• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Holy mi chtel zapozovat na parez - byl ale strouchnivelej a jednou tlapkou se do nej propadl zrovna ve chvili kdy jsem cvakla :.-)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: jj tak na to jsem uz zvykla :-) Holy je "na stesti" i spis do vysky, takze to neni uplne valecek :-)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: Tak to je porizek, Bina ma okolo 20 a Homer 25 kg. A to nam okoli rika, ze jsme tlusti. To me stve uplne nejvic, kdyz neznaji rasu a zavalitost si pletou s tloustkou...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: ted zrovna 33 :-)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: sranda, tak jsem to s tim pohlavim dobre odhalila! Jinak mas teda poradneho rafana. Kolik vazi?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: ne, muj je jen bulik vpravo - vpravo od nej je jeho nemilejsi teta, vlevo mladsi segra a uplne na levo segra.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ALLTIGER: jeste dva psi chybi :-)
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    LIBANEC: vy ste vážně hustá smečka :)))
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: To me taky uplne fascinuje, jak dokazou byt nezni. Kdyz mi vypadne treba pomeranc z lednice a Homer je u toho, tak ho strasne rychle capne, ale zaroven nezne, ze tam neni ani naznak zubu. Jinak nic zivyho mi zatim neprinesl. :-D
    Super smecka, ta je cela vase? Jsou paradni. Predpokladam, ze ten bulik napravo je pes a ty dve vedle fenky vc. te uplne vpravo.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    A taky zas neco od nas ;-)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: no to se nedela to je jasny...i kdyz si myslim ze pustit Holyho tak mi kocicku prinese taky...i kdyz u mych rodicu je kocka, ale nikdy se nemohli "navolno" potkat, protoze kocka po nem od malicka sla...podle me si to pamatuje. Na voditku mu nevadi....
    V sobotu mi donesl z chlivka u znamych staryho kacera - pritahl ho v tlame, malem me omyvali - po chvili "premlouvani" kacera pustil a ten bez kapky krve odkvakal pryc :-) Zrejme mi jen prisel ukazat co nasel :-)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    aby se to nepochopilo špatně, Bina (bílá) mu vylizuje tlamu a on ji pořádně otvírá :-D
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    A něco milejšího, aneb jak se naši miláčkové milují

    LOULOU
    LOULOU --- ---
    SARRI: Navíc se nám stalo, že Bině ukousl jeden minibul Venoušek špičku ucha, takže máme "mrzáčka" :-( A to jenom kvůli tomu, že koukali jednu velkou větev a milý Venoušek to nevydejchal a vrhnul se na Binu, která se teda otočila a taky chtěla ukázat, že se umí prát a najednou byl kus ucha pryč a cákance krve....nemusím dál popisovat, co se dělo, když jsme si naivně mysleli, že by se to dalo přišít.
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    SARRI: to si právě nikdo neuvědomuje, co se může stát. My jsme s pejskama zatím ve stádiu, že neubližujeme, jen sami dostáváme škrábánce a kousance. Navíc bulík nemá žádnou ochranu třeba jako vlčák, hasky nebo čau čau, popř. sharpej. Pravdou ale je, že s jídlem roste chuť a příště může prokousnout hrdlo...
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    RAVNOS: tak to všechno nej :o) Kluci slavili oba ted v červnu 3 roky..
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    RAVNOS: Tak to nápodobně.. Máš skvělí pejsky.. Jak jsou staří?
    SARRI
    SARRI --- ---
    LOULOU: nemela jsem nikdy ty nervy nechat je si to srovnat po zkusenosti kdy nez jsem nebehla z kopce tak pothal psa tak, ze mel diru na tlapce az na kost...
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    RAVNOS: Já tu mám jen vcelku starší fotky.. To byli ještě mlaďoši :) Aktuální z procházek v lese jen ve svým pc.. http://lesbianvogue.rajce.idnes.cz/Maxmilian_a_Gory_Days/#album

    A už jsem si objednala to fresbee :o)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Protože ani Bina (3.5 roku stará bulinka) ani Homer (2 roky taky bulík) tohle nedělají. U mamky máme jak kocoura, který je teda na psy zvyklý, tak kočku, která vůbec ne a žádný ze psů jim neublížil. Navíc se s tou kočkou neznají, takže to není kamarádská úroveň.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam