• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Diky, tohle znam (a je to uchvatny i tak!) Ja jsem myslel, ze jsi stavel cely hrad ve stylu tech setu nebo tak. Jsem zatizeny na hrady :-)

    Kazdopadne tohle je skvely!
    KAERO
    KAERO --- ---
    JANFROG: viz historie: KAERO
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Nemas fotku? Lego hradu je vzdycky malo!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HADIAK: Tohle je top!
    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: kdyz jsem si stavel hrad, tak jsem vyuzival vsechny mozne varianty sede aby zed nebyla jednolita ale hezky 'flekata'. naopak jsem se tesil ze mi z bricklinku poslou fakt stare kostky co hodne zmenily barvu :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    BATY: koukal jsme na tuhle recenzi, jestli to je opravdu model jak ho budou prodavat tak usetrim 200 EUR :)

    nelibi se mi vubec jak je ten model kompromisem mezi lonskym a letosnim autem F1, a ty nalepky skoda slov :) docela jsem se tesil kdyz rekli ze bude F1 model, ale tohle me zklamalo, mozna si jako utechu koupim tu Formuli E, az bude nekde hodne ve sleve :)

    LEGO McLaren Formula 1 Race Car (Technic Set 42141): Klemmbausteinlyrik News
    https://www.youtube.com/watch?v=gApNFwc1k6Q
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BONGI: ano , stejný, ne nepracuju :)
    Respektive je používám jenom na skály, a tam víc odstínu jenom ocením.
    BONGI
    BONGI --- ---
    Mám dotaz, jsou "spare parts" u jednoho typu setu stejné u všech stavebnic nebo se liší? Mám takovou zkušenost, že některé alternativní modely s nimi počítají. Pokud modely po postavení rozebíráte a vracíte do krabic, přidáváte k nim tyto "části navíc"?

    A ještě jeden. Jak pracujete s šedýni kostkami? Rozlišujete bluish? Já se přiznám, že s tím mám problém hlavně u starších kostek, kde oxydace a sluníčko zapůsobilo a jen těžko rozlišuji takhle postižené normalní od namodralých jak u tmavých, tak u světlých. Takže zatím to rozlišuji jen v případě, že je jich na modelu pohromadě víc a je vidět rozdíl.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MAJACHUNATA
    MAJACHUNATA --- ---
    PETJU: ok, tak z tohohle jsem si odnesla nejen to, ze to BMW nutne potrebuju, ale jeste, ze potrebuju knizku "Vzduch je nase more" diky. tady clovek fakt neusetri
    BATY
    BATY --- ---
    ANDR3E: Mám to úplně stejně :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    BATY: tak nejak premyslim jestli se mi to libi nebo ne, resp, jestli to potrebuju nebo ne :D
    BATY
    BATY --- ---
    LEGO Technic 42141 McLaren F1 race car detailed preview
    https://www.youtube.com/watch?v=ZyIsX4eUUa8&ab_channel=RacingBrick
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PETJU: netusil jsem ze to je tak velky :)
    WERT
    WERT --- ---
    FARIN: Super
    CROSS
    CROSS --- ---
    FARIN: ty krabičky s kulatým rohem do trofast krabic, to je co? To jsem v Ikea nikdy neviděl.
    FARIN
    FARIN --- ---
    realne to u deti vypada nejak takhle

    BONGI
    BONGI --- ---
    AXTHEB: Tohle mám u klasických kostiček, jen dávám barvy k sobě, protože když pak potřebuješ více stejných kostiček jedné barvy, tak vycvakávat je by tomhle případě bylo dost neefektivní.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam