• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    CROSS: promiň, ale nedá mi se nezeptat - proč tomu říkáš top, a ne káča nebo vlk či vlček?
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOOMIX: seriál neznaj a vzhledem k omezenýmu screen time asi ani nepoznaj, ale jedou v Beyblade hračkách od Hasbro, což bude možná i zdroj inspirace tady těch topů. (I když princip je tam jinej a těmi z Lega nebojujou, jenom je stavěj. No, možná je to jen první fáze. :-])
    KAERO
    KAERO --- ---
    Heh, celkem me bavi poslouchat jak ty drivejsi sety jsou hezci nez dnesni. Asi proto ze si to taky myslim :)
    Ale objektivne, je v tom velka davka nostalgie, a dnesni sety jsou vic spojene s pribehem, co deti maji rady.
    A taky bych chtel hrady, ale holt 20 let se toci marvelovky a star warsy, tak je lego samy ironman a jedi.

    Kdyz jsem uz byl trochu vetsi, tak mi nasi koupili tohle auto, a to co jsem se naucil v tomhle legu o autech, pouzivam dodnes :)

    Set 8860-1 : Car Chassis [Technic] [BrickLink]
    https://www.bricklink.com/v3/catalog/sets/Technic/product.page?S=8860-1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    CROSS: asi zacnu tak stavet :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CROSS: seriál Beyblade by se jim nelíbil?

    Beyblade Theme Song (HQ)
    https://www.youtube.com/watch?v=N74cnBa_Bmc
    RSZ
    RSZ --- ---
    CROSS: škola no:) ale náhodou dobrý
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    JANFROG: A protoze zadne lego nemame, tak furt sjizdi na YT tohle: https://www.youtube.com/watch?v=fGDUAlKh4z0
    CROSS
    CROSS --- ---
    Pro ilustraci CROSS. Asi nějak ztrácim kontakt s dětským světem.



    JANFROG
    JANFROG --- ---
    RSZ: Presne, ja bych tak chtel hrady nebo alespon "hradni kostky". Dcera (7) je do hradu hotova, Onehda jsem musel z technicu postavit alespon trebuchet kdyz uz nebylo nic na hrady. A v CR u rodicu je nekde 6080 King's Castle a 6081 Mountain Fortress
    CROSS
    CROSS --- ---
    Když je řeč o dětech (v Lego auditku občas...), ty moje (6 a 8) teď propadly takovný divný módě, všechno rozebíraj a stavěj z toho topy (česky asi káča, spinning top). Je to jak mor, můj plán, že naopak dostavěj polorozebraný sety, abych je mohl na nějakej čas uklidit, tím vzaly za svý. Netušim vůbec, kde se to vzalo.
    BATY
    BATY --- ---
    RSZ: aha, tak kluci to maj rádi a já jsem si to taky docela oblíbil...
    RSZ
    RSZ --- ---
    CROSS: jo, pravda, ty jsou horší. Bohužel v Nexo Knights se jim povedlo donutit děcka sbírat ty štíty, docela to jelo ve škole (první třída) a děti to taky chtěly.
    RSZ
    RSZ --- ---
    CROSS: máme třeba ty velký draky, to špatný není, dieselnaut taky ne, takže šanci jsem tomu dal;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    (Imbecilní mi přijde Nexo Knights, i když i to má svoje příznivce.) re CROSS
    CROSS
    CROSS --- ---
    RSZ: první dvě tři sezóny Ninjago jsou skvělý. Pak to šlo do kopru.
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOOMIX: hrady bych bral, místo toho je ninjago a to mi přijde úplně kreténský (nedejbože ty animáky k tomu, ty jsou úplně imbecilní)
    BATY
    BATY --- ---
    TOOMIX: jéé, to jsou ty moji hasiči, takže to mi bylo 9, když jsem to dostal :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Třeba lego katalog z roku 1994, nějak mi to přijde povedenějšá než ty dnešní věci






    Z katalogu z roku 1995 mám Auto na čištění silnic 6649 a Benzinová cisterna Octan 6594



    a strašně moc jsem chtěl hrad a tyhle rytířské věci, ale nikdy mi to naši nekoupili :)

    BATY
    BATY --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    BATY: Hrady to bylo top ... nesplněný sen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam