• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    nehlede na vojenska letadla jako:

    a
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANGELFREE: uz se i prodalo? hernajs, to museli managori v legu pekne zadrit. navod vypada dobre, spousta funkci, vsechno motorizovane...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    pár kousků zrušeného 42113 V-22 Osprey se stihlo prodat, takže internety už mají návody ,)

    Dropbox - 42113 Instruction.pdf - Simplify your life
    https://www.dropbox.com/s/i8dqwm2gcqjsj7g/42113%20Instruction.pdf?dl=0
    NOIK
    NOIK --- ---
    SHMADE: ukaž pak káry v detailu!
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    NOIK: Jojo, ještě tu jsem. :-)
    NOIK
    NOIK --- ---
    TOOMIX: tipoval bych ID SHMADE:)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    TOOMIX: hezká Maková Panenka...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Kdo z vás? :)

    JOPS
    JOPS --- ---
    KAERO: tyy jo.. dalsi budouci lapac prachu, ale fakt to vypada nadherne
    VACA
    VACA --- ---
    EMMET: *a jeste: kladivka smerem k hraci, takze jakoze “anglicka mechanika” woow :D
    VACA
    VACA --- ---
    KAERO: Nenee, lego ted teda jede bomby. Ja jsem se zarekl ze uz do lega prachy davat nebudu. Ale tohle asi budu muset mit..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    EMMET: Mas recht. Už koukam na fotky. Na instagramu to vypadalo decentně.
    EMMET
    EMMET --- ---
    NAGASAWA: Má to 3000 kostek a mobil se dá položit na klávesy jako notová osnova. Je to fakt velký model!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: To by mohli soupnout k těm jazzmanum
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Bude to hrát přes aplikaci. Model vypadá nádherně, ale co neořezali na součástkách, to přidali na ceně.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Tak pry to bude hrat. A vypada ze klaviaturu to ma stejne sirou jako puvodni navrh, takze to asi neni orezane:
    LEGO IDEAS - Blog - Introducing LEGO® Ideas 21323 Grand Piano
    https://ideas.lego.com/...09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/1fb8734e-ece8-4196-a490-05bca4ea94e7
    FREELA
    FREELA --- ---
    GOSHEWAN: uvazuju o tom pristi mesic
    EMMET
    EMMET --- ---
    ANGELFREE: Tak to přijde divný asi úplně všem. Jangbricks měl včera stream, kde se snažil rozebírat, co se mohlo stát... A závěr je takový, že prostě někdo v Dánský, kde sídlí kompletní technic team to asi dost pohnojil, protože V-22 Osprey je plně vojenský model, vyvinutý pro vojenské účely a i když bylo slíbeno využití pro civilní účely, tak civilní V-22 nikdy nebyl dál než u návrhu. Z těchto technologií vychází civilní záchranářský vrtulní, který ale není V-22, i když se mu podobá a používá barvy, které má LEGO model...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KAERO: měřítko je mi asi fuk, z fotek se mi líbí více druhá verze, ale ani první mě neuráží
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam