• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JANFROG: taky jsem mel u rodicu Hrad 6081, ale ti ho pujcili brachovym detem, ten se stihl rozvest a ted premyslim, jak ho "citlive" dostat od jeho byvale zpatky. Bude to boj.
    NOIK
    NOIK --- ---
    EMMET: ty hrady přitom zrovna vybízejí k nějakýmu univerzálnímu modulárnímu systému, díky kterému by se menší a malé sety mohly k sobě variabilně propojovat ..dovedu si i představit, že by vznikly návrhy několika různě velkých hradů, u kterých by bylo uvedeno, které malé sety jsou k tomu potřeba, pak by se ta celková částka rozložila v čase což je snesitelnější ..něco jako byla Vyškovskýho papírová městská památková rezervace, jednotlivý baráky si šlo taky vystavit i samotný ...největší hrad by bylo vlastně mohlo být už takový městečko s různýma řemeslama, jéjej to jsem se zasnil:)
    EMMET
    EMMET --- ---
    Řekl bych, že hlavní problém byl v tom, že poslední klasické hrady měly celkem drahé sety - byla to odpovídající velikost, ale prostě tahoun lega pro děti jsou sety okolo 250 a 500 Kč. V tomhle směru by Nexo Knights udělané dobře - měli hromadu levných setů:-)
    WERT
    WERT --- ---
    TOOMIX: 6080 jsem mel, naprosto topovy lego...

    pak jsem mel jeste: 6016, 6034
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANDR3E: uz nevim kde jsem to cetl, ale nekdo popisoval jako drivejsi problemy lega ze temata nebyly navazany na dalsi media. dnes dite vidi ninjago film a pak v obchode chce ninja mesto z toho filmu. kdezto serie castle je obecna, a dite musi teprve hledat k cemu to navazat (a u nas je sice nejak pohadka s rytirem, drakem a princeznou klasika, ale v USA asi treba ne?)
    BONGI
    BONGI --- ---
    ANDR3E: Náhodou celá serie Castle a Kingdoms umožňovala dětem poměrně jednoduše tvořit vlastní hrady, zámky a celé okolí s příběhem. Nebylo to tak direktivní jako City - mohl být dán průchod fantasii.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOOMIX: pro dnesni deti jsou klasicky rytiri uz moc velka nuda?:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Every LEGO Castle Set Ever Made! (1978-2016)
    http://www.youtube.com/watch?v=TGvINmX6QwA
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Building a LEGO City - Episode #1 - First Road
    http://www.youtube.com/watch?v=uZmVmLYfhMM


    Building a LEGO City - Episode #2 - Railway
    http://www.youtube.com/watch?v=LfMn6CCJrmQ
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BANSHEE: jj cekal jsem ultra kýč a je to nakonec i fajn
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    NAGASAWA: No, ona ta padesátka růžových žabiček v té sakurové variantě taky není špatná!:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ACIDQA: Perfekt ,) Kazdopadne mě trochu vyděsila v návodu tady ta morbidní Lego kreace, která vypadá jako noční můra z japonskyho hororu.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    NAGASAWA: taky jsem si na to včera večer konečně našla trochu “klidu” :)



    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    No a jedem

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RSZ: mame aj toto - 41378 - delfini, muslicky, rybicka, hviezdica, konik (a mapa co sa meni ;) )... ale teda to sa s tym zralokom porovnavat neda :)

    RSZ
    RSZ --- ---
    HADIAK: tak už mame, dík:)

    KAERO
    KAERO --- ---
    ja ty krabice mam taky, jsou skvele, kdyby viko drzelo trochu k sobe, byly by jeste lepsi. ale tu velikost 3 v ikei nemaji a tu bych potreboval nejvic
    RSZ
    RSZ --- ---
    GORDHART: máme doma, vadí mi to co tobě..
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    GORDHART: ten clanek je pul roku starej, me zaujala ta lednicka z toho boxu :)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ANDR3E: v ikee u nás už normálně jsou. Držel jsem je v ruce a přišly mi dobře těžký a pevný. Jen to, že na sobě nedrží, mi přijde jako promarněná šance.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam