• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    hele pratele..kdy ste u svych milacku prechazei ze ctyr krmnych davek denne na tri?? ted sem se vratila z dovolene ke sve tria pul mesicni princezne a zjistila, ze kamaradi co ji hldali to uz udelali, nejsem si jista,jestli nemam radeji prejit zpet na 4 davky...

    nejakej nazor nekdo??

    diky :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LESBIANVOGUE: njn...s tim se neda nic delat ,jsou to prece jenom chlapaci a ty se takhle chovaj !!!!
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    PARILOSSS: takhle přesně je to u nás.. :o) padly dva roky a kámošení s klukama je v čudu.. ženský samo miluje..
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LESBIANVOGUE: Njn....tlamu ma schopnou...Nechtel bych ji videt v akci.....Ale kazdopadne muj hafan od 2 let nesnasi psi stejny rasy..... !!!! (ale jenom psi ) ....fenky ma rad po panickovi :))
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    PARILOSSS: tak to bud rád.. tlamu má na to víc než schopnou :)
    ale oba víme, že o tlamě to není.. můj Max má ted na krku od jednoho boxera parádní ozdobu v podobě drenáže.. 3 dny zpátky se servali doslova jak psi..
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    Nas kavkaz ked si pozval na dvor na navstevu cca rocneho vlciaka (vlciak tolko provokoval pred plotom az kavkaz prebural dratenku a vzniklou dierou potom prepasiroval NO) si nastastie dal povedat a v podstate po par sekundach ho pustil. Akurat som sa bala ze NO vystartuje po mne skor ako ho vyhodim za branu a to ho uz nich nezachrani. Nastastie bol v takom soku ze si to nedovolil a skoncil len zo styrmi dierami po ocakoch na krku, ktore sa mu pekne zahojili.
    To znamena ze v podstate ho sice nastval ale ten pes sa neprestal ovladat a kontrolovat co ma az trosku prekvapilo.
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LESBIANVOGUE: ono kdyz se zakousne,tak skoro nepomuze nic no...no jako jeste, ze se mi to s nim nestalo..tlamu na to ma schopnou :)
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    Tak tady jsou 2 fotecky meho nadherneho prerostleho HaFaNa ...je to ten v pravo




    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    NENUFER: přesně tak.. když je v transu a drží zakousnutý v psovi, myslím, že nějaký ten šok ho nedonutí k tomu pustit..
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    Ono podla mna je to mozno riesenie na zastavenie ale silne pochybujem ze je to riesenie na to aby pes pustil.
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LIBANEC: jako to je mi jasny....taky bych mu je nedaval jentak ze srandy.... .-)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    PARILOSSS: kazdy na to ma jiny nazor, ja si to cele omlouvam tim, ze lepsi kdyz to ma na krku - mohu ho v "nejhorsim" pripade zastavit. Neperu mu tam vyboje jak se mi zlibi.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Možná v zahraničí. U nás se mihly 2-3 knihy o bojplemenech, ale přišlo mi to buď jako komerční všeobecný blábol nebo jako o ničem. Nic konkrétního, jen všeobecné řeči. Víc jsem se dozvěděl na netu. Taky si chci koupit knihu o SBT, ale zatím mi nevyšla. Jen jedna tenká, ale ta se mi nějak nepozdává. Lesklý papír, fotky, ale moc infa tam taky není.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    zdravim...nevite nekdo nahodou o nejaky "kvalitni" knizce o bojových plemenech?
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---
    ty vyboje nejsou nijak velky, ale zaroven ani nijak prijemny. jsem o nem hodne premejslel ze zacatku, ale pak se rufan zacal zklidnovat (asi umi cist myslenky) a tak zatim vyckavame a doufam, ze nakonec nebude treba vubec
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    budeme tomu rikat lecba sokem :))
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LIBANEC: hm...sem myslel ,ze je to levnejsi zalezitost,tak hlavne ,ze to ma ten ucinek....hele a neni to ,tak trosicku trapeni toho psa,kdyz dostava soky ..? No asi to nejspis taky poridim,pac mam fakt velkyho hafana a obcas by potreboval nejakej ten sok ... :-)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    PARILOSSS: stoji od 4000,- vyse. S tim zakousnutim nevim nevim...odzkouseno nemam.
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    teda jako nevim estli to pomuze kdyz je zakouslej...ale nejakej efekt by to melo mit ne ?
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    LIBANEC: hele to ,jsem se chtel zeptat ,kolik to tak stoji ,ten el.obojek.....? Ja mam prave AmStafa a myslim si ,ze to muze bejt dobra vec ,kdyz se nekde zakousne...nerikam ,ze to nekdy udelal,ale co kdyby jednou ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam