• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    L4MA
    L4MA --- ---
    VACA: tak lepsi do obchodaku, nez do alzy. :)
    VACA
    VACA --- ---
    L4MA: Pisou tam 2. Ledna..

    N sam nevim jestli tohle stihnu. Videt bych ho chtel. Ale jestli kvuli tomu zrovna do obchodaku na chodove... :/
    Skoda ze ho u nas nevystavej nekde na reprezentativnejsim miste, klidne v ramci nejake lego vystavy nbo tak.
    L4MA
    L4MA --- ---
    BLACKHEAD: tusis do kdy tam ma byt?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Pokud nahodou nevite:
    LEGO(R) Technic Bugatti Chiron v měřítku 1:1
    https://www.youtube.com/watch?v=YdnXhNckE18
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SHMADE: Pry grejdr ;)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOM_HOST: Nikdy nevim, jestli je to grejdr, nebo skrejpr. :)
    BATY
    BATY --- ---


    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: Model B

    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: to je moc někoho, našel jsem na Flickreru, zkusím najít link
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: to je vlastni nebo set?
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    EMMET: draxter
    EMMET
    EMMET --- ---
    BATY: ninjago formule, batmobil, star wars walker... a co je ten čtvrtý?
    BATY
    BATY --- ---
    Když se spojí 4 polybagy z alberta, tak se z nich dá postavit ninjago wolf. Ještě jsme ho vylepšili o sedlo, aby na něm mohl jezdit panáček :)

    EMMET
    EMMET --- ---
    BATY: vraždou Nexo Knights se IMHO stalo to, že v kritickém druhém roce proti němu nasadili Lego Ninjago Movie a Lego Batman Movie, obě řady s velkou podporou nejlepších designerů a hromadou nových potisků a detailních figů.
    Když k tomu přičtu nepovedenou práci designerů krabic a katalogů, kde Nexo Knights vždy vypadali mnohem hůř na obrázku, než pak postavené vedle sebe (zejména u odvážné kombinace fialové a tmavě šedé v druhé řadě to bylo hodně znát), tak to prostě nezvládli marketingově. A usekli to zrovna u nejlepší, třetí řady, nedokončili příběh, nikdy nenatočili pátou a šestou sezónu seriálu... Mám skoro pocit, že za to může i převzetí firmy členem čtvrté generace zakladatelů, který udělal podle mě hodně dobrých koncepčních změn, ale Nexo Knights podle mě ukončil předčasně - dokonce jsem slyšel i to, že se děcka začala ptát po Nexo Knights, a byla překvapená, že už skončily.
    BATY
    BATY --- ---
    Tak po nějaké odmlce od Lega už v něm zase jedeme doma :)

    Byl jsem s klukem v Albertu a tam byla nějaké akce na ty malé polybagy za 20 Kč, když máte body. Tak jsme tam šli něco vzít a vedle bylo Ninjago Křídlo osudu (Já v duchu: "Néééé Ninjago né, řada co nemám vůbec rád! Ale jsou i horší, friends, elves atd :)")

    Ale kluk (4,5), že to hrozně chce. Tak jsem si řekl, je to pro něho, ne pro mě a koupil jsem mu to teda, za ty neštovice, že je zvládnul :) Dva dny jsem o něm nevěděl...

    Nakonec jsme začali koukat i na seriál, který se prý od 4. sérii hodně pozvedne, zatím jsme ve 3.

    No a včera jsme šli do Dráčika koupit ještě něco a máme draka viz obrázek. Nakonec, se mi to začalo docela líbit a hraju si s ním pořád s tím ninjagem :) Líbí se mi, že v tomto světě je taková rozmanitost. Letadla, tanky, draci, mech-roboti atd. atd. City je sice podle mě nejlepší, ale jak je to reálný, tak je to pořád všechno hrozně hranatý a pořád dokola hasiči, policie, auto, letadlo atd :)

    No nic, tak jsem se chtěl jen podělit o svůj přelom, jak se v mých očích "nenáviděné" řady stala řada, kterou mám docela rád. Spousta padouchů, spousta různých zbraní atd. A hlavně si s tím kluci fakt vyhrajou...

    Zatímco ninjago jede snad už 8. rok, tak Nexo Knights se prý nějak nechytlo a končí.

    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA:
    Sariel.pl » Virtual Pivot Steering System
    http://sariel.pl/2015/03/virtual-pivot-steering-system/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Epic LEGO Monorail Cyberpunk City
    http://www.youtube.com/watch?v=RbptNDiftV4
    VACA
    VACA --- ---
    Meli by jste prosim nejaky tipy, pripadne odkazy, na stavebni techniky jak dostat osu zataceni kol co nejblize ke kolum? Jakoby proste co nejvic “ven”, nakraj napravy. Aby pri zataceni kolo neopisovalo tak velkej oblouk, nbo jak to rict...
    aby proste zataceni bylo co nejvic kompaktni.. :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    VERONIKA22: ceny velkych lego setu v case prakticky jen stoupaji, tudiz myslim nema smysl cekat na pristi rok. ale je to jen muj dojem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam