• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MARTIN_531: spokojenej:)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MARTIN_531: Taky jsem mela bulika z utulku - dozil se 15ti let a do konce zivota byl vdecnej, veselej a do posledni sekundy ho to s nami nadmiru bavilo :-) ! Preju vam taky takovy zivot ! :-*
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---

    THX JD
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    FATBEAR: bývalou paničku vyliskat a nechat v lese. Třeba ji pak taky někdo najde.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    FATBEAR: jo že ho našla... hm skvělá panička :( mužu dostat kontakt na majitelku sedrynky? chapu dobře že je to její syn?
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    FATBEAR: parada!!! Martin je skvelej!!!:))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    FATBEAR: to je skvělý že má domov :)
    REDITEL
    REDITEL --- ---
    FATBEAR: jojo, tak to bude on
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    MARTIN_531: super to je urcite tendle co ? tak fajn ze nasel panicka :)

    BULLI SOS!!
    V Troji v utulku je momentalne ubytovany Archie od Sedrinky, piskovy s bilymi znaky a s podkusem:( Slecna, ktera si ho pred trema rokama vzala, ho nechala odvezt do utulku s tim, ze ho NASLA a kamaradce, ktera vlastni Sedrinku, prisel dopis z utulku, ze teda co s nim... TAKZE PROSIM MOC MOC, pokud by nekdo hodny mel zajem o bullika s podkusem, nejspis trochu rostaka, myslim, ze na zahradce by se mu moc libilo, ja si ho bohuzel vzit nemuzu, celou tuhle bejkarnu jsem se dozvedela pred 5 minutama, vubec nechapu, proc to ta holka udelala:( mohla to rict, ze ho nechce, nebo aspon neco, proste otevrit pusu:(( takze triletej bullik k mani...
    GIO
    GIO --- ---
    REDITEL: nase Lulu je tez mickofil, kupujte ty plne tvrde gumove, ty mu budou trvat dele.) tenisak je otazka nekolika vtrein vzdycky.)
    REDITEL
    REDITEL --- ---
    GIO: vubec :) a uplne luxusne mu klouzou packy na parketach jak se rozbiha za balonkem :)
    Martinek bude mit spotrebu tenisaku vetsi nez tenista:)
    GIO
    GIO --- ---
    REDITEL: no archie neni zadny orezavatko, zda se.)
    REDITEL
    REDITEL --- ---
    GIO: tak to je dobre maso, to je fajn, ze je abubak stale mezi nami si myslim, kdyz jsem videl jak archie dokaze rozlouskavat balonky jak orechy :(
    GIO
    GIO --- ---
    REDITEL: no byl otresne obrovsky, bez voditka a kosiku, ale ja jem docela nebojacna a Abbuak je muj bodyguard.)
    ale pan byl pekne krvavej, ja uz to tu neke vypravela, sveho psa pacil z obojku rogz, do ktereho se nastesti trefil, asi deset minut a muj pes jiz modral.)
    REDITEL
    REDITEL --- ---
    jezisi, pitbul skoro velkej jako abubak? bych byl do 5ti sekund na strese a neslezl by jsem dolu
    GIO
    GIO --- ---
    REDITEL: no, on je archie docela mrnavej:)
    a abbu neni zadna slecinka. kazdopadne on nas pes neni nijak ostrej, problem nastava vetsinou, kdyz cizi pes vykazuje prilisny zajem o mne:) ale nikdy nikomu nijak neublizil, klasicke lehke kousance na obou zucastnenych, abbu vzdycky dopada hur, nez protivnik:))jednou mi ho mlem zakous pitbul velky skoro jako on...

    kazdopadne problemova plemena mame jina.
    REDITEL
    REDITEL --- ---
    GIO: vubec bych nechtel videt co by se delo, kdyby se potkali...
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: nojo milacek je sladkej, ale ten muj medved ma svuj nazor, holt osobnost.)
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    omlouvam se za preklepy
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    dneska jsem se poprve v zivote setkala s tim, ze nekdo pitbully deli na tzv "prave" a ty ostatni, naky plebs jako asi podle tonu :) - v ramci jedna rasy, ani nejde o krizence nic, prote jeden pitbull je pravej a druhej neni - a nevim, co tim mysleli ... tak prosim o vysvetleni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam