• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ten pozarnik s zebrikem bylo moje prvni lego ♥
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ty kosmonauti jsou krásní
    JOPS
    JOPS --- ---
    KANAREK1: tu posledni krabici na obrazku mam :) myslim, ze bych byl schopnej i najit ten motor co je jako cisterna :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KANAREK1: pokud nebyly dve verze, tak u toho hasicaku bez zebriku mas moc mala kola.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KANAREK1: toho kosmonauta na raketce jsem mel taky
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Tak dílo dokonáno. Je až k neuvěření vzhledem ke stavu v jakém jsem to našel (děravý pytel a jeden velký sesyp), že vše je téměř kompletní. A i přes to, že původní majitel byl agresivní a hodně to ničil, tak si asi dával pozor, aby kostičky neztrácel :)

















    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KAERO: saturn 5 byl takovy trhak ze samotne lego jich vyrobilo mnohem vic nez se cekalo
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: tak jiste, star wars jsou enormni
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: te trumfnu. 10221 startoval ve 2011 na 12 kKc, a ted je na 50 kKc.
    SCOONK
    SCOONK --- ---
    KANAREK1: Ha, motokara vpravo, můj prvni Technic...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: a co teprve set 42009 :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    jen tak koukam na heureku a set 21309 Saturn V byl uveden ~2 roky zpatky, a cena klesala, z nejakych 5 kKc na 3 kKc. Ale set 21108 ghostbusters, uvedeny 5 let zpatky, zacinal na 1,5 kKc a vytrvale stoupal na dnesnich 3 kKc. Zajimave.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ROENICK: Ja při střílení přes mířidla nezavírám žádné oko, chtělo to trochu pilovat ale je to super, máš pořád přehled o okolí.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: Ja to měl podobně, pravoruký a levooký. Pak jsem si nechal operovat oči a přehodilo se to, jsem kompletně pravostranný a tyhle potíže to spíš zesílilo.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    TOMBRIDER: ja to prohozeny nemam ale taky davam pusku k pravymu rameni a koukam levym okem, protoze levy nezavru :) uz se mi na strelnici nekdo divil. S optikou problem nemam, ale miridla tam je problem narvat k tomu hlavu :)
    BATY
    BATY --- ---
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    W_NOICE78:
    WERT:
    Já jsem ročník 86, takže u většiny jsem ještě nebyl na světě, ale je to typ stavebnic, na kterých jsem vyrůstal, tak je super pocit to dávat dohromady. Hlavne ta vila. Ten typ byl zase u mě jako jedno z prvních. První byl rytíř na koni.
    KAERO
    KAERO --- ---
    WERT: moje taky!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: Koukám že to znáš :) Jj byl jsem za blbce celou základku. Z češtiny permanentně čtyřky pětky. Držela mě literatura kde jsem měl vždycky za jedna. Soudružky byly neúprosné svině. Sry za OT. Už končím. (Jen teda dodnes jsem se nenaučil zamhourit levé oko, a sem tam píšu jako kokot. Ale v dnešní době kdy se to dá svést na mobil si toho málokdo všimne+ autocorrect :) Držím klukovi palce na učitele ;)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    BATY: My leváci obecně umíme všechno oběma. Teda, jak jsem oficiálně úplně obourukej, ale spis se cítím jak levák. Leváci musí umět většinu věci na obe strany.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam