• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    Ta bába s tim bílym mikádem.. Tu bych ubila tou holí s kterou tam přišla.. I když ani nevim, jestli nějakou hůl měla.. No prostě člověk, který nemá ani páru o čem mluví.. Ví jen nějaká fakta, která od kohosi přebrala.. Ale z praxe neví lautr nic..
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    JULYZ: jo ta sefredaktorka byla na ranu:)
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    me teda ted momentalne rozsekala ta hlaska pani s bilym mikadem... dneska je praxe takova, ze kdyz de babka s jezevcikem na volno..... ohohohooo :))))
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    SKAMPARARAS: jj v podstate to tam aj zaznelo, ze je to blbost to triedit na rasy. pana poslanca nepoznam, ale v diskusii na mna posobili dost dobre, vyzeralo, ze vie o com hovori, tak snad nenavrhnu nejaky spraseny zakon... btw asi najviac ma tam pobavil pan z veterinarnej spravy hlaskou "kdyz nekdo nekoho pokouse psem" :o)
    a sklamala ma pani redaktorka psieho casopisu, posobila na mna svojim spravanim dost neprofesionalne
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    SKAMPARARAS: presne tak, zadnej psi rasismus :-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Jak to včera probíhalo? Já viděl začátek pouze.
    SKAMPARARAS
    SKAMPARARAS --- ---
    včera jsem diskuzi sledovala, taky souhlasím s JULYZ, že tam bylo pár dobrých nápadů nebo názorů, ale nelíbí se mi zákaz chování určitých plemen, já bych zakázala spíše pudly a jezevčíky, jsou to protivní uštěkaní psi a pak ty báby co s nima chodí ven, protože je neumí vychovat.
    poslouchat by měl pes ať je malý nebo velký
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    KOMONO_BURU: whau ! vyborna fotka :-)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    JULYZ: oplati sa pozriet si myslim, docela rozumna nazory tam podla mna padali
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    WILDDUCK: maju to v archive na nete, idem sa na to pozriet...
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    RAVNOS: ale k tvymu problemu, taky doporucuju tu zadni treban, parkrat jsme ho tam meli a vzdycky vypadal spokojene
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    RAVNOS: ja bych si ho klidne vzal, od ty doby co mi umrel dobrman je tu depresivni psi smutno

    jinak dobrmani nevim, meli jsme dva a oba posli nepekne na rakovinu, tenhle druhej si to odskakal v deviti s rakovinou prostaty, nadorama na srdci, slezine, zaludku a plicich...proste totalka a hadejte kdo s nim jel na utraceni....:(

    btw kdo ted sledoval diskuzi o bojovych psech na jednicce s jilkovou....: ))
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Létající pes
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    RAVNOS: Trošku se to vymyká Středočechům, ale nejlepší hotel pro psy najdeš v Zadní Třebání u Berouna.. Mám s ním skvělé zkušenosti.. Nechávala jsem tam Maxe s Gorym (oba bojová plemena) celkem dvakrát a myslim, že byli moc spokojeni, skvělé jednání, příjemní mladí lidé..
    BEATY
    BEATY --- ---
    TETA_JELENA: ty jo vypada 100x lip.. parada
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    tohle je stranka pani doktorky, co zachranila Jarosovske tyrane pejsky: http://www.anmajoon.com/#kontakt
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    jinac to muzete zkusit tady ohledne tech zubu... [ Veterinarni drbarna ]
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Ono to asi bude spontál. Rodina má labradora, dva roky, v životě mu na zuby nešáhli a má je bílé. Hm.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam