• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    THOMASMORTA: Privezu za stejnou cenu za jakou koupim. Akorat jak pak s predanim?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    STANIIIK: Ty za €3.99 mohu sehnat za podobnou cenu i tady, ale ty za €1.99 mě zajímají. Můžeš mi kdyžtak nahodit, kolik by stálo vzít jednho od každého?
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    THOMASMORTA: Muzu dovezt z Irska, ale jen Ostrava. Pripadne poslat po znamem az pojede do Prahy. V Ostrave budu od 13.12 na dva tydny. Kupoval bych tady, kvuli cene: http://www.smythstoys.com/ie/en-ie/search/?q=lego%20mixels&Trigger=ac#1&profile=IE
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    TOM_HOST: coze? :)))
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak jsem našel prodejce, který má MIXELS za příčetné ceny - nové sady za 95 Kč, starší trochu dražší, ale pořád snesitelné vzhledem těžké sehnatelnosti:

    http://www.legenio.cz/mixels/
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ONDRASEEEK: EE AAA :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    nabidkav butovicich



    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: E-Vu :)
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: aha, tak já se na to taky alespoň jednou podívám, doufám, že pak toho Wall-e ho nebudu chtít ;)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: tak až si budete něco objednávat na lego shopu, tak bych si k vám přihodil ty ledky... teda pokud je někdo z vás z Prahy... 400 za ledky a 370 za poštovné mi přijde dost drsné :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BATY: tyve ja to videl asi 1000x a to ani moc neprehanim ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SIHAJA: koukám, že teď jich je v nabídce 18, tak by mě to vyšlo akorát, abych neplatil poštovné:-) Ale jinak díky za tip, už vím, čím dokrmím WALL-Eho, až si ho objednám.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    THOMASMORTA: Bohužel v Čechám jsem nenašla rozumný způsob, jak se k nim dostat jinak než přes lego shop, takže si je nechávám posílat, vždzckz si počkám na nějaké další věci, které chci aby mi to vyšlo bez poštovného.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Nesbírá tu náhodou někdo LEGO MIXELS? Nemohu v Praze najít žádný obchod, kde by je prodávali a nechávat si každý kousek zvlášť posílat, když vyjdou mi přijde zbytečné vyhazování peněz za poštu.
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: Jsem v zahraniči
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: Ty jsi v zahraničí? Nebo proč si nepřepneš na českou měnu?
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: Oba sety jsou skvělý, podle mě se fakt povedly. U toho Unimogu s pluhem byl u nás teda kámen úrazu sníh (ty malý kulatý čudlíky, nebo jak se to...), mladší syn po nich hodně šel, ale starší si aspoň procvičil počítání při jejich inventuře.

    Ten mobilní hajzlík je prostě geniální. :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: Mně to vyšlo na 49 CHF, po slevě z ceníkové ceny 70. To mi přijde fér. Když jsem naposledy objednával přímo z lego.com, uměli dopravu sem jen via DHL a to byl hroznej voser, protože ti doručujou jen v mojí pracovní době a nakonec jsem pro to musel někam do depa.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: jen to nemeli preceneno a avizovano, jinak letak plati... vyber nijaky temer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam