• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    MEDOULKA: To je hezký! Něco z toho určitě spáchám.
    Ale koukám na tohle. Myslíte, že to na sobě nějak drží? Nebo je to jenom prostě položené?
    TULENI
    TULENI --- ---
    MEDOULKA: tyhle se mi libi vic, supr napady, diky ! :)
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    a tady dalsi podobneho razu, treba nekoho inspiruji:
    toddler “busy bag” swap! « the rigneys
    http://therigneys.wordpress.com/2011/08/26/toddler-busy-bag-swap/
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    tady pár tipů na cestovní "balíčky" na zabavení těch menších:
    Chasing Cheerios: Toddler Activity Bags
    http://chasingcheerios.blogspot.com/2008/06/toddler-activity-bags.html
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    ukradeno:)
    RANA
    RANA --- ---
    sorry :] jsem se preklepla ve vymazu...
    RANA
    RANA --- ---
    NACITALKA: je to tak :] bydlime v typickem anglickem domecku...maly, utulny a hlavne se zahradkou..je to fajn vpustit do domu cerstvy vzduch a k tomu vypustit ven syna... :]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: tojo, to bych brala hned :]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: jsem si rikala, ze to vypada typicky jako UK kout u zahradky :]]
    RANA
    RANA --- ---
    NACITALKA: jj..taky si ten kout uzivam...vidime tak primo do minizahradky...v soucasne dobe jsme v uk a domecek mame v pronajmu, ale je utulny...skoda jen, ze clovek nemuze na zed tuknout hrebicek a povesit si skvosty vytvorene synatorem :] galerii si tak vychytavam v nasem prazskem byte.. :]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: mate krasny kout tam vzadu s tim velkym oknem...
    RANA
    RANA --- ---
    GIO: pekne receno :)
    GIO
    GIO --- ---
    dite si porizujeme predevsim na pohodu, pak je na nas jak se vyrovname s realitou,a doufejme, ze vsichni dobre.)
    RANA
    RANA --- ---
    GIO: to je fakt, ale predstav si to z pozice fitness :) je to pohoda, takove nenucene cviceni... :)

    kazdopadne jsou cinnosti, ktere ti chodici prcek ztizi...ale co..deti si neporizujeme jen na pohodu, ze?? :)
    GIO
    GIO --- ---
    RANA: vid, a pritom pry shnekosh:)) no ja se samozrejme tesim,a le uz nebude tak jednoduchy jet s nim treba do redakce, nebo zatopit v kamnech:)
    RANA
    RANA --- ---
    GIO: nas mladej chodil na jedenacti a musim rict, ze to pro me byla vetsi zabava :) (jsem nevedela, ze shnekosh je tak rychlej??) :)
    GIO
    GIO --- ---
    ZEMINO:ehm deseti.))
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    GIO: kolika?
    GIO
    GIO --- ---
    FILOMENA: joo to je podobny u nas, staci se zaklonit, vidim dost, co bych pokracoval.))


    ZEMINO:
    TULENI:

    me to zas tak moc netrapi, na druhou stranu,a spon nebude chodit v necelych mesicich jak jeho otec:)) doufam:) jeste chvilka relativniho klidu.)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KEYA: tak to je jasné,to chápu!Mě to potkávalo zhruba asi rok 1xtýdně,tak mi nevadí a navíc se mi líbi,jak se ty děcka uklání,jak jsou prťata :) nebo aspon ten náš!vypadá hrozně vtipně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam