• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ANGELFREE: Dneska sem posilal kamosovi fotku a on mi poslal na oplatku jeho real Fat boye a taky na plny kola podobne.

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    CHEWBACCA: jediný, co se mi na tomhle setu nelíbí, jsou ty plný kola, ale jinak supr
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Hotovo. Skvela stavba.

    BONGI
    BONGI --- ---
    Posledni souhrn

    BONGI
    BONGI --- ---
    Na chalupe, nikam se moc nemuze, tak jsem vytahl stare lego sestavil a nafotil. Ted jsem dokoncil stary Space cca do MTronu plus neco, co se k tomu vazalo. Vetsinou kompletovane z mixu a zbytku stavebnic. Jen malo krabic a malo originalnich navodu. Chystam se ted na City a Legoland.





    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Prave dorazilo..Tohle si s chuti rozbalim a postavim :)

    EZEE
    EZEE --- ---
    VACA: wow ty lemy! :))
    KAERO
    KAERO --- ---
    jinak co ma prijit, ale kvuli vsemu zavrenemu mozna s velkym zpozdenim:
    42107 Ducati
    42112 Concrete Mixer
    42113 Osprey
    42114 Volvo A60H Dumper
    42115 Lamborghini
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET
    EMMET --- ---
    SHMADE: Tím netrpí jen technic
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Mě u Technicu přijde, že úplně cokoliv je v reálu mnohem hezčí, než na fotce.
    EMMET
    EMMET --- ---
    ANDR3E: Už je někde velikostní srovnání? Vypadá to, že by to mohlo být zhruba ve velikosti toho oranžového chevrolletu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    LEGO Technic 42111 Fast & Furious Dom's Dodge Charger offiziell vorgestellt | zusammengebaut
    https://zusammengebaut.com/...nic-42111-fast-furious-doms-dodge-charger-offiziell-vorgestellt-91101/

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    GREW: jasne nemusim to mit totalne zakrytovany ale to stary auto je zas jak takovej autokrosovej special svarenej z trubek :) mam rad neco mezi

    obecne spis mam radsi ty pracovni stroje nez zavodni auta z posledni doby Technicu
    GREW
    GREW --- ---
    WERT: Me to totiz pripada, ze driv se to snazili daleko lip vymodelovat s tim, co meli k dispozici a dneska misto toho proste frknou nakej novej tvar do lisu a nazdar.
    WERT
    WERT --- ---
    GREW: taky me prijde ze ty kryty jsou tam zbytecny...
    VACA: jen at si zvykaj, a zoceluji se... tak nikdo nerika ze v tom musi sedet ... ale proste nahrnes lego na misto a zavres to...
    GREW
    GREW --- ---
    ROENICK: No vidis a me ten starej technic 8880 prijde hezci, nez ten defender.
    KAERO: Me totiz prijde, ze 8880 byl "cistokrevnej" technic, zatimco ten defender je spis takova variace na radu Model Team, nez Technic.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: heh, no jasne, myslel jsem to jako ukazka otevrene konstrukce :)
    ale zase to melo jen 1343 dilku! a mechanicky to melo to same co defender s 2573 dilky (az na sekvencni razeni, tady bylo manualni).
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: to je neskutecny jakou to urazilo cestu..to auto je dnesnim meritkem uplne hnusny :) a v ty dobe top
    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: to jsem se mozna nevyjadril nejlip. ten defender ma sice hezkou karoserii, ale zase nejsou videt ty prevody a tudiz se clovek nemuze koukat jak se toci ozubena kolecka jak funguji prevody. me prijde ze nejlepsi je treba stara 8080. spousta funkci, a zaroven otevrena karoserie, takze jde vsechno videt. ten anthem taky dobry, protoze ta hlavni mechanika je na navesu, takze pekna kapotaz tahace nic moc neskryva. ten defender sice vypada pekne, ale neni videt dovnitr na prevody. no ale zase ta karoserie jde doufam snadno sundat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam