• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VACA: jj mam to podobne. Millennium Falcon bych si s radosti postavil i dneska, ale nevystavil bych si ho. U SW me bavi Storm Troopers estetika, prilbu bych si na stul s Mandalorianem asi dal, ale zbytek toho universa me vlastne moc netankuje. Kazdopadne jako dite dostat AT AT, tak by to byla jina story :)
    VACA
    VACA --- ---
    TOMBRIDER: hh tak ta představa Picardovo hlavy z lega mě vážně pobavila:D
    NAGASAWA: Já jsem SW miloval jako malý dítě na prvnim stupni základky. Už v pubertě mě to dost opustilo. A jako nemůžu říct, furt vůči tomu cejtim určitou nostalgii. Ale když jsem si jednou před pár lety řekl že si to teda nějak dám, i s těma novejma který jsem nikdy neviděl. Musim říct že mě to strašně nebavilo. Spíš jsem jako obdivoval tu "patinu" teh starejch dílů a starý filmový efekty. Ale jinak uff, nuda, pohádka pro malý děti na základce.
    Všem fanouškům se omlouvám nechci vám to nějak hanět.
    Ule už je to tak otřepaný téma, všechny ty hrníčky podtácky trička mraky pí*ovin, lego portréty, lego hlavy... Že už mě to nudí jen když se na to podivám...
    Ale tak chápu že pro fanboye a děcka to smysl má. Jinak by to ostatně ani nedělali kdyby to nemělo prodejnost. Ale přijde mi že to tak trochu reflektuje konzumnost naši doby:D

    Jinak jako hrací sety SW pro děti nerozporuju. Jako kdybych ve svejch deseti letech mohl mít byť jen toho malýho milenium falkona, tak bych asi blahem běhal po stropě, a hubou dělal vzum vzuuum.. :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    VERCA_ZABA: fanouskove to zaplati. ale spis nez na vyslednou velikost je potreba hledet hmotnost a na pocet soucastek
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NAGASAWA: já jsem sice fanda, ale z tý ceny mě jímá hrůza. Vader za 1900 a je to veliký 20x15..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Nový Mitsuru

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Taky bych raději ocenil hlavu Jean-Luc Picarda...
    Nebo Data, s odchlipovacím temenem, kde by byly vidět elektrónky a blikající žárovičky.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Škoda ze nemám rad Star Wars

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Zítra ofiko

    BATY
    BATY --- ---
    Na Netflixu, jestli jste neviděli: https://www.imdb.com/title/tt7764282/
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: by mohli, ale kolik lidi zboznuje star wars a kolik zajima tvrda veda? hadam pomer 100:1?
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    EMMET: když ony to vesmírné srandičky asi nemají takový finanční potenciál jako SW :/
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: 7 let starý se? jako když každý rok vyjde nové Millenium Falcon, mohli by vydat nový typ robota
    KAERO
    KAERO --- ---
    NAGASAWA: copak, zjistil jsi ze potrebujes spoustu novych kosticek? :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: a sakra...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: Bral bych Perseverance v kompletu s tím raketovým přistávacím modulem
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: neboli to ze by mohl byt shuttle se suskalo uz v pulce minuleho roku, kvuli tomu vyroci. Jenze shuttle uz taky parkrat byl. Spis jsem cekal neco od SpaceX, je po tom poptavka (nekolik MOC v lego ideas s 10 k hlasy), a je to in uz poslednich 8 let.
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: dnesni perseverance je vzhledove hodne podobny curiosity, ktery uz vysel jako 21104-1 z roku 2014. Navic Shuttle ma letos vyroci.
    EMMET
    EMMET --- ---
    Popravě řečeno jsem spíš čekal, že vydají nějaké marsovské vozítko - ne že by raketoplán byl špatný - ale vědecká robotická stanice tu dlouho nebyla.
    EMMET
    EMMET --- ---
    NAGASAWA: Ještě tam chybí Women of NASA. Lidi mohou brblat, že je to nějaká feministická propaganda, ale ty ženy byly opravdu významné osobnosti vědeckého světa.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam