• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    LIBANEC: vdechne :)
    Me ted legracni prislo, kdyz jsme upozornili sousedy, kteri maji doma nove yorksira, ze je pocurana chodba a ze by ho to nemeli nechat delat. Tak zacali, ze to jejich pes nebude, protoze bla bla bla.... No je to zajimave, s Brunem tam bydlime uz rok a pul a nikdy to tam nebylo, navic je to uplne na zemi a Bruno obvykle cura z vysky, byla by pochcana i zed... Taky se da rozlisit, kolik toho ma v sobe boxer a tenhle smetak, Bruno by ho patrne v ranni moci utopil. A jiny pes tam neni!
    Proste maly pes je ten nejhodnejsi, nekouse, necura, nesteka...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Ja prave taky hned chtela spustit, ale pak mi to cely prislo tak strasne legracni ze jsem se neudrzela a zbytek "fronty" se dusila smichy. :-) Kdbych tam mela Holyho tak ho vdechne :-D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    LIBANEC: ja bych ztropil hysterickou scenu :) :)
    Hodne me to stve, zvlast, kdyz pak lidi pindaji neco smerem na Bruna
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    LIBANEC: :)))
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ALLTIGER: no majitel byl za pultem, nez zjistil ze se neco deje tak se mi malej stacil asi 6x zakousnout do kalhot a zas pustit - pak se zvedl, dosel pro nej, prohlasil neco jako ze tohle nikdy neudelal - chlapek co stal za mnou se smal a rikal ze by tak nebezpecny plemeno mel mit na voditko.... a majitel ho capnul a zavrel dozadu.
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    LIBANEC: oni jsou jak větší hmyz totiž, malý a nezbavíš se jich :) a co majitel?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Tak jen pro zajimavost - vcera me v jednom krame pokousal yorkšírák ! Svine jedna nebezpecna. Normalne ke mne prisel, ocuchaval me tak jsem se sklonila, neco k nemu promluvila a natahla mu ruku k ocuchani - on si cuchnul a vrhnul se mi na nohy. Jsem tam skakala jak pres svihadlo, on kolem me - stridave mi visel na nohavici jedne a druhe a u toho radoby hrozive vrcel. Nejdriv jsem si rikala ze pani servu, na konec jsem dostala zachvat smichu :-)
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    RAVNOS: no tak pocitam ze pokud chci kvalitni tak vic jak 10 kg to nebude ale kdy by bylo 15 nezlobyl bych se ;)
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    RAVNOS: diky no zkusim to ...

    hele dam na radu zkusenejsich muze te mi nekdo doporucit nejake dobre granule za prijatelnou cenu??? :D max do 1000,-
    ETH
    ETH --- ---
    LIBANEC: kdyžtak se raději spoj přímo s lékařkou co se o Otíka stará - kontakt je tady http://www.btsc.cz/
    BEATY
    BEATY --- ---
    TOMVYN: ze by malo nejakeho vitaminu nebo zeleza???
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    LIBANEC: tady asi jen dluzno dodat,ze pes se (aspon nijak ocividne) neprastil ani nespadl ci nic podobneho.. proste jen pobihal po travniku a najednou tohle..
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Myslite ze to je verohodny ucet ? Chtela bych prispet ! http://bullterierrocku.webgarden.cz/pomozme-otikovi
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    TOMVYN: zajimavy tema. Mne se tohle stalo s Holym, ale protoze spadl ze skoku na hlavu - spustila se mu krev z jedne dirky - tekla mu chvilicku hodne a potom uz jen spinil. Popadla me panika, ale pak jsem to "amatersky pricetla" te rane ze si dal o zem hlavou - asi jako u lidi ne ?
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    kamaradce se ted stalo,ze byla se svym dobrmanem venku a z niceho nic mu zacala tect z cumaku krev.. celkem hodne,po case to prestalo.. kdyz se ptala veterinaru,tak se s nicim podobnym nesetkali..
    co vy,mate nejaky zkusenosti s podobnym?
    prip.odpovedi prosim radsi do posty.. diky
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    DRUMID23: fakt je, že toho se těžko zbavuje, ale nám tenkrát pomohla změna krmiva
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    DRUMID23:jj na to taky trpime....
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    plis porad te : zacli se moji bulici delat lupy.... dostal jsem typ ze ji pomuze decky sampon ale nejak nepomaha....ba naopak... neznate neco ucineho plis? diks
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam