• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    jinak uz si vyhraju :)

    Lego Volvo 42030 stavba 1
    http://www.youtube.com/watch?v=kHjF-AYB1DQ
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    PETJU: kolik hodin se to cca stavi?
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: nijak, ale za chvili planuju, ze se do toho zase na chvili pustim...
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: duplo train uz jsme taky parili
    CROSS
    CROSS --- ---
    ROENICK: yy, tyhle nicméně má syn nejradši. To Safari teda taky, to je fakt.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    CROSS: tech her je na iPad nekolik, cirkus, vlak, zoo/safari atd
    CROSS
    CROSS --- ---
    Když vidim tenhle set, co zmiňuje BATY, pro děti s přístupem k iPadu (a koukám nejen k iPadu) bych doporučil hru My City, obecně Lego má dost slušné aplikace. S touhle konkrétní si můj ještě ne čtyřletý syn úplně sám neporadí, ale momentálně ujíždí na Juniors Quest.

    O Duplo Train jsem tu už asi psal, to je taky super.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BATY: to asi jo, no
    BATY
    BATY --- ---
    KID_MCHUTT: to je pravda, ale jsou za uplne normalni ceny...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    v Lidlu jsou teď stavebnice SW
    BATY
    BATY --- ---
    LEGO City 60084 Přepravní kamión na závodní motorky od 414 Kč - Heureka.cz
    http://lego.heureka.cz/lego-city-60084-prepravni-kamion-na-zavodni-motorky/#section

    Tohle jsem ted koupil v Bille za 350 a nejaky ty Billa body... Za par let pro kluky k Vanocum to bude dobry... Akorat teda musite mit tu Billa karticku... Ja mam Billu u prace a i u baraku doma, tak tam nekdy chodim a do ted jsem nevedel, za co ty body vlastne utratit, tak 100b jsem dal za vstupenku do lego muzea a 300b nebo kolik za tohle lego...

    Moc velky vyber tam neni, ale zrovne tahle stavebnice se mi libi, ze jsem kolikrat zvazoval, jestli ji nevzit i za normalni penize, takze to byla jasna volba :)
    BATY
    BATY --- ---
    tohle je taky dobry :)

    You need 10,000 pieces to build a Minifig-scale Lego Millennium Falcon
    http://lego.gizmodo.com/it-took-10-000-pieces-to-build-a-minifig-scale-lego-mil-1703579472
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    wow

    Our First Look Inside the Lego Ghostbusters Firehouse HQ Reveals So Many Wonderful Details
    http://lego.gizmodo.com/our-first-look-inside-the-lego-ghostbusters-firehouse-h-1741923284

    MICTECH
    MICTECH --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    prosim vas, tie zakruzkovane veci, viete len tak z hlavy co su to cca za suciastky, prip je to vobec lego?
    planujem kupit na inzerat, tak aby mi neposlal daky balast :) - cena 55€ - co myslite?
    pise o tom: mix lega city, technik, stavebne kocky podložky kopa panacikov, dokopy cca 80 lit. lega

    dik :)

    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: To me nanapado, ale abych mohl vubec zacit skladat, tak jsem dnes cestou domu koupil takovou velkou plastovou bednu...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Uvažoval jsi někdy o pořízení kufříku na součástky, kam bys mohl jednotlivé díly roztřídit? Já si ho pořídil kvůli robotovi a mohu jedině doporučit.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: Jelikoz to musim po konci skladani vsechno uklidit do krabice a hodit do komory na polici, aby mi to deti nesezraly, tak ne, zatim postupuju tak, ze jsem dilky nechal v tech pytlikach, jsou tam podle nejakyho systemu, takze jsem se to uz naucil v tom hledat... Kdybych mel nejakou plochu, kde bych si to mohl vsechno vysypat a mel jistotu, ze se mi v tom nebude nikdo hrabat, tak bych si to taky urcite roztridil...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    THOMASMORTA: to je snad jasny ne? :) delal jsem to tak i u jednoduchych modelu..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Třídíš součástky před tím, než začneš skládat, nebo ne?
    Přítelkyně se mi hrozně smála, když mě viděla, že já začínám tím, že si roztřídím součástky:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam