• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    BUS83DRIVER: Pekny! Mam takovej lehkej pocit, ze ten MKII a Arocs mas snad kazdej :) At se prihlasi ten, kdo je nema :)

    Jinak koukam, ze mas hodne podobny vkus jako ja. Hodne Construction setu, hlavne zlutych :) Hasici atp... Teda ja ve sbirce zatim tolik Technic setu nemam, ale to neznamena, ze bych je nechtel :)

    Jen tak dal! :)
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    owned | Brickset: LEGO set guide and database
    http://brickset.com/sets/mycollection-owned
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    Přidal jsem na Brickset svoje sety Bus83
    BATY
    BATY --- ---
    BUS83DRIVER: heh, tak to je dobrý ;)
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    Jinač moc pěkný sety tady máte,musim to dát taky dohromady.V zaří jsem vyrazil na houby,najdu černou skládku náštvanej,že maj lidi furt potřebu něco házet do lesa kopnu do igelitky a začne se sypat LEGO wtf?Mrknu kolem a LEGO kostek všude mraky.Posbíral jsem to doma vykoupal,dezifekce,koupačka zvážení a je toho bezmála 2kg.
    Podle samolepek jsem část tipnul na set HP 4758,ale bude to nekompletní+CITY+BASIC.Pár prašivek jsem nakonec taky dones..



    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    PETJU: Jdi do něj,cena je parádní já za něj dal cca 3800kč v 01/2013.
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: co budeš dělat?
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: to je nabídka, která se neodmítá ;)
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: hele, podobně jsem se včera přemlouval já, ale mk II už je na cestě ;)
    JOPS
    JOPS --- ---
    hmmm, tak Volvo uz jde sehnat za bura... hmmm, drz se, nech to jeste byt, na nic neklikej....
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: prosim te, drz se par dni...
    Nebudes prodavat Arocs? Myslim, aby se ti uvolnilo misto na dalsi mensi modely :)
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: tohle se mi zacina libit cim dal tim vic, mozna koupim prvni traktor a pak az porsche :)
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: jo, to jsem si myslel, ze to je nejak takhle... tam kdyz to naklikas, tak tam potom muzes mit co chces, kazdej dilek...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: No na bricklinku to funguje tak, že si v podstatě uděláš svůj obchůdek, jenom ho necháš zavřenej a tak ti to slouží pouze jen jako osobní databáze...
    BATY
    BATY --- ---
    Jinak jsem si vcera objednal 42009 :)
    Urcite bych chtel i Arocse, ale tech bude k sehnani jeste dlouho dobu spousta, jerab uz je preci jen z roku 2013 a dobra nabidka za novej se neobjevuje tak casto...

    No uz se tesim, akorat doma nevim, kam bych ho dal, tak si ho pak asi vystavim v praci :)
    BATY
    BATY --- ---
    na BL je nejlevnesi za 21K a 26K
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ONDRASEEEK: tak jsou typ nabídky. otázka je, jestli to za tu cenu někdo koupí
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    AXTHEB: 24 az 47t za neotevreny box? ;))
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: ne, ptam se jen pro zajimavost :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: nějakou absurdní částku, 2000 eur nebo tak. Ale pokud to chceš na stavění tak to nemá smysl, ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam