=S&O={"ii":1}
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BATY: peklo! To prvni mam taky u babicky schovane a ceka na dceru, az vyroste :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: ha ha, to znám, tyhle minimální objemy nákupů. Naposledy jsem si pořídil na stůl malýho Dartha Vadera, když jsem synovi dokupoval návěs do Dupla. ;-]
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BATY: si mal nechat, ak by mal maly tendencie robit nehody :)
    BATY
    BATY --- ---
    HADIAK: to uz jsem vyhodil do plastu ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BATY: nevidim tam to ohorene kridlo :( :)
    BATY
    BATY --- ---
    Zdravim ve spolek... Ted, kdyz si zacinam hrat s malym s Duplem, tak me to nejak chytlo a rikal jsem si, ze ve sklepe mam nejake lego z detstvi, tak ze bych ho mohl vytahnout a podivat se co tam je... Inu, nasel jsem krabici od papinaku, plnou lego kosticek. Pomoci manualu a bricklink.com jsem identifikoval sety a vsechno jsem slozil, zbylo mi jen par kosticek, co by se do dlane veslo. Bohuzel, nektere dilky mi chybely a nebo byly ulomene, okousane (kridlo od letadla dokonce ohorele, kdyz jsem ho jako malej zapalil na sporaku a hral jsem si, ze letadlo hori). Stalo me to tedy dve navstevy prohrabavani se kostickama v lego muzeu na narodni a 3 objednavky na bricklink.com, ale nakonec jsem vsechny sety dal dohromady, vcetne extra items :) Akorat set 350-2 jsem nedokazal slozit, protoze k nemu neumim najit manual ani na internetu a puvodni nemam, jestli vubec k tomu nejaky byl...

    Vysledek si muzete prohlednout zde:
    https://plus.google.com/u/0/photos/103438859744719575772/albums/6193723986717913377?hl=cs

    Do popisu fotek jsem pridal nazev setu a odkaz na bricklink...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    DRABICZ: Sešla se 4 zvířátka, chobotnice, žralok, krokodýl a papoušek. Řekla si, že se podívají do Tortugy, když je teď nikdo u moře nepotřebuje. Dorazila na nedalekou pláž a odtud zahlédla světýlka. Zvířátka byla vyhladovělá a tak se vydala k onomu domu nebo spíš zřícenině. Když k ní dorazila, okno terasy bylo vysoko, a tak se zvířátka postavila jedno na druhé, aby se podívala dovnitř. V domě byla banda pirátů a zrovna počítali lup. Zvířátka se rozhodla piráty vyhnat, a tak se dala do "hraní", neboli velkého rámusu a cákání, jak každý uměl. Pirátii se vyděsili a prchli do džungle. Zvířátka se tak najedla a uložila se v domě a v blízkém okolí ke spánku. Když zřícenina a blízké okolí utichlo, vyslali piráti zvěda, aby se podíval, kdo jim sebral jejich skrýš. Když vešel pirát dovniř a došel až na terasu, tak jej nejdřív vyděsil papušek svým křikem, šlápl na krokodýla, který ho svým ocas odmršil do vody, kde ho svými chapadly omotala chobotnice a když se vymanil z jejího sevření, tak ho jěště, než stihl utéct z vody zpátky do džungle, stihl žralok kousnout do nohy. Pirát se s obrovským řevem vrátil ke svým druhům. Protože v té tmě nic neviděl, vylíčil, že ho napadla strašná mořská čarodějnice. Piráti se už do skrýše nevrátili a zvířátka tam žila spokojeně až do smrti. Dál do Tortugy se už nevydala.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    SIHAJA: Co tam ta mořská zviřátka dělají?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Pirátská pohádková variace na Brémské muzikanty

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    AXTHEB: Právě o to mi jde:-) Plus tedy o skutečnost, že momentálně mám doma jenom to EV3 bez nějakých doplňků.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THOMASMORTA: Hele větrák postavíš s libovolnym motorem a hrstí technics kousků. Z EV3 postavíš větráky 3 a ještě budeš moct ovládat rychlost otáček :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    THOMASMORTA: No z EV3 by určitě chyběly ty velký zelený panely a další díly z hlavy nevim... Ale zas je v EV3 celkem dost těch jinejch panelů, ze kterých by se to taky třeba dalo nějak vymyslet... Já se snažil pro lepší proudění vzduchu o co nejhladší lopatky... Případně by šla udělat nějaká konstrukce lopatek, která by se dala potáhnout třeba papírem, nebo potravinovou folií... ale to už by nebylo pure Lego...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Máš někde seznam kostek potřebných pro jeho sestavení? Nedalo by se to náhodou sestavit z toho, co je v sadě Lego Mindstorms EV3 31313?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KINGFISHER: Už si dělám objednávku, tak jen náhodou, nechcete to někdo taky? Že bychom se podělili na poštovném? Kniha (200 stran) $29, po slevě na preorder $21, poštovné $24...?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    The Art of Lego Scale Modeling: The Awesome Everything Book Review – Feature – Car and Driver | Car and Driver Blog
    http://blog.caranddriver.com/the-art-of-lego-scale-modeling-the-awesome-everything-book-review/
    AHURNY01
    AHURNY01 --- ---
    Ahoj mam otázku nechtěl by koupit někdo tohle lego : https://hracky.alza.cz/lego-creator-31021-chlupaci-d505096.htm

    otevřena jenom krabice
    cenu nabídněte
    VITI
    VITI --- ---
    SHMADE: zkusim to, dik
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Vedro bylo teď poslední dny neúnostný, tak jsem si postavil větrák. :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam