• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    VACA: na tom odkazu jsou rozměry a dokonce fotka jak to drží dívčina v rukou. Odhaduju to tak na 1:6. A ty kola bych řekl, že budou nějaký nový rozměr, ale bude to blízko k tomuhle - https://www.brickowl.com/catalog/lego-wheel-43-2-x-18-86652
    VACA
    VACA --- ---
    ANGELFREE: Tyjo, a ty pneumatiky. Ja nedokazu odhadnout meritko takhle z obrazku, ale uplne jak by se hodily na spousta staveb moc retro aut..
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    OMNIHASH: jeden ze tří setů, které se staly mým úplně prvním lego system, které jsem od Ježíška dostal :)
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---


    LEGO reveals 10298 Vespa 125, an 1,100-piece model of the iconic Italian scooter [News] - The Brothers Brick | The Brothers Brick
    https://www.brothers-brick.com/2022/02/24/lego-reveals-10298-vespa-125-an-1100-piece-model-of-the-iconic-italian-scooter-news/
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    TOOMIX: heeej tu raketu uplne v pravo jsem mel! mel v sobe i vysadkove auto)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX:

    Ice Planet 2002 - Lego System - TV Toy Commercial - TV Spot - TV Ad - 1993
    https://www.youtube.com/watch?v=Po1k5MP22l0


    Lego Space - Spyrius 1994 - Commercial
    https://www.youtube.com/watch?v=cusvoOu3rYw
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    BONGI: mne to bavilo i v 15 (jeste jsem nemel pocitac :))
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: Classic space, M-tron, Black-tron, Ice planet, Mars mission a Life of Mars umožňovali dětem velkou variabilitu stavění podle vlastní fantazie, jen s inspirací ze stávajících setů Když byl kluk malý tak stavěl spoustu různých vesmírných vozítek, stanic, raket a vznášedelz těchto kostek a dost ho to bavilo.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MESHUGGAH: jo, ten sněžnej skůtr s motorovkama byl bomba

    KARADUM
    KARADUM --- ---
    SH_PANDA: Ja si po tech letech nepamatuji, zda jsem o tom robotu jen tolik snil, ze mam pocit, ze jsem ho mel nebo jsem ho fakticky mel :D
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    TOOMIX: jeee toho robota vzadu vpravo mam, dostal jsem ho k narozkam cca pred 25 lety :) Bohuzel je rozlozenej v heapu.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MESHUGGAH: ta sbírka není moje :) mám jen Galactic Mediator 6984 ze Space Police
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    KAERO:
    BONGI: Díky! Taky to považuju za jeden z podařenějších setů. Celý název frakce je "Ice Planet 2002" (což v r. 93/94 znělo dostatečně futuristicky), na vozidle jsou ještě sněžnice a motorová pila. Rampa s raketou se dá vztyčit o 90°. Rampa je asi nejslabší místo - jakmile se úplně zavře, dá se otevřít jenom utržením, proto je na fotce pootevřená.

    TOOMIX: To je moc pěkná sbírka, já mám z vesmíru už jen nějakého menšího Blacktrona.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KAERO: Ice Planet a Spyrius jsem vždycky chtěl, ale nikdy neměl :(

    KAERO
    KAERO --- ---
    MESHUGGAH: magneticky nakladana raketa. To jsem vzdycky chtel. Mimochodem, tak me napada, ze ted neni v legu poradne scifi tema. Jo, je tu Star Wars, ale kdo by chtel Star Wars, co stokrat zkopirovali sami sebe. Classic space, M-tron, Black-tron, Ice planet, to mi proste prijde zajimavejsi.
    BONGI
    BONGI --- ---
    MESHUGGAH: Ice planet - tohle je zrovna dost podařený kousek.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MESHUGGAH: tahle kola jsem vždycky chtěl
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KAERO: chata vypadá dobře, uvidíme jak dopadne po předělávce na final product. A navíc teda zařízli trpaslíky z minulého kola.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    Předchozí zmínka o raketách mě donutila k vyhrabání tohodle old-school setu:

    KAERO
    KAERO --- ---
    KULHY: ja moc na domecky nejsem. ale vypada hezky, a asi se z ni bude dobre delat nejaky les u mesta plneho modularnich budov.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam