• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    BEATY
    BEATY --- ---
    TETA_JELENA: ty jo vypada 100x lip.. parada
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    tohle je stranka pani doktorky, co zachranila Jarosovske tyrane pejsky: http://www.anmajoon.com/#kontakt
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    jinac to muzete zkusit tady ohledne tech zubu... [ Veterinarni drbarna ]
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Ono to asi bude spontál. Rodina má labradora, dva roky, v životě mu na zuby nešáhli a má je bílé. Hm.
    BEATY
    BEATY --- ---
    BRUKEV: to se raci zeptej veterinare, ale podle me to nebude tak horke, ze by se s tim muselo neco delat...
    btw hlava stafikum roste nekdy az do 4 roku zivota!!
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    BRUKEV: my zuby cistime tak sem tam nahodne, ma to rad, ale nemyslim si ze tim zabranime tvorbe kamene :-/
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Fris neprovozujem. Takže raději XL, ok. Co myslíš ty zuby?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Hoj. Chci psovi objednat hračku Kong. Jakou zvolit? Je to roční SBT, takže hlavu už asi moc větší mít nebude. Jakou zvolit hračku? Červenou, černou, dentální? A velikost large nebo giant?

    Druá otázka. Zuby čistíme cca 1-2krát za 14 dnů, baští granule, kouše větve, ale začíná se mu robit povlak u kořene zubů, spíše tedy stoliček. Mám obavu z kamene. Co s tím?
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    TETA_JELENA: to nevim, ale myslelo si to vic lidi..mozna proto ze na to jak jsou nektery pitove vylozene narachany tak on je spis takovej ladnej, atletickej, az se me lidi ptaj jestli mu vubec davam nazrat:D ted sem mu koupila kozenej nahubek a doma zjistila ze by potreboval tak o tri cisla mensi:D
    jee diky:)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MOOONA: proc sem si myslela, ze je to fenka?:)))
    je vazne krasnej....
    ETH
    ETH --- ---
    NABÍDKA Nabízím 2ks antiparazitních obojků Bolfo pro velké psy (66cm) http://www.bayer-cz.cz/showdoc.do?docid=180 používaných týden. Jeden z našich pejsků na něj má bohužel alergii, tak komu by se hodily, dám je za 300,- oba (lze i jednotlivě za 150,-). Praha. Zájemci do pošty. díky
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    RAVNOS: jj oci ma trosku dabelsky:)

    TETA_JELENA: diky, ale je to kluk:) a drsnej moc neni, spis takovej trouba a lenoch:))
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MOOONA: ta je krasna, vypada drsne:)
    BEATY
    BEATY --- ---
    RAVNOS: tak asi je mas i ockovane proti vzteklizne, ne?
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    RAVNOS: treba si uz lezli na nervy a chtelo to ven nebo si dokazujou kdo je dominantni ale to je celkem irelevanti nebo steklina imho .....

    je to jen muj nazor!!!!
    REZZZY
    REZZZY --- ---
    Ahojdy, pravda, že tetování je dosti nečitelé, známka s telefonem je asi nejlepší, no já jsem ráda, že jsem svého hafa nikdy neztratila
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---



    ...a pred utokem na fotografa
    SARRI
    SARRI --- ---
    NOITA: mnop jeste, ze jsem svyho bulla vzdycky nasla ;)
    NOITA
    NOITA --- ---
    SARRI: hele moje zkušenost: známka s telefonem je nejrychlejší cesta domů, čip - pes je doma do 2 dnů, tetování 0% úspěšnost. Nikdy nebylo čitelné celé a i tak musíš kontaktovat plemennou knihu, kde jsou na telefonu od 7 - 9 a pak už ti to nezvednou , pak chovatele, protože přímý kontakt na majitele plemenná kniha nemá. Teprve od chovatele se možná dozvíš majitele psa a ten ti nakonec řekne, že má psa doma a že máš teda asi špatné tetovací číslo...a jedeš nanovo. Zatímco čip je psaný přímo na majitele psa, čtečku má už prakticky každý veterinář. Ostatně tvoje první cesta z nalezeným psem by měla být k vetovi. Bůh ví, co má na sobě ten chlupáč za poklady:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam