• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: Kecy v článku jsou hrozné, ale vozíček je náhodou super doplněk. Nevím, s čím máš problém?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Jo jo, filozofie lega je úplně jiná


    Z nějakého nového setu údajně.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Existují i knihy, které popisují, jak postavit z lega zbraně. A i s pomocí oficiálních dílů mají docela nebezpečnou sílu. Myslím, že tohle použití je proti filosofii LEGA.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to nevim, ale spis me zaujalo, ze to vypada docela dobre :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Nabídku 500-1000 nebere??? Co to je za magora?
    BATY
    BATY --- ---
    Bazos.cz - Hodnocení a inzeráty uživatele: Michael
    http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=917693&telefon=722447577&jmeno=Michael
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: mně hnusný nepřijdou a rozhodně bych ho chtěl víc než porsche bez nich. Pořád ale né dost na to, abych za to dal nějaký peníze:)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: No, kdyby to byl levný pullback, nebo třebba nějaký Creator, tak si to dovedu představit jako hlavní motiv setu.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: a jestli k tomu budou tyhle, ktere jsou ted videt, tak to snad ani lepit nebudu, ja doufam, ze to je jenom ftipek, tyhle samolepky :)
    Ze to je jen narazka na to, kdyz se testuje novy auto v provozu, tak aby nebylo poznat, tak ze si z toho jako udelali srandu a official setu to vubec nebude... kdo by chtel porsche s tak hnusnejma samolepkama?
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to jo, co by jim to udelalo :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: co jsem četl, tak různé zdroje se k tomu staví jinak, tak nevím... ale bylo by pěkné, kdyby nakonec zebrové nálepky dali jako alternativní vzhled.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to je nejaky divny, ne?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    To nové porsche má stát stejně jako rypadlo? Tak to doufám, že bude plně motorizované, jinak nevím, proč dávat stejné peníze za téměř třetinový počet kostek.
    Maskovací zebra je zajímavý nápad, ale ocenil jsem ho, až když jsem se dočetl, že se opravdu používá a proč se používá. A asi by to chtělo alternativní nálepky.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    THOMASMORTA: pardon, zapomněl jsem na video:
    LEGO Technic Bucket Wheel Excavator: Full Toy Fair Presentation!
    http://www.youtube.com/watch?v=YAS6KmgCQ_w
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    To důlní rypadlo jsem poprvé viděl v návodu z merkuru a hrozně jsem si ho chtěl postavit už od školky, takže pro mě jasná volba k Vánocům:-) Navíc to vypadá, že měřítko víceméně odpovídá minifigurkám a po troše kosmetické přestavby lze použít s lego city.
    Co mě ovšem totálně štve, je že vlajková loď umí jezdit jen dopředu a dozadu. To by chtělo napravit. A ta světla všude po stroji vyloženě svádějí k funkčnímu osvětlení:-)
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: to jo no...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: a ten argument "nasadit správně" mi přišel absurdní hned, když jsem ho slyšel... Dítě postaví model z 2000 dílků, kdy některé jsou pro běžného pozorovatele jen těžko rozlišitelné a pak by nezvládlo nasadit kola tak jak ukazujou "šipky" :DD
    BATY
    BATY --- ---
    na videu je ma spane, na fotce je ma predni spravne a zadni spatne a na krabici od stavebnice je ma obe spravne... jestli se dobre koukam
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: heh
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: Jojo, máš pravdu, i když tady je to trochu diskutabilní, protože z videa to má otáčecí kabinu, tak nevím, kterým směrem jezdí víc dopředu. :) Ne bez srandy, předek je zelenej, zvedák je zadek, tak to maj blbě, šípy musej bordel při pojezdu vyhazovat ven, né tahat pod sebe. :) Hlavně vtipný, že jeden z důvodů, proč šípový kola zatím nikdy nebyly bylo prý i to, že by je děti neuměly nasadit správně :DD
    BATY
    BATY --- ---
    Porsche a Traktor, to bude velke lakadlo... Naproti tomu to obri rypadlo me ani moc nelaka... Je to monstrozni a prijde mi, ze s necim mensim, jako je Volvo, Traktor a nebo Arocs se dal vic vyhrat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam