• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    LIBANEC: oni jsou jak větší hmyz totiž, malý a nezbavíš se jich :) a co majitel?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Tak jen pro zajimavost - vcera me v jednom krame pokousal yorkšírák ! Svine jedna nebezpecna. Normalne ke mne prisel, ocuchaval me tak jsem se sklonila, neco k nemu promluvila a natahla mu ruku k ocuchani - on si cuchnul a vrhnul se mi na nohy. Jsem tam skakala jak pres svihadlo, on kolem me - stridave mi visel na nohavici jedne a druhe a u toho radoby hrozive vrcel. Nejdriv jsem si rikala ze pani servu, na konec jsem dostala zachvat smichu :-)
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    RAVNOS: no tak pocitam ze pokud chci kvalitni tak vic jak 10 kg to nebude ale kdy by bylo 15 nezlobyl bych se ;)
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    RAVNOS: diky no zkusim to ...

    hele dam na radu zkusenejsich muze te mi nekdo doporucit nejake dobre granule za prijatelnou cenu??? :D max do 1000,-
    ETH
    ETH --- ---
    LIBANEC: kdyžtak se raději spoj přímo s lékařkou co se o Otíka stará - kontakt je tady http://www.btsc.cz/
    BEATY
    BEATY --- ---
    TOMVYN: ze by malo nejakeho vitaminu nebo zeleza???
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    LIBANEC: tady asi jen dluzno dodat,ze pes se (aspon nijak ocividne) neprastil ani nespadl ci nic podobneho.. proste jen pobihal po travniku a najednou tohle..
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Myslite ze to je verohodny ucet ? Chtela bych prispet ! http://bullterierrocku.webgarden.cz/pomozme-otikovi
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    TOMVYN: zajimavy tema. Mne se tohle stalo s Holym, ale protoze spadl ze skoku na hlavu - spustila se mu krev z jedne dirky - tekla mu chvilicku hodne a potom uz jen spinil. Popadla me panika, ale pak jsem to "amatersky pricetla" te rane ze si dal o zem hlavou - asi jako u lidi ne ?
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    kamaradce se ted stalo,ze byla se svym dobrmanem venku a z niceho nic mu zacala tect z cumaku krev.. celkem hodne,po case to prestalo.. kdyz se ptala veterinaru,tak se s nicim podobnym nesetkali..
    co vy,mate nejaky zkusenosti s podobnym?
    prip.odpovedi prosim radsi do posty.. diky
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    DRUMID23: fakt je, že toho se těžko zbavuje, ale nám tenkrát pomohla změna krmiva
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    DRUMID23:jj na to taky trpime....
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    plis porad te : zacli se moji bulici delat lupy.... dostal jsem typ ze ji pomuze decky sampon ale nejak nepomaha....ba naopak... neznate neco ucineho plis? diks
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    NOITA: fajné - díky:)
    NOITA
    NOITA --- ---
    IM_MORTAL: Klub chovatelů anglických bull terrieru a obrátit se poradce chovu nebo předsedu klubu. Případně obvolat pár chovatelů a oni už do telefonu udělají nějaký dojem:-)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    NOITA: něco podobnýho bysme i plánovali, ale nějak vůbec netušim chovatele v čechách. zkušeností je taky dost - zvlášť těch špatnejch...
    NOITA
    NOITA --- ---
    IM_MORTAL: Být váma, tak zajedu osobně za hlavním poradcem chovu a nechám si povyprávět, kdo chystá jaké vrhy. Ještě máte dost času objet všechny doporučené osobně a kouknout se kde, v jakých podmínkách má odchovy, prohlédnout a osahat si rodiče. Dneska už bych jinak štěně nevybírala. Mám příliš mnoho špatných zkušeností:-(
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Sháníme nějakýho pořádnýho slušnýho chovatele bulteriérů, kterej by příští rok někdy před prázdninama mohl mít štěnátka na prodej (předpokládám, že už by třeba plánoval). Podmínkou je PP. Hlavně ne Trojský kůň. Nejlíp pokud by sním/ní někdo měl zkušenosti. Může být klidně mimo republiku (snad kromě USA:D). Nejlépe by bylo, kdyby tam byla určitá možnost, že tam bude bílej pejsek. Poradí někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam