• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    MAXI_SHIT: Jo je mu 7
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    ANDR3E: Malý, když rozebírá a staví 2. modely z creatoru, tak si třídí podle barev.
    Většinu setů udržuje postavené, zbytek kostek je ale complete mess v kufříku.
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    ANDR3E: Vsak jo, ja nerikam, ze to je idealni, stavet se neda. Ja jen rikam, ze cokoliv ostatniho je v nasich domacich podminkach nerealizovatelne :-)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    OMNIHASH: on toho ma uz tolik (od babicek vlastne nic jinyho nez lego nedostava) ze tohle neni reseni, je pak completely lost..
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JANFROG: on pak na lego v tomhle stadiu ale skoro nesahne, kdyz to mel roztrideny tak porad neco stavel...mozna budu muset udelat nakou bednu kam bude davat "pouzity" kostky, a ty prijdou do puvodnich beden, tridit 20+ beden s complete mess kazdejch par mesicu se mi uplne nechce :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Já si taky nemyslím, že by děcka ocenili jinej systém, než hromadu v mega krabici uprostřed pokoje.
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    ANDR3E: "complete mess" je jedine dlouhodobe stabilni roztrideni :-)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: jak to detem tridite vy?bude mu ted devet...diky kdyztak
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TULEN: ja jsem nasemu malymu vytridil lego na podzim podle "color first", ted po par mesicich je vsechno jeho lego zase "complete mess" :D takze az na to budu mit zase nekdy nervy budu muset zvolit jinou taktiku :)
    TULEN
    TULEN --- ---
    v navaznosti na debatu o trideni kostek. nechteli by jste udelat anketu?

    Poll - How do you organise your LEGO parts? | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/polls/9/how-do-you-organise-your-lego-parts/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETJU: To je fakt solidní monstrum
    BATY
    BATY --- ---
    BONGI
    BONGI --- ---
    PETJU: Jojo, je to ten trailcat.

    CHIX
    CHIX --- ---
    delam to podobne. nebavi me hledat dilky. predem roztridim a pak jen vyzobavam.
    ale tolik prihradek teda nedelam
    BONGI
    BONGI --- ---
    BATY: Aha :D. Nejsem znalec Pottera. Ale když to nestavíš jako první model z originálních sáčků, tak to snad ani jinak nejde. Tohle je MOC - alternativa k Mercedesu 42129. Ale přiznám se, že to dělám i s originálními sáčky. Jde od toho odejít a klidně se po čase vrátit k rozpracovanému. Je to delší příprava a bohužel to musím absolvovat dvakrát - i při rozebrání. :D
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Je to zavist :D Ode mne teda urcite, zavidim misto, cas i ty kosticky
    BATY
    BATY --- ---
    BONGI: No jak to máš roztříděný :) Šprt je hláška, co říká Snape Hermioně v Harry Potterovi, když se pořád hlásí a na všechno zná odpověď. Když jsem ty tvoje roztříděné kostky viděl, tak to bylo první, co mě napadlo :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    BATY: Teď se přiznám, že nerozumím. Proč šprt?
    BATY
    BATY --- ---
    BONGI: Neumíš se ovládat, nebo jsi pyšný na to, že jsi tak nesnesitelný šprt?

    ;)
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    ha, bricklink vydal návody na první vlnu crowdfundigových 10k projektů

    Designer Program 2021 Instructions [BrickLink]
    https://www.bricklink.com/v3/designer-program/instructions.page
    BONGI
    BONGI --- ---
    Takhle to vypadá, když začínám stavět

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam