• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    BATY: Může si udělat wish list těch tří kostek a když budeš procházet shopy, tak si zobrazit, jestli má věci na tvém wish listu
    BATY
    BATY --- ---
    Nevite, jestli jde nejak na bricklink hledat shopy podle vice kosticek co potrebuji tak, abych minimalizoval pocet objednavek? Proste, ze bych nekam napsal nazvy 3 kostek co potrebuju a vypadly by mi jen shopy, ktere maji vsechny 3?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Potisk hlavy bez výrazu (tedy to, co si pamatujeme z dětství jako oči a úsměv), je i dneska v setech. V Creator setech a u modulárních domů (které konec konců teď nově spadají pod Creator s přízviskem Expert). Tedy nic extra vzácného nebo dokonce nesehnatelného. A na BL se dají samozřejmě sehnat i ty opravdu původní, s vyplněným studem na hlavě.
    MISO
    MISO --- ---
    a propos, Wall-E uz je na trhu

    WALL•E  | LEGO Shop
    http://shop.lego.com/en-US/WALL-E-21303
    MISO
    MISO --- ---
    BATY: hej, tiez sme skladali nase stare so synom. na fotke uz mixnute s bagrom za odmenu :)

    CROSS
    CROSS --- ---
    Rozbalený to nemá žádnou hodnotu samo, zabalený sběratelskou (nějakou), co jsem četl, jde o dárkovej set pro zaměstnance, nikdy v prodeji.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: už jsem se na to kouknul, s tou stovkou jsem to přehnal, leda i s poštovným ;) to bych složil i z toho co mám doma ;)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: aha, na to jsem ani nekoukal ;) tzn. že se to dá pořídit cca za stovku, akorát bez krabice a manuálu ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Já vím:-) Proto mi ten inzerát přišel vtipný - a hlavně, když se podíváš na složení, tak jsou to samé základní kostky:-)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to teda fakt nevím ;) na bricklink je nové nerozbalené za 5400 CZK... Za ty prachy bych vzal raději ten technic náklaďák...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: No, chtěl bych vidět, který nadšenec koupí tohle:
    LEGO - Praha 5, prodám
    http://deti.bazos.cz/inzerat/50815779/LEGO-.php
    CROSS
    CROSS --- ---
    PECA: no co si budem povídat, malej má už v tomhle věku víc Lega, než jsem měl jako dítě já, tim myslim do doby, než jsem si ho v dospělosti začal pořizovat sám. Ve sklepě už čeká Lego Architecture Studio...

    To tam teda čeká, až si ho vybalim, ale mám tušení, že to bude právě až v době, kdy oba budou ve věku, abychom u toho mohli sedět společně.

    Ale Lego (stejně jako deskovky) se nezkazí... :-]
    PECA
    PECA --- ---
    CROSS: Tak jasně. Nejdřív to musí hezky rozebrat, než se může pustit do stavby...
    Já to hlavně myslet tka nějak podle sebe. Takhle mě to 1× - 2× do roka chytne a koupím nějakou pěknou deskovku. Však on junior "do ní doroste"... Akorát nastoupil první třídu a díky deskovkám je tam zaručeně nejlepší počtář. Škoda, že mu maminka bránila, aby se učil písmenka, takhle si musí text na kartách pamatovat...

    Ono je to ve všech rodinách +/- stejný, liší se to akorát množstvím a typem hraček :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    PECA: malej bráška už to sice nejí, ale momentálně je v rozebírací fázi. Musel jsem kvůli tomu (doufám dočasně) odstranit i Duplo kolejiště, na to jsem byl pyšnej. (Mohlo to mít tak 8 metrů, asi 12 vyhýbek, 3 tunely, 2 mosty...) Menší do toho vlez a neskončil, dokud z toho nebyla hromada kolejí ;-]
    PECA
    PECA --- ---
    CROSS: Vydrž, ony ty děti rostou jako z vody. Ještě pár setů a už bude stavět i s malým bráškou :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: na ten mám taky spadeno, ale i jestli do něj nakonec půjdu, skončí u ostatních krabic s Technicem, co se mi doma nahromadily od narození prvního dítěte. Ale řikám si, ještě pár let a bude za to vděčnej (teď je mu tři a půl a momentálně si může s "dospělým Legem" hrát, jenom když jeho mladší bráška (14 měsíců) spí).
    BATY
    BATY --- ---
    Tak a ted, kdyz jsem to dal do poradku, tak bych si mohl za odmenu poridit neco pro sebe... I kdyz nevim, kde bych to skladal, tak abych mel dost prostoru a zaroven, aby mi deti nesnedly pul stavebnice :)

    treba tohle s mi moc libi:
    LEGO Technic 42043 - RC Motorized Mercedes-Benz Arocs 3245 by 뿡대디
    https://www.youtube.com/watch?v=w_bgYFdemJM
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: jo to je fakt, ty klasický hlavy jsou už rarita ;-]
    Ne úplně k mání jsou taky Technic figurky... to mi celkem vrtá hlavou, proč přestali dělat, v těch pokročilejch modelech se vyjímaj celkem dobře. Jestli je to svazovalo v měřítku... těžko říct. (Pokud někdo ví, sem s tim!)
    BATY
    BATY --- ---
    POHODAVOLE: to je hned dalsi tisicovka navic :)

    Je zajimave sledovat ty ceny. Kdyz ma clovek 30 let starej set, ale bez krabice, tak je tam za 1500CZK, ale v zapecetene krabici za 10000CK :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BATY: docela by me zajimalo, jestli by se od nej jeste nasla krabice, tak zkusim babicku :)
    BATY
    BATY --- ---
    POHODAVOLE: teto set prodavaji na bricklink jen 3 obchody, nejlevneji za 1680,-

    http://alpha.bricklink.com/...ing%20Set&category=%5BUniversal%20Building%20Set%5D%5BBasic%5D#T=S&O={"ii":1}
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam