• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    tohle vypada jako dobry inzerat:
    lego technik 8480 - Brno, prodám
    https://deti.bazos.cz/inzerat/81242830/lego-technik-8480.php
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VACA: tusim 4k tam bylo
    VACA
    VACA --- ---
    ONDRASEEEK: Uz je asi pryc. Ne ze bych ho chtel (uz jedno mam:) ale zvedavost mi neda, za kolik bylo?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    kdyby mel nekdo zajem:

    SLEVAProdam LEGO TECHNIC 42055 Rypadlo - Opava, prodám
    https://deti.bazos.cz/inzerat/82342276/Prodam-LEGO-TECHNIC-42055-Rypadlo.php
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: Jj, sBrick samozrejme dobrej. A zrovna v tomhle pripade nejsem proti "ne-lego" komponentu..

    Btw, ten lepin jak sproste vysekava lego sety a zverejnene MOCy, tak jeho iR funcions jsou jen imitace iR, ve skutecnosti to prej jede na 2,4GHz. Ale to jen pro zajimavost, do sveho lega bych od nich nic nechtel...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: zatím ho nepředstavili, tak bych s tím jucháním počkal:-) A taková SBrick (plus) by měla poskytnout právě to ovládání přes BlueTooth.
    VACA
    VACA --- ---
    KAERO: J to je pravda, na ten jsem zapomel..
    N banku necham az na pristi rok:D ted uz nemam zas takovej "rozmach":) Repertoar dilu uz nejakej mam, ted bych spis bral nejakej mensi set kde jsou ty napravovy ramena, jako trea na te dune buggy co jsem postoval.. A klidne z druhe ruky, a klidne sestavenej ted uz...

    Jo a potom co je jedna vec kterou budu v budoucnu jeste trochu sledovat, je ten rock crawler kdybych jeste narazil idealne ne moc prez tri litry...
    Chtel bych totiz mit teh dlouhejch tlumicu 8, a davat >200 za kus +posta, to se mi teda nechce. V tom setu je ale i spoustu dalsich zajimavejch dilu, a spare servo taky neni nikdy na skodu :D

    Jako tenhle kdyby jste narazili za trea 3,5k tak doporucuju do toho jit.. A obcas se obevi za zajimaci, kdyz jsem to schanel tak mi jeden za 3000,- utekl pred nosem, zanedlouho jsem ho sehnal za 3,5..
    V takovem pripade je to imho dost vyhodnej balik zajimavejch soucastek... To servo samo o sobe je hodne drahy.
    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: imho by tam jeste slusel ten modry pasovy jerab z 2015, to byl imho taky povedeny kousek. holt jeste musis vykrast druhou banku :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: prave me prijde, ze normalnich kostek na kabine mohli klidne pouzit jeste vic. me prijde ze nejlepsi modely jsou kdyz technic je kostra, prevodovky, rizeni, a normalni kostky delaji kapoty a sedadla. tady u toho macku byla snaha udelat lepsi kapotu, ale meli to dotahnout do konce.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: A vlastne ani zadny pneumatics, zase :'(
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: Jj, neco takoveho me taky napadlo, ze se mozna chstaj vypustit vyspelejsi PF.. 2018 vypada ze neni jedinej technic set s PF.
    Trea takovej bluetooth s nejakym zakladnim ovladacem a alternativni moznosti sparovat s telefonem/ tabletem by technicu slusel...
    (Ach jo, to jsem do toho zase vstoupil presne na zlomu, a kdyz budu mit kompletni repertoar PF, tak vydaji novej vyspelejsi:)
    Btw ten "V2" ir prijmac se moc neujal, pouze ve dvou setech..

    Jinak ohledne dopadu PF na cenu setu myslim ze trea zrovna arocs, nebo rypadlo je peknej priklad ze i pouze s jednim motorem se da udelat dost parady. A prevodovky, rozvodovky.. to je to co v technyku videt chceme, ne? :)


    A srry uz se zase odmlcim :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Jinak možná s PF ustupují, protože se šušká o PF 2.0 s tím novým šestivodičovým konektorem co má WeDo 2.0 a Boost.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Protože 2018 je 60 let stavebnic LEGO system :-)
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: Resp souhlasim s tim 2017, ale v ty predchozi rocniky byly imho celkem vydareny..
    Na obrazku jeste chybi unimog a rypadlo.

    Ale v konecnym dusledku jsem vlastne rad ze to takhle je, alespon nebudu mit nutkani... :D

    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Aha sry 40y bylo 2017.. Nevim proc sem myslel ze to nej ohledne toho teprve prijde :)
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: J to asi jo. Na druhou stranu je to 40let vyroci lego technic, tak jsem si proste rikal ze prijdou s nejkou fakt bombici.. :) tohle bych si predstavoval jako takovej druhej nejvestsi set ve vyrocni rade, a nad tim jeste neco fakt echt.
    To s cenou chapu. Ja bych si to beztak koupil az jako 2roky stary z nejakejch "prebytku" :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Právě že ročník 2017 velkými modely dost zklamal...
    Ale jinak absence PF bude vykoupena tím, aby to nestálo 7 tisíc...
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Ps: taky to vypada ze ma pouze pevnej podvozek bez pruzeni/artikulace.. N proste u nevyssiho technic setu bych dnes uz ocekaval trochu vic...
    VACA
    VACA --- ---
    Ale moc se mi libi provedeni tohohle, vic nez A model tohohle setu. Az na tu barevnost teda...

    VACA
    VACA --- ---
    KAERO: Tady je vic fotek k tomu: https://www.eurobricks.com/forum/index.php?/forums/topic/156271-42078-mack-anthem/
    Jako je moc hezkej, takovej uz skoro "model team" ten tahac, libi se mi uziti klasickejch lego kostek na na te kabine. To jsem v tehle mire u technicu jeste nevidel..
    I model B vypada supr.
    Ale jsem trochu zklamany jestli ze tohle je technicovej "flagship".. Vzhledem k tomu co bylo posledni roky za bombice tak jsem cekal neco vetsiho s vice sofistikovanejch technic fci. Neni tam zadny PF, maly kolecka, meritko a nejspis i pocet dilku oproti predchozim..

    Priznam se ze jsem mel vetsi ocekavani a tesil se na neco vetsiho, nabityho dilama a funkcema.. :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam