• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KAERO: Jako malej jsem vždy toužil právě po těch kráterech a přistávacích plochách;
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FARIN: jediný, co tomu můžu vytknout je špatná barva toho osvětlení v rohu, ten stud měl bejt jasnej trans-black!
    FARIN
    FARIN --- ---
    KEJML: tady dve fotky predlohy

    Model je z praktickych duvodu "starsi varianta" bez pristavby vlevo, ale uz se finalnimi tmave zelenymi parapety, ktere na prvni fotce jeste nejsou.
    Musel jsem posunout barvu fasady, "Light Nougat" by to matchnul lepe, ale neni v nem typu moc kostek a ty co jsou tak jsou tak 8x drazsi.

    KEJML
    KEJML --- ---
    FARIN: Velmi pěkný nápad. Nechceš, čistě pro zajímavost, ukázat i fotku předlohy? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GREATDRAKE: a ze sluchátka se ozvalo... (ikdyž je to použito jen jako displej)

    https://twitter.com/ancient_james/status/1538651525945630720?s=20

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    EMMET
    EMMET --- ---
    JON: Je to výroční stavebnice k 90 letům od zaloežní firmy LEGO. Bohužel to neznamená, že jsou hrady zpátky :-(
    JON
    JON --- ---
    KAERO: u lode jsem si toho vsim, u hradu ne. mel jsem tolik radosti, ze jsou hrady zase zpatky, ze jsem to prehlid.
    KAERO
    KAERO --- ---
    JON: jo, to mas pravdu. na te stare lodi se mi libi ta stavebni jednoduchost, mame jinou lod z toho obdobi, a kluk ji ma rad, postavi ji a prestavi ji za chvilku. Jenze si vsimni vek u tech novych setu: 18+. Ty jsou ciste delane pro vzpominajici stariky, jako jsme my, kteri maji cas leda tak to postavit a pak si to vystavit na policce :)
    JON
    JON --- ---
    KAERO:
    PTT:
    oba sety jsou super, ale za me to zbytecne kazi ten nadbytek hkadkejch kosticek - zakonceni cimburi (jak na tom asi bude sedet lego-sokol, jak na tom asi bude stat lego-lucistnik, ha?), nabehovy hrany kridel - ty mi treba prijdou takovy stavebne "intimidating", postavim to podle navodu, ale na vlastnich stavbach zhlavy takovyhle vyfikundace nikdy mit nebudu - detskym pohledem.
    BATY
    BATY --- ---
    HAITAGAN: Taky nám přišly tyhle sety super a pár jich doma máme... Bennyho loď mi utekla, ale prostě není v mých silách koupit všechno, co se nám líbí, bohužel ;)

    Ale s dnešní inflací je to možná dobrý nápad, koupit si všechno ;)

    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    KAERO: Meh, to se mi teda víc líbila Bennyho Spaceship z Lego Movie. Celkově mi přišly ty lego movie a ninjago movie sety hrozně super a mrzí mě že jich nemám doma víc.
    FARIN
    FARIN --- ---
    OMNIHASH: cca 7300 za kostky + postovny. Slo to v 9 zasilkach + pak jeste 2 kdyz jsem to pro test postavil a delal upravy.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Puvodni set. By me zajimalo, pro co by se v prumeru rozhodly deti. Ten stary ma pristavaci plochu! A pozemni vysilac! Ale ten novy vypada fakt huste.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FARIN: not bad, na kolik to vyšlo?
    FARIN
    FARIN --- ---
    Hotovo.
    Muj dlouhodoby projekt je u konce.
    Nadesignovano (BrickLink Studio), objednano, postaveno, rozebrano a nakonec predano darem.
    Vyzadalo si to dost case ale takuy poskytlo spousty zabavay.
    Predlohou je realny dum.

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PTT: KAERO: Tak jsem si napsal Ježíškovi. :)
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: Konečně si můžeš koupit to, co jsi nikdy nemohl mít jako dítě, co?
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAERO: To je teda nehorázná hra na emoce (mojí generace)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam