• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MASLIX: Jediné, co mě napadá, je COBI Small Army:
    Stavebnice Cobi | Bejbynet.CZ
    https://www.bejbynet.cz/cobi-small-army-ii-ww-pzl-p-11-c-250-k-1-f

    A tady jsou ty Quick Buildy, pokud to někoho zajímá:
    Katalog zboží quick build 60
    https://www.plastikovemodely.eu/...d&filtry%5Bpocet_na_stranu%5D=60&filtry%5Bzobrazeni%5D=#frm_order
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Airfix ma svuj QuickBuild, udajne docela kompatibilni s Lego kostkama ale na muj vkus moc jednoduche. Nekde jsem narazil na nejakou polskou znacku, stylem podobne jako QuickBuild ale s vice kostkama. Jde mi hlavne o letadla z 2.sv. Link uz nemuzu dohledat. Nevite nekdo?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Superbots competition | Brickset: LEGO set guide and database
    https://brickset.com/article/28207/superbots-competition
    KAERO
    KAERO --- ---
    OLTSKUL: to by mne zajimalo jestli nejake kosticky byly zlomene nebo se vsechny jen rozpojily.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    OLTSKUL: akorat ten test je na normalni rychlost (imho 56kmh) meli to testovat v meritku tj 7kmh aby to vypovidalo, kdyby skutecny porsche poslali do zdi ve 450 taky by z nej nic nezbylo
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    LEGO Porsche Crashtest I ADAC 2017
    https://www.youtube.com/watch?v=J2ECwX7Dl0c
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MARZER: Jo, uklidil sem to :)
    MARZER
    MARZER --- ---
    To se teda omlouvám. Včerejší připjení mě nějak zlobilo, a neviděl jsem zda jsem to vůbec odeslal. Už jste to smazali, doufám(protože to v příspěvcích opět nevidím)
    OLA44
    OLA44 --- ---
    ja bych jednu vzal jestli ma 4
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BATY: Třeba koupil čtyři krabice :)
    BATY
    BATY --- ---
    Tak v pohodě, stačí to říct jednou :)
    MARZER
    MARZER --- ---
    THOMASMORTA: ten jsem koupil v levných potravinách za 200. Taky se jím chlubím jakožto jediným militantním originálním lego setem:)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Momentka z LEGO Worlds - nějak jsem skončil v mracích, kde nic nebylo, tak jsem si tam postavil kavárnu a zahrál si na piáno - přitom přiletěl obchodník, který hrál na trubku, tak jsme si trochu zajamovali...

    Říkám si, to je skvělý snímek, hodím to na LEGO Life...



    ...a bylo mi zamítnuto zvěřejnění s odůvodněním, že to nesouvisí s LEGO!!! Jako asi si napíšu na podporu, jak sakra může snímek s brandované hry, kde ukazuji, co jsem si postavil, nesouviset s LEGO!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SHMADE: ale tak určitě
    - 1996

    - 1996

    - 2006

    - 1989

    - 2006
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Nejkontroverznější oficiální LEGO set ohledně tématu zbraní a vojenské techniky:-)

    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: protože by zas někdo napsal článek do novin a lego by se z toho posralo, tak to raději rovnou ani nezkoušej vyrábět :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    OMNIHASH: Staré zbraně, future zbraně, fantasy zbraně, vše je, ale soudobé zbraně, ani vojenskou techniku Lego nedělá...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Tak v Legu byly zbraně odjakživa, hrady jely minimálně od osmdesátek, western (dynamitová placka byla best), piráti, space (spirius roboti s laserama), policajti a zločinci...
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAERO: Lego je hromada zbraní především kvůli Star Wars frančíze, jinak si nemyslim, že by se to výrazně měnilo; možná ještě Ninja Go, ale tam to jsou vesměs různý meče, sekery a pod. jako měli rytíři už dávno. Ale to je jen můj pocit teda. Nemyslim, že by mi to děti nějak militarizovalo.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAERO: ono to nema smysl řešit, zbraň jako hračka je od úsvitu civilizace a když to děcku nekoupíš, tak si k tomu najde cestu jinak. Mě rodiče hračka zbraně nekupovali, tak jsme se s kamaradama mlátili klackama, házeli po sobě šiškama a stříleli po sobě ze samorobo zbraní. Ještě si pamatuji výprask, co jsem dostal, když jsem kamarádovi málem vystřelil oko kuší vyrobenou z ramínka, naštěstí to odnesl akorát 2 stehama na obočí. Proto, když synek pojal touhu po zbraní, tak jsem mu koupil nerfku, tou aspoň nikoho nezmrzačí
    KAERO
    KAERO --- ---
    OLTSKUL: dobre. jojo, lego je ted hromada zbrani. jako rodic navic mam pocit, ze to ostatni rodice neresi. pritom zbran jako hracka je strasny paradox.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam