• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ACID
    ACID --- ---
    Taknejak nevim prijde mi ze dulni rypadlo bude pri rozumne cene dobry zdroj dilu pro MOCaky, vidim tam zajimave ozubene oblouky, ale co se hratelnosti tyce to vidim blede.. hazet dilky na dopravnik je celkem nuda a nasimulovat skutecnou praci rypadla tak maximalne na snehu (kdovi jak bude chodit vyhazovani materialu z lopatek..).
    Volvo, Class i Porsche vypadaji super.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: jojo toho mam taky :)) je to vtipny setik :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: ten je pekny!
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Z podzimních sad mě docela zaujal tenhle velký Creator:

    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: nebo ženská hasič ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: Filosofie byla a pokud vím, tak stále je, že LEGO nedělá military modely, protože nijak zvlášť nerozvíjí kreativitu.
    Je fakt, že lego začalo dělat mnohem víc zbraňových doplňků, ale drží to povětšinou v rámci nadsázky ve stylu "anime" (Ninjago či pro mě stále ne úplně pochopitelný Bionicle) nebo různých fantasy či jiných fantaskních modelů. Nevím, jestli to dokážu zformulovat dobře do slov, ale mně opravdu přijde, že je rozdíl mezi smyšlenými zbraněmi a realistickými zbrojními systémy.

    A co se týče těch modelů zbraní, tak ty porušují mnohem důležitější a pokud vím, pevně uznávané pravidlo: Bezpečnost hraček. To už není náhodná trefa do oka jednostubovou kostičkou z blasteru - jestli jsi někdy viděl video zbraní z lega, tak samopal z lega měl kadenci, že dokázal rozsekat domeček na maděru.
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: proč bych měl mít problém? :-] Reagoval jsem na poznámku o filozofii Lega (že to nejsou zbraně -- což pokud vím byla dlouholetá doktrína, že Lego zbraně nedělá, bejvávalo). Osobně mám z podobných elementů radost.

    Článek jsem nečetl (až z odkazu tady, o nic jsem nepřišel), fotku jsem bral z Twitteru.

    Ještě k inkluzivitě Lega -- na můj vkus je teda v těch City setech s motivem stavby resp. hlavně bourání až příliš mnoho ženských se sbíječkami ;-]
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: Kecy v článku jsou hrozné, ale vozíček je náhodou super doplněk. Nevím, s čím máš problém?
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: to tam maj? dneska jsem tam byl a neviděl jsem ho...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Jo jo, filozofie lega je úplně jiná


    Z nějakého nového setu údajně.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Existují i knihy, které popisují, jak postavit z lega zbraně. A i s pomocí oficiálních dílů mají docela nebezpečnou sílu. Myslím, že tohle použití je proti filosofii LEGA.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to nevim, ale spis me zaujalo, ze to vypada docela dobre :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Nabídku 500-1000 nebere??? Co to je za magora?
    BATY
    BATY --- ---
    Bazos.cz - Hodnocení a inzeráty uživatele: Michael
    http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=917693&telefon=722447577&jmeno=Michael
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: mně hnusný nepřijdou a rozhodně bych ho chtěl víc než porsche bez nich. Pořád ale né dost na to, abych za to dal nějaký peníze:)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: No, kdyby to byl levný pullback, nebo třebba nějaký Creator, tak si to dovedu představit jako hlavní motiv setu.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: a jestli k tomu budou tyhle, ktere jsou ted videt, tak to snad ani lepit nebudu, ja doufam, ze to je jenom ftipek, tyhle samolepky :)
    Ze to je jen narazka na to, kdyz se testuje novy auto v provozu, tak aby nebylo poznat, tak ze si z toho jako udelali srandu a official setu to vubec nebude... kdo by chtel porsche s tak hnusnejma samolepkama?
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to jo, co by jim to udelalo :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: co jsem četl, tak různé zdroje se k tomu staví jinak, tak nevím... ale bylo by pěkné, kdyby nakonec zebrové nálepky dali jako alternativní vzhled.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam