• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    dneska jsem se poprve v zivote setkala s tim, ze nekdo pitbully deli na tzv "prave" a ty ostatni, naky plebs jako asi podle tonu :) - v ramci jedna rasy, ani nejde o krizence nic, prote jeden pitbull je pravej a druhej neni - a nevim, co tim mysleli ... tak prosim o vysvetleni :)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    GIO: prave ze je nejvetsi milacek ale abuakovi by se urcite moc nelibil :)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    RAVNOS: Archie
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: je sladkej, ale k nam ho nevoz.)))
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MARTIN_531: bacha na to, sezere ti vsechno :-) i cinky ;)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    TEREZSKA: dnes uz popravil dva balonky .) asi bude dostavat jen plastovy cinky pac zbytky druheho balonku ted vyzvracel
    TEREZSKA
    TEREZSKA --- ---
    MARTIN_531: Zabiják, to je vidět na první pohled!
    SKAMPARARAS
    SKAMPARARAS --- ---
    REVOLT: zkus tohle, cvičila jsem tam svoji rotwindu, pán má rád bojový plemena, cvičí a ubytovává je, myslím, že by jsi byl spokojený www.vycvikpsu.cz
    BEATY
    BEATY --- ---
    REVOLT: zkus nejake psi hotely...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MARTIN_531: vyborny .-) at dela radosti !
    REVOLT
    REVOLT --- ---
    nemoh by me nekdo poradit naky dobry hlidani pro mojeho bulika?je to 5ti letej kluk,na lidi skvelej,ale se psama to nejde.potreboval bych obcas na vykend nekdy na tyden,kdyz nekam jedu a nemuzu ho vzit sebou.nemam bohuzel nikoho kdo by me ho hlidal,tak bych rad nasel misto,kde se bude cejtit dobre a nebude na me nas... ze ho tam necham.diky
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    tak se hlasim do klubu, po dlouhem zvazovani a odlozeni porizeni stenete bulika na jaro sem dnes privezl domu ctyrleteho flekace z trojskeho utulku, byla to laska na prvni pohled, nechat sem ho tam proste nemohl.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    NOITA: ne to ne :D podle mě je ak rozmazlená žere jí jen ty víc maštěný
    NOITA
    NOITA --- ---
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    NOITA: vege granule ? To me zajima !
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    NOITA: ja to tez upravuji hodne idividi, mladej pes dostava hodne vseho a konecne neni kost a kuze. Cube davam vic zeleniny, min priloh a min tucnejsiho masa a konecne ji drzim na pomerne normalni vaze... a pritom ma pocit sytosti, kdyz sem ji zkousela hubnout na granclich, byla porad nedozrana i na lightce.. prave ta moznost upravy podle potreb psa se mi na tomhle zradle desne libi, mimo jinejch dalsich veci:)))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    NOITA: no ne zeleninku taky nejí ani banán podle mě je moc rozmazlená bo nevim
    NOITA
    NOITA --- ---
    ZWL23: je vege? Kolegyně má psa na vegetariánských granulích a taky prospívá.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    NOITA: asi teda indivindi :)) třeba kámošky labřice to vůbec nežere ani granulky ani maso
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam