• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    BECKO
    BECKO --- ---
    HANYONLINE: v pohodě
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BECKO:
    TETA_JELENA: no příznám se ze jsem videla jen 1. 2 vety a pochopila to tak že sem nesmyslne hazí a nabízí nějaky svoje náramky a když jsem to nasla i v jinejch pejskach docetla jsem to do konce. Pardon... Proto takova reakce.. :o)
    BECKO
    BECKO --- ---
    TETA_JELENA: ona to hany asi pochopila ze startu trochu jinak než to bylo myšleno, proto tam bylo ironicky "vtipný".. přesně tak, každá koruna dobrá v těchhle případech
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    BECKO: neni to vtipny, kazda korunka dobra..........
    to vis, lidi neveri, ale porad se najdou ti, co mi v praci pisou, ze pani doktorce poslali penizky a ja mam radiost. ona vsem dekuje................
    btw.v cervnu budu delat akci v severnich cechach a neco taky zorganizuju, protoze jak jsem se s ni bavila, vsechno pada na jejich naklady a to fakt nechci. vsichni uz sme provolali X tisic korun behem tech par tydnu a kazda pomoc pro tech par drobecku je dobra. ted jen najit ten zbytek a dotahnout ji az na opratku.
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BECKO: sry až ted jsem si to dočetla do konce...
    GLU
    GLU --- ---
    Ahojky,
    mam prosbicku,kamaradka off nyx ma stafordiho kluka jenz by rad nasel k sobe fenecku,ktera by s nim chtela mit stenatka
    info pls do posty
    diky
    fotky rada poslu
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    HULENKA: uvidime, moc se budeme muset vsichni snazit. davam Nove bod.
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    TETA_JELENA: no tak konecne nejaka trosku lepsi zprava..hlavne aby to opravdu mohli nekam dotahnout...a nemuseli krcit rameny ze jim chybi zakony...

    finger cross... omg.. alespon k necemu jsou ta media dobra :)))))))))))))))))
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    V novem psovi ( pes pritel cloveka ) clanek o pripravovanem zakone + clanek o tyranych psech v Jarosove !
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    DRUMID23: ja sem posel spatnych zprav:), ale ver, ze to ma uz MOZNA i malicko nejakej pokrok [ Sophia a její kamarádi ->> nabidka opustenych ctvernozcu vseho druhu ]
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    TETA_JELENA:tyjo ja uz jsem fakt znechucenej .... nejake prijemnejsi veci by se nenasly?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    dneska vecer, TV NOVA, hlavni zpravy. dalsi pokracovani Jarosova. maruska z chebu a pani veterinarka Pacltova + mrtvi pejskove za kravinem v jimce.
    CALE
    CALE --- ---
    Fuente Ovejuna
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    HULENKA: prave ze v tom neni sama, takze by to byla nekolikanasobna vrazda.
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    TETA_JELENA: pres drzku by potrebovala rozhodne hodne, dlouho a pravidelne...krava ...drzim vam palce... bezmocnost je snad nejhorsi vec na svete... a vsichni jeji znami taky...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    jooo, kdyby to bylo tak lehky, tak to udelam sama. spis se divim, ze jeste nikdo nic podobnyho neudelal.
    FANAE
    FANAE --- ---
    Muzu vam s tim asistovat?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    LIBANEC: tak to je v poradku.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    TETA_JELENA: vsak jo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam