• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: imho by tam jeste slusel ten modry pasovy jerab z 2015, to byl imho taky povedeny kousek. holt jeste musis vykrast druhou banku :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: prave me prijde, ze normalnich kostek na kabine mohli klidne pouzit jeste vic. me prijde ze nejlepsi modely jsou kdyz technic je kostra, prevodovky, rizeni, a normalni kostky delaji kapoty a sedadla. tady u toho macku byla snaha udelat lepsi kapotu, ale meli to dotahnout do konce.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: A vlastne ani zadny pneumatics, zase :'(
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: Jj, neco takoveho me taky napadlo, ze se mozna chstaj vypustit vyspelejsi PF.. 2018 vypada ze neni jedinej technic set s PF.
    Trea takovej bluetooth s nejakym zakladnim ovladacem a alternativni moznosti sparovat s telefonem/ tabletem by technicu slusel...
    (Ach jo, to jsem do toho zase vstoupil presne na zlomu, a kdyz budu mit kompletni repertoar PF, tak vydaji novej vyspelejsi:)
    Btw ten "V2" ir prijmac se moc neujal, pouze ve dvou setech..

    Jinak ohledne dopadu PF na cenu setu myslim ze trea zrovna arocs, nebo rypadlo je peknej priklad ze i pouze s jednim motorem se da udelat dost parady. A prevodovky, rozvodovky.. to je to co v technyku videt chceme, ne? :)


    A srry uz se zase odmlcim :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Jinak možná s PF ustupují, protože se šušká o PF 2.0 s tím novým šestivodičovým konektorem co má WeDo 2.0 a Boost.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Protože 2018 je 60 let stavebnic LEGO system :-)
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: Resp souhlasim s tim 2017, ale v ty predchozi rocniky byly imho celkem vydareny..
    Na obrazku jeste chybi unimog a rypadlo.

    Ale v konecnym dusledku jsem vlastne rad ze to takhle je, alespon nebudu mit nutkani... :D

    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Aha sry 40y bylo 2017.. Nevim proc sem myslel ze to nej ohledne toho teprve prijde :)
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: J to asi jo. Na druhou stranu je to 40let vyroci lego technic, tak jsem si proste rikal ze prijdou s nejkou fakt bombici.. :) tohle bych si predstavoval jako takovej druhej nejvestsi set ve vyrocni rade, a nad tim jeste neco fakt echt.
    To s cenou chapu. Ja bych si to beztak koupil az jako 2roky stary z nejakejch "prebytku" :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Právě že ročník 2017 velkými modely dost zklamal...
    Ale jinak absence PF bude vykoupena tím, aby to nestálo 7 tisíc...
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Ps: taky to vypada ze ma pouze pevnej podvozek bez pruzeni/artikulace.. N proste u nevyssiho technic setu bych dnes uz ocekaval trochu vic...
    VACA
    VACA --- ---
    Ale moc se mi libi provedeni tohohle, vic nez A model tohohle setu. Az na tu barevnost teda...

    VACA
    VACA --- ---
    KAERO: Tady je vic fotek k tomu: https://www.eurobricks.com/forum/index.php?/forums/topic/156271-42078-mack-anthem/
    Jako je moc hezkej, takovej uz skoro "model team" ten tahac, libi se mi uziti klasickejch lego kostek na na te kabine. To jsem v tehle mire u technicu jeste nevidel..
    I model B vypada supr.
    Ale jsem trochu zklamany jestli ze tohle je technicovej "flagship".. Vzhledem k tomu co bylo posledni roky za bombice tak jsem cekal neco vetsiho s vice sofistikovanejch technic fci. Neni tam zadny PF, maly kolecka, meritko a nejspis i pocet dilku oproti predchozim..

    Priznam se ze jsem mel vetsi ocekavani a tesil se na neco vetsiho, nabityho dilama a funkcema.. :/
    SILENCE
    SILENCE --- ---
    hvezda smrti dnes ka lego shopu s 20% slevou (za 12k CZK)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: B-model je úplně skvělý, ale chápu, že popelářské auto není takový trhák jako tahač:-)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: nevšimli... Pěkný
    KAERO
    KAERO --- ---
    asi jste si uz vsimli ze jsou nove sety. koukam na ten Mack, a ani ten B model vubec nevypada spatne:
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: zaverem - nasel jsem asi 10 smejdovskych dilku v zasilce s 1200 dilky (polozky jako 100 cernych technic koliku atd.). Kdyz jsem prodejci napsal, ze prodava smejd dilky, tak mi rekl ze to je mene nez 1 % a ze mi vrati 5 euro. coz mi teda rozhodne nenahradilo tu hodinu a pul podrobneho zkoumani jestli je dilek originalni nebo smejd. ale prodejce je smejd, protoze nedal upozorneni ze se v dilcich muzou objevit nelego dilky. (jak jsem ho upozornoval ze by mel).

    tak to berte jako upozorneni, ze pri nakupu je potreba prekontrolovat nejen pocet dilku a zbezne kvalitu, ale i podrobne prostudovat jestli to neni smejd dilek. coz teda zjistuji neni uplne snadne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    VACA: nerozebiram, uz ne, postavim a necham na to na policce prasit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam