• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BONGI
    BONGI --- ---
    BATY: Já tu mašinku mám, ale motorizovat jsem nezkoušel. :D
    BATY
    BATY --- ---
    BONGI: A kdo z vás to má?
    BONGI
    BONGI --- ---
    Nezkoušeli jste někdo motorizovat tu prastarou mašinku z roku 1976 - Lego 396 Thatcher Perkins Locomotive?

    GREW
    GREW --- ---
    Mall dny - 20% na vybrany lega, ale nenasel sem tam nic zajimavyho, u ceho by ta sleva, v porovnani s jinejma eshopama, byla realna. https://www.mall.cz/mall-dny-201?pagination=2 Kdyby nekdo neco nasel, dejte vedet.
    KEJML
    KEJML --- ---
    BATY: Já vidím sbírku brouků
    BATY
    BATY --- ---
    T6MA: Já nic nevidim...
    T6MA
    T6MA --- ---
    Tak sem si poprve udelal radost jinym legem nez technicem a nejsem zklamany. V prubehu stavby me mrzelo, ze to nema aspon zataceci kola, ale ve finale je to tak peknej, masivni model plnej detailu, ze se bez nich rad obejdu. :)

    BATY
    BATY --- ---
    NTR23: Pěkný! Ještě, že jsi tam dal ty zubní nitě jako měřítko...
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Musel jsem vytisknout . Kam se hrabě FEJKA z IKEA

    KULA
    KULA --- ---
    KULA
    KULA --- ---
    Borci, jaký je rozdíl mezi SATURN V 21309 a SATURN V 92176, 309 je za ~7k a 176 za 3k. Obojí má stejný počet dílků, z krabice nemůžu poznat rozdílu...Něco mi říká, že 309 byla původní, ale přes zájem udělali další edici....
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Prosím, kdo už máte koupený buket, nebo bonsai, je v návodu/manuálu/letáku, či v čemkoliv jiném, co je uvnitř krabice zmínka o druhé stavebnici? Prostě mě zajímá, zda se z kytky člověk může dozvědět o bonsai, případně obráceně?

    Díky za info.
    BATY
    BATY --- ---
    JUNGLER: Rozbila se ti, stalo se mi to taky, někde to to je, když budeš filtrovat :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Válčim tu s duplo mašinkou, takovou tou červenou. Dokoupil jsem klukovi most a ten bazmek mašinka ho ani nevyjede :D prostě jí zacvakaj kolečka a mašinka zastaví. Předpokládal jsem, že ty věci dělají nějak vzájemně kompatibilní. Je to normální nebo je naše mašinka jednoduše rozbitá?
    KAERO
    KAERO --- ---
    JANFROG: to bohuzel nevim. vicemene jsem napsal to co tady, a dostal jsem duraznou nastvanou odpoved ze uz prece jednou napsal ze navod je jen pro tu skupinu a nikoho jineho. for je v tom, ze ta "skupina" je facebookova skupina kterou sleduje par set lidi (a odhadem alespon 3 cinsti kopirovaci lega :) ). predstava ze neco zustane pod poklickou ve skupine stovek lidi na internetu, je nekde mezi totalnim silenstvim a naivitou pulrocniho mimina.

    jiny typek, Mr. Kleinstein, dal na lego ideas parni stroj. mel kolem 1000 hlasu ale uplynul cas a navrh byl zamitnut. tak dal verejne .io soubor a nikdo ho za nic nepopotahoval.
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Kdyz jsem mu napsal, ze v podminkach nikde nevidim, ze by nesmel zverejnit navod, tak se na me docela nastval.

    A co ho tak nastvalo?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KAERO: thx za info
    KAERO
    KAERO --- ---
    ZELGARIS, GOSHEWAN: nejak si to vsichni mysli, ale ja to v podminkach proste nevidim. Dokonce jeden neuspesny autor (dosahl 10k, ale neuspel ve finalnim vyberu) nekde publikoval svuj vytvor, se slovy ze to je jen pro lokalni skupinu a nikoho jineho. Kdyz jsem mu napsal, ze v podminkach nikde nevidim, ze by nesmel zverejnit navod, tak se na me docela nastval. Aniz by teda ukazal kde to podle neho v podminkach je.

    Mam pocit ze tady uz jsem to taky resil? Ja tam vidim ze se nesmi prodavat:
    "You may not sell any items, physical or digital, related to either the Product Ideas or Contest Entries submitted to the platform. "

    Ale nevidim zakaz publikovani navodu verejne zdarma. Naopak tam je psane:
    "LEGO grants each submitter ... any of the following non-commercial uses:
    Posting pictures or other information about a submitted Product Idea...
    Permitting a photograph or other content or information about a submitted Product Idea or Contest Entry to be published in a magazine or book, or in an online forum such as a fan website or a blog, provided that no compensation is paid to the submitter;..."

    LEGO IDEAS - Terms of Service
    https://ideas.lego.com/terms
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KAERO: tez jsem si myslel ze jednou z podminek pro IDEAS je, ze nesmis zveřejnit navod
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam