• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KALIBAN: tak po tradicne silenym zazitku s lego marketplace... jsem to rozebral, slozil zpatky do krabice, kdybyste nekdo chtel lambo, napiste, myslim ze mejch 6500 bylo scifi a kolem 5k bych byl spokojenej, porad dobra vecere :)

    ale teda rozebirat to a neudelat chybu je extrem, myslim si ze nekde jsem tam urcite dal par kosticek do jiny krabice... nadlidskej ukol
    FARIN
    FARIN --- ---
    KALIBAN: tp je prosne ono, me to bavi stavet. Ale s tim dalsim jsou uz jen starosti navic. bud to nekde sladovat nebo snad rozebirat a resit prodej.
    BATY
    BATY --- ---
    KALIBAN: za kolik ho posíláš dál?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FARIN: ja jsem dostal siana k vanocum... rozhodl sem se, ze nechavat si ho nechci, je to obrovsky, to staveni me strasne bavilo nicmene vystavit si to nevystavim

    take ho zkusim prodat rozlozeny do krabic podle toho jak tam byly, jen to bude vyndany z pytliku, staveci zazitek stejnej jako kdyz to clovek koupi.. ale tezko to koupi najakej sberatel... a nebo dam 500slevu pokud si ho nekde vezme slozenyho :) nicmene to rozkkladani bude teda taky masakr, to snad dam i vic :)


    PETJU: chyby v manualu? ja jsem si snad nevsiml jediny... coz mi prijde jako totalne silenej vykon pri tom poctu a komplexnosti

    nicmene velkej bonus, dat zadni diferak obracene... to FAKT nechces

    KAERO
    KAERO --- ---
    ANGELFREE: se divim ze rusi LDD az ted. studio je mnohem lepsi uz 3 roky minimalne. taky me prekvapuje ze porad vidim nekoho v LDD stavet.
    zajimalo by me jak vypada ta interni verze, ze ji stale pouzivaji. nejak moc neverim ze je lepsi nez studio.
    BATY
    BATY --- ---
    FARIN: Rozpustit v dětském legu, zbláznil ses? :)

    Víc poliček budu muset koupit no... Vyhodit knihy... :D
    FARIN
    FARIN --- ---
    BATY: taky mam za 2 tydny narozky, ze bych objednal Sián ? :-)

    Ale muj problem je kam to pak davat. Jak tohle vlastne resite? Prodavat to poslaveny mi prijde hloupy.
    "Rozpustit" to rozebrane v detskem Legu u Technic setu nedava smysl.
    A v byte moc mista neni, jediny slusny "vystavni" misto uz zabral Liebherr bagr.
    BATY
    BATY --- ---
    Tak jsem se neudržel...: https://www.czc.cz/lego-dc-comics-super-heroes-76240-batmobil-tumbler/327011/produkt

    Ale co, za 2 týdny mám narozky :)
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    Chybné ceny Lega vyvolaly vlnu nákupů. E-shop objednávky stornoval - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/lego-stavebnice-e-shop-chyba-zakaznici.A220112_145330_ekonomika_vebe
    KULHY
    KULHY --- ---
    KULHY: Ten portret tomu dal na frak tak radsi normal.

    KULHY
    KULHY --- ---
    Stavět 16+ set s hyperaktivnima 3 a 5 klukama + pulrocni holka utocici ze zalohy je docela adrenalin. Ale jinak potvrzuju zatim ty ohlasy na ten set. Je to fakt kouzelny zatim. Uz po dvou cislech s tim je zabava. Nejvic me bavi lahve.

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    LEGO fully discontinuing LEGO Digital Designer in favor of BrickLink Studio - The Brothers Brick | The Brothers Brick
    https://www.brothers-brick.com/2022/01/12/lego-fully-discontinuing-lego-digital-designer-in-favor-of-bricklink-studio/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    musim povedat, ze v mustangu co som skladal boli skla v samostatnom pytliku, ale zas som v navode na 4 stranach mal flak z tlace. ale neriesim, poskladat to slo.
    BATY
    BATY --- ---
    KVIIIK: Ano, přesně tohle jsem řešil nedávno, i jsem to tady psal.
    BATY
    BATY --- ---
    GONZA223: Jednou jsem reklamoval plášť od figurky, který byl natržený a ve výčtu nebyl, ale nějak jsem to vyřešil. Nejspíš jsem vybral něco jiného a do poznámky jsem napsal, že bla bla, mám roztžený plášť od figurky té a té. Za týden jsem ho měl ve schránce.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    BATY: no jo , ono když vyhledám přes tohle ten set 10282 tak jsou tam úplně všechny kostky ale bohužel ta samolepka která by v setu měla být na jeden dílek nalepena tam k výběru není.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Když se tu zmínilo posílání chybějících dílků, řešil někdo někdy poškrábané plastové dílky rovnou z krabice? Poslední dobou jsem stavěl pár mobulárek a v podstatě všechny dorazili ve stavu, že průhledná okna byla dodrbaná a měla na sobě rýhy. Když se na stavebnici koukáte z metru, tak to není vidět, ale zblízka to trkne. Vzhledem k tomu, že ty díly oken jsou hozený do stejnýho pytlíku se vším ostatním, tak chápu jak poškození vzniklo, ale stejně... Myslíte, že je rálná šance nechat si vyměnit ty nejvíc zničený dílky za "čistý"?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Vyhody, nevyhody a testovani ruznych zavesu kol:
    Lego Car Suspension Testing Device
    https://youtu.be/eZlqNb-eqe8
    BATY
    BATY --- ---
    GONZA223: Pokud ti něco chybí, tak napiš sem a lego to do týdne pošle: https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts/broken/location
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Prosím pěkně netušíte jak se dostat u setu Lego Creator Expert 10282 k této nálepce která bohužel v setu chybí...

    KULHY
    KULHY --- ---
    KVIIIK: Tak to jsem na tom fakt dobře. :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KVIIIK: minimalni cena je porad nekde kolem 2600. Spis predvanocni slevy, narust inflace atd.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAERO: vycházel jsem z toho, že na velkých krámech je posledních pár kusů a na ostatních pomalu leze nahoru. Možná falešný poplach... Jo a tu Barakudu mají aktuálně i na Muzeu Lega za 7399,- s jetou krabicí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam