• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Sakra, už jsem druhej..
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SARGO: prodat to za rozumnou cenu, prvnímu zájemci ;)
    BATY
    BATY --- ---
    SARGO: Normálně se to dá prodat na kila...
    SARGO
    SARGO --- ---
    Mám dotaz pro znalce.
    Dítka odrůstají a zůstala opravdu velká krabice lega, které už ani hejno popelek neoddělí do původních skládaček. Je vůbec něco rozumného, co se dá udělat s pár kilama mixu všeho možného? :-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: to nezni jako nejaka obecna odpoved, ale konkretni na tve dotazy. tak to ti lego venovalo 10 minut casu jejich PR managera :)
    VACA
    VACA --- ---
    KAERO: Tedka prislo:


    Thanks for reaching out to ask about the LEGO® Technic Bell Boeing V-22 Osprey set.

    Given that the LEGO® Technic Bell Boeing V-22 Osprey 42113 isn’t in line with our own guidelines, we decided not to go ahead with the launch. By the time we made our decision, we’d already shipped out some of the sets to retailers which is why a few stores that already have the stock are able to sell them. Since only a small number of them were released, it’s true that they’ll be difficult to find. Other sellers are free to choose their own prices, which are sometimes more than we'd suggest. We aren't able to influence what people can sell or how much they charge for LEGO sets.

    As we’ve decided not to release the set at all, we’re really sorry that it won’t be available for donation either. We do donate LEGO sets to lots of worthwhile causes around the world including many wonderful charities that support disadvantaged and vulnerable children.

    We want to make sure we're doing a good job for you, so you’ll always find the link to a four-question survey in our emails. Please tell us how we did today:
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KAERO: IMO je to proveditelne... ale je to fakt WOW! ;-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Zaujal mne na LEGO Ideas model Mach patrol - asi podle nejakeho serialu. Nekdo si dal hodne velkou praci s funkcnosti. Az se mi nechce verit ze to vsechno funguje tak jak na obrazku:



    LEGO IDEAS - Mach Patrol
    https://ideas.lego.com/projects/384a2816-377e-4747-9326-aff81bdaab2e/updates#content_nav_tabs
    GREW
    GREW --- ---
    ZELGARIS: Jde, dokonce se ty novy daj upravit tak, aby na nich jezdily 9V vlaky.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    zdar, mam dotaz a nedari se mi to vygooglit
    jdou k sobe pripojit RC koleje a 9V koleje?
    podle fotek co jsem nasel to vypada, ze jo
    muze mi to nekdo potvrdit, mate s tim zkusenosti?
    diky za info
    BONGI
    BONGI --- ---
    Jo, ale je to jen z dílů Astona.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já zas na první pohled myslel že je to jeden slavný Peugeot 403 :))
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BONGI: Pěknej, akorát to logo mi přijde spíš jak Klingon Empire než Mercedes :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    Postavené lego MOC Mercedes od Kirveta (varianta na 10262 Aston Martin DB5)





    KAERO
    KAERO --- ---
    Pracuju, pracuju, procitam nejake prezentace a najednou na me vykoukne LEGO model... Ostrov Bornholm je testovaci pro chytre energeticke site, a pro nejakou konferenci nekdo udelal model ostrova (tecky zduraznuji propojeni v ramci chytre energeticke site):

    VACA
    VACA --- ---
    Nemyslim si ze by to mohlo mit nejakej vliv, spis jen tak pro zajimavost:

    https://www.change.org/...go-group-tlg-to-release-the-lego-technic-set-42113-bell-boeing-v-22-osprey

    KAERO
    KAERO --- ---
    JANFROG: zkus to srovnat s aktualnimi prodeji na bricklinku:
    https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=42097-1#T=S&O={"iconly":0}
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    Ja se v tom moc neorientuji:

    42097 Compact Crawler Crane za ~1000kc (35GBP) - je to dobra cena?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam