• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    KYRYS: ono se to da koupit vsude mozne, za 5 kKc i kompletni:
    BrickLink - Set 375-2 : LEGO Castle [Castle:Classic Castle] - BrickLink Reference Catalog
    https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=375-2&name=Castle&category=%5BCastle%5D%5BClassic%20Castle%5D#T=S&O=%7B%22ss%22:%22CZ%22,%22iconly%22:0%7D
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BONGI: já tu cenu vůbec nerozporuju. Jen mě pobavilo, že i takováhle rarita se dá ještě aktuálně někde koupit.
    BONGI
    BONGI --- ---
    KYRYS: Samotný hrad se dá poměrně levně zkompletovat, problém jsou kostky s potiskem - těla vojáků, kustka na věži a vlajka, ty se skoro nedají sehnat a rozhodně ne na jednom místě všechny. Pak to vyjde s dopravou draho, a to nepočítam krabici a návod. Takže těch 4700 není tak moc. Ale pokud to někdo nemá jako puristicky sběratelský kousek, tak na hraní se to dá zkompletovat za cca 1400.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    JOPS: ehm, ehm
    Lego 375-2 – Building Sets – Valašské Meziříčí | Facebook Marketplace
    https://www.facebook.com/marketplace/item/259960016006096/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BATY: Super. Na ty polici to vypada fakt titěrně (a pěkně). Vlastne jsem si ze startu rikal, ze to neni nic extra velkyho, ale pak se pridala prvni paluba, druha paluba a zacalo to byt drama :)
    BATY
    BATY --- ---
    NAGASAWA: Taky jí máme, ale tato konkrétní dokonce i létá :)

    Vlastně máme všechny ty mechy z toho Ninjago movie :)
    [BATY @ Lego - stavebnice pro vsechny generace]
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    K vanocum jsem dostal necekanej darek - lod z edice Ninja Go, kdy si moji rodice evidentne ve svych 70 letech rekli, ze kdyz mam rad Lego a Japonsko, tak to zkombinuji a buhvi kde sehnali Destiny's Bounty - Nejdriv jsem z toho byl rozpacitej, protoze jsem vzdycky Ninja Go edici pohrdal, ale o svatcich jsem si rekl ok, pustim se do toho a ona to nakonec byla skvela zabava na tri-ctyri dny s celkem dost zajimavym konceptem, kterej i kdyz vypada vlastne celkem podivne, tak vychazi z realny predlohy, kdy vedlo ve stredoveku Japonsko namorni valky s Koreou, kdy podobny plovouci monstra existovala, vcetne tech dracich motivu a jmenovala se Atakebune. Mno tak jak mam radeji kosmickej program a vsechny ty kreativni projekty od bonsaje az po Adidas tenisky, tak tohle byla fakt zabava a vlastne to byla moje druha lod vubec. Prvni jsem mel v osmdesatych letech malickej remorker do vany, kterej se s timhle pomalu 60-70 cm monstrem neda srovnat a bracha dostal vetsi modrou nakladni lod, kterou jsem mu kurevsky zavidel.



    vs Atakebune



    Retro 80's

    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    KYRYS: My jsme koupili tu piratskou lod z Creatora 3v1. Jako bral bych to, co mas ty, ale je to za priserny penize.
    JOPS
    JOPS --- ---
    koupil jsem si ted v IKEA police KALLAX a rikam si, jak do toho nacpu Lego :)

    mno, Bugatti, TAHAČ, VRTULNIK, Discovery se do tech policek nevejdou :)))

    Tak jsem je dal nahoru :)

    Takze tam mam zatim mensi veci, jako jsou adidas bota, dinosaurici a jine podobne mensi sety. A vypada to docela fajn

    KYRYS
    KYRYS --- ---
    JOPS: ten je ovšem pecka. Na ten bych úplně zapomněl, ale hrozně jsem po něm jako malý toužil..

    taky mám jednu radost a těším se, až to otevřu :-)

    BONGI
    BONGI --- ---
    Tak už mohu.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak já se vám přiznám. Před rokem jsem dostal k Vánocům Apollo 11 lander, začal jsem ho stavět, pak se mi nějak podělal svět a pořád je nedostavěný. Měsíc je hotový, z modulu jen kousíček.
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    Silvestr jsem stravil stavbou kavarny. Inspiroval jsem se kavarnou v Animal Crossing.

    KAERO
    KAERO --- ---
    matne si vzpominam na nejaky pripad na alze, taky meli chybu v cenach, typek objednal, alza mu to sice dodala, ale pravnici rikali ze obchod by mohl odstoupit, protoze se jedna o vylozene chybne ceny.
    KAERO
    KAERO --- ---
    a prislo potvrzeni objednavky, to zni slibne :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ale kdyz dam zobrazit objedavku, tak to udela chybu, a potvrzeni do emailu mi jeste neprislo
    KAERO
    KAERO --- ---
    juuu taky jsem koupil, uvidime
    BATY
    BATY --- ---
    Batwing 1989 za 269 Kč bych bral :)
    PTT
    PTT --- ---
    PTT: aspon mala ma darek az bude vetsi
    PTT
    PTT --- ---
    Dneska eshop na lego.com mel hodne divne ceny. Napr Koloseum za 500kc, Falcon (ten mensi) za 250kc a dalsi tuny setu. Me se podarilo objednat jen lego friends surfarska chata za 80kc. Kamos objednal 15 stavebnic. No jsem zvedavy, jak se k tomu Lego postavi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam