• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: vypada ze ty svetla jsou silna
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: motorizovat arocse. teda tedkom model B, zrusil jsem nakladaci rameno a udelal jednu napravu zvedaci, a chci pridat najedove rampy. na vanoce mam slibenou sbrick...
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: A co budeš stavět?
    Já mám v plánu objednat 3x M motor, 2x receiver a 2 ovladače... To mám tak za 2 tisíce...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: hm. pockej, promyslim si to.... jeste moment... hm. neco se mi na tom nelibi, takze je mi to lito kamo, ale ne :)

    Jsem si objednal z lego shopu servo motor a xl motor a pribalili mi zdarma tohle. A ted nevim jestli si to stavet sam nebo to dat neteri :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Tak ho můžeme vzít napůl. Já si vezmu tlumiče, ramena, černý a šedivý technic dílky a zbytek si můžeš nechat :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    premyslim ze bych si koupil formula offroader:
    42037-1: Formula Off-Roader | Brickset: LEGO set guide and database
    http://brickset.com/sets/42037-1/Formula-Off-Roader
    za chvili ho stahnou z prodeje, a je tam spousta dobrych dilku jako ramena, pruziny, kola...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: Že. Zvlášť pokud máš kolem sebe někoho kdo předloni vášnivě gumičkoval a teď má zásoby :D
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: ten nápad s tou gumičkou taky není k zahození :)
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY:
    BrickLink - Part 14149 : Lego Technic, Link Tread Attachment, Double, Rubber [Technic, Link] - BrickLink Reference Catalog
    https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=14149#T=C&C=5
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BATY: aha, tak mozna vyzkoumat jestli nejdou nahradit za ty gumovy, prijde mi, ze by to mohlo sedet, ale neumim to 'zmerit'.
    BATY
    BATY --- ---
    CHILDINTIME: normálně technic plastový BATY
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BATY: mam u mindstorms ev3 tyhle pasy: https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=x1681&idColor=11#T=C&C=11 a jedou mi na plovouci podlaze dobre, mozna by ti vyhovovali? nebo jaky mas pasy?
    BATY
    BATY --- ---
    Nevíte, jestli přímo lego dělá nějaký gumový dílek, který se dá nastrkat do pásů, aby třeba bagr jezdil i na povrchu, kde nemá grip, např. po plovoučce? Zkusil jsem hledat "Rubber" na BL. Něco to najde, ale nevím jestli něco z toho je ono...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: zena rika, ze to je lepsi nez kdybych chodil do hospody. a lepsi kdyz si hraju s klukama s hrackou co bavi i mne, ne jen je. tak to zkus pouzit jako argumenty :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: To máš dobrý, u nás to nechápe ani manželka :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    NOIK, BATY: teda vy se mate. ja si uhajil na narozky Arocse, a hadam ze to je posledni lego na delsi dobu. A mam pocit ze zbytek rodiny furt nechape, proc stary chlap chce hracky. Aspon ze zena to chape.
    BATY
    BATY --- ---
    NOIK: Ne, ale přinese to taky Ježíšek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam