• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    PARILOSSS: takhle přesně je to u nás.. :o) padly dva roky a kámošení s klukama je v čudu.. ženský samo miluje..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LESBIANVOGUE: Njn....tlamu ma schopnou...Nechtel bych ji videt v akci.....Ale kazdopadne muj hafan od 2 let nesnasi psi stejny rasy..... !!!! (ale jenom psi ) ....fenky ma rad po panickovi :))
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    PARILOSSS: tak to bud rád.. tlamu má na to víc než schopnou :)
    ale oba víme, že o tlamě to není.. můj Max má ted na krku od jednoho boxera parádní ozdobu v podobě drenáže.. 3 dny zpátky se servali doslova jak psi..
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    Nas kavkaz ked si pozval na dvor na navstevu cca rocneho vlciaka (vlciak tolko provokoval pred plotom az kavkaz prebural dratenku a vzniklou dierou potom prepasiroval NO) si nastastie dal povedat a v podstate po par sekundach ho pustil. Akurat som sa bala ze NO vystartuje po mne skor ako ho vyhodim za branu a to ho uz nich nezachrani. Nastastie bol v takom soku ze si to nedovolil a skoncil len zo styrmi dierami po ocakoch na krku, ktore sa mu pekne zahojili.
    To znamena ze v podstate ho sice nastval ale ten pes sa neprestal ovladat a kontrolovat co ma az trosku prekvapilo.
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LESBIANVOGUE: ono kdyz se zakousne,tak skoro nepomuze nic no...no jako jeste, ze se mi to s nim nestalo..tlamu na to ma schopnou :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    Tak tady jsou 2 fotecky meho nadherneho prerostleho HaFaNa ...je to ten v pravo




    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    NENUFER: přesně tak.. když je v transu a drží zakousnutý v psovi, myslím, že nějaký ten šok ho nedonutí k tomu pustit..
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    Ono podla mna je to mozno riesenie na zastavenie ale silne pochybujem ze je to riesenie na to aby pes pustil.
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LIBANEC: jako to je mi jasny....taky bych mu je nedaval jentak ze srandy.... .-)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    PARILOSSS: kazdy na to ma jiny nazor, ja si to cele omlouvam tim, ze lepsi kdyz to ma na krku - mohu ho v "nejhorsim" pripade zastavit. Neperu mu tam vyboje jak se mi zlibi.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Možná v zahraničí. U nás se mihly 2-3 knihy o bojplemenech, ale přišlo mi to buď jako komerční všeobecný blábol nebo jako o ničem. Nic konkrétního, jen všeobecné řeči. Víc jsem se dozvěděl na netu. Taky si chci koupit knihu o SBT, ale zatím mi nevyšla. Jen jedna tenká, ale ta se mi nějak nepozdává. Lesklý papír, fotky, ale moc infa tam taky není.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    zdravim...nevite nekdo nahodou o nejaky "kvalitni" knizce o bojových plemenech?
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---
    ty vyboje nejsou nijak velky, ale zaroven ani nijak prijemny. jsem o nem hodne premejslel ze zacatku, ale pak se rufan zacal zklidnovat (asi umi cist myslenky) a tak zatim vyckavame a doufam, ze nakonec nebude treba vubec
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    budeme tomu rikat lecba sokem :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LIBANEC: hm...sem myslel ,ze je to levnejsi zalezitost,tak hlavne ,ze to ma ten ucinek....hele a neni to ,tak trosicku trapeni toho psa,kdyz dostava soky ..? No asi to nejspis taky poridim,pac mam fakt velkyho hafana a obcas by potreboval nejakej ten sok ... :-)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    PARILOSSS: stoji od 4000,- vyse. S tim zakousnutim nevim nevim...odzkouseno nemam.
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    teda jako nevim estli to pomuze kdyz je zakouslej...ale nejakej efekt by to melo mit ne ?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LIBANEC: hele to ,jsem se chtel zeptat ,kolik to tak stoji ,ten el.obojek.....? Ja mam prave AmStafa a myslim si ,ze to muze bejt dobra vec ,kdyz se nekde zakousne...nerikam ,ze to nekdy udelal,ale co kdyby jednou ...
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: Ten je nádhernej!!! A koukám, že se Zeromickey s naší Binou už pochlubil! :-D
    Ten elektrickej obojek je asi pěkná masáž. Furt tím Homerovi vyhružujeme, ale pochybuju, že k tomu dojde. To by musel živé zvíře roztrhat, což neudělá...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ZEROMICKEY: to by ses musel zrejme poradit s vet. vydava to el. vyboje - na ruce se zda ze to nijak neboli, ale byla jsem upozornena na to, ze si tomam zkusit na krkru :-/ Kazdopadne - pri venceni jsem klidnejsi a pouziji ho jen v "nejkrajnejsim" pripade (zver, pes, kocka).
    ZEROMICKEY
    ZEROMICKEY --- ---
    LIBANEC: jéé, super :) pejsci na mechu jsou nejlepší. už jsem to sem jednou dával, takže sorry, ale v návaznosti na tohle musím Binushku jeste jednou :) Koukám, že máme stejný obojky.

    Ten elektrickej by byl dobrej na Homera. Funguje to? To nějak vrní jen nebo co to dělá? Protože má nemocný srdce, tak kdyby to dávalo šoky, tak to není dobrý...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam