• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    TETA_JELENA: no tak konecne nejaka trosku lepsi zprava..hlavne aby to opravdu mohli nekam dotahnout...a nemuseli krcit rameny ze jim chybi zakony...

    finger cross... omg.. alespon k necemu jsou ta media dobra :)))))))))))))))))
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    TETA_JELENA:tyjo ja uz jsem fakt znechucenej .... nejake prijemnejsi veci by se nenasly?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    dneska vecer, TV NOVA, hlavni zpravy. dalsi pokracovani Jarosova. maruska z chebu a pani veterinarka Pacltova + mrtvi pejskove za kravinem v jimce.
    CALE
    CALE --- ---
    Fuente Ovejuna
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    HULENKA: prave ze v tom neni sama, takze by to byla nekolikanasobna vrazda.
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    TETA_JELENA: pres drzku by potrebovala rozhodne hodne, dlouho a pravidelne...krava ...drzim vam palce... bezmocnost je snad nejhorsi vec na svete... a vsichni jeji znami taky...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    jooo, kdyby to bylo tak lehky, tak to udelam sama. spis se divim, ze jeste nikdo nic podobnyho neudelal.
    FANAE
    FANAE --- ---
    Muzu vam s tim asistovat?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    LIBANEC: tak to je v poradku.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    TETA_JELENA: vsak jo :-)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    LIBANEC: mam obavy, ze dotahnout Jarosov do konce znamena ji jet utopit do zumpy a nechat ji tam zplesnivet jako ona nechala ty chudacky.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    TETA_JELENA: dotahneme !!
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ALLTIGER: no, zatim to nevypada na stesti, snad to s holkama tady nejak dotahnem do zdarneho konce:)
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    TETA_JELENA: aha to jsem nevěděla :), tak hodně štěstí :)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ALLTIGER: nic, z bengama jsem ted v kontaktu ja. SVS to cely zazdila, jsem predvolana k vyslechu, proto schanim veskery info.
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    LIBANEC: no to je šílený :(((
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ALLTIGER: proste nic ...
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    LIBANEC: ježiš to je jak z nějakýho hororu, fakt. Je super, že se ten pejsek trošku zotavuje, ale nejde mi dohlavy, to co píše dál, že nikoho nezajímá co se tam děje...to je fakt nemožný snad. Co policajti, hygienik atak?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    O Otikovi...
    Vážená paní Vachová,
    Otík přibral a pomalinku mu začínají růst chloupky tam, kde měl původně páchnoucí vrstvu čehosi.Kůže se pomalu vyrovnává, už není tak oteklá a řasy se ztrácejí. Stále je velmi plachý a neplazí se pouze je-li venku s mými psy a já v nedohlednu. Pak vrtí ocáskem a pobíhá kratičkými krůčky, jak má slabé nožky bez svalů. Dát mu obojek a vodítko, přivodím mu snad smrt strachem. A tak ho stále hladím a mluvím s ním. Snad se to zlepší.
    Fotky žádné nové zatím nemám, také mám jiné povinnosti a včera jsem byla v Jarošově, kde ubozí psi žili a jsem z toho zralá na blázinec. Bylo to horší než jsem si představovala. Všude hrozná špína, zápach a v jímce jsme u chléva našly mrtvého bulíčka, anglického buldoka, francouzského buldočka a chlupatého křížence. Nikoho to nezajímá, baba balí kotce, 70 psů si ukradla a poschovávala po známých. Bude to dělat dál. Nikdo nezakročí, nikomu to nevadí. V předu ve chlévě měla zase čerstvé lodny s prasečí kůží, kostmi, slezinami a játry, aby to rozvezla po těch schovaných. My jsme odebrali do útulků jen ,, odpad" který jí už k ničemu nebyl, psy staré a nemocné její skvělou péčí. Jinak by taky skončili nejspíš utopeni v jímce.Promiňte, že dnes nenapíšu víc, v autě jsem si asi tou dlouhou cestou skřípla nerv na páteři a nemohu ani sedět. Moc se omlouvám
    Markéta Pacltová
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LIBANEC: lol nebezpecna rasa! pozor na tokovy hmyz :D
    kamos ma doma 3 a jsou to fakt svine! nejednou mne pokousali ale vzdycky jsem z toho mel srandu.pak jsem si poridil larku a a byl klid vzdycky kdz jsem prisel s ni tak meli strach a div se neroztrasli.. :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    LIBANEC: vdechne :)
    Me ted legracni prislo, kdyz jsme upozornili sousedy, kteri maji doma nove yorksira, ze je pocurana chodba a ze by ho to nemeli nechat delat. Tak zacali, ze to jejich pes nebude, protoze bla bla bla.... No je to zajimave, s Brunem tam bydlime uz rok a pul a nikdy to tam nebylo, navic je to uplne na zemi a Bruno obvykle cura z vysky, byla by pochcana i zed... Taky se da rozlisit, kolik toho ma v sobe boxer a tenhle smetak, Bruno by ho patrne v ranni moci utopil. A jiny pes tam neni!
    Proste maly pes je ten nejhodnejsi, nekouse, necura, nesteka...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Ja prave taky hned chtela spustit, ale pak mi to cely prislo tak strasne legracni ze jsem se neudrzela a zbytek "fronty" se dusila smichy. :-) Kdbych tam mela Holyho tak ho vdechne :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam