• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    PAVLINKA: jezis to je pripadka:)) na tajnacku:)))
    MARTIN_531: krome toho, ze me jednou kousla argentinska doga (a to jsem si za to mohla sama) mam zkusenost se samejma malejma hajzlama, v podstate me nikdy nekouslo nic jinyho nez jezevcik, yorkshir nebo njakej maltezakovitej typ. Pritel je pokousanej jenom od jezevciku. Nejhorsi je, ze to jsou ty pejskove, ktery bez kosiku behaj na volno, no a pak si ma clovek pripadat blbe kvuli neci nezodpovednosti, ale to uz se tu resilo x-krat...
    ale myslim, ze by prave mohlo fungovat, kdyz pujdete kolem nakyho takovyho, a budes s Arcim aktivne komunikovat, mohlo by to snad casem vest k nejaky automaticky ignoraci tehle prcku, kdyz ovsem nebudou provokovat moc..
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    H_F: potkavame tady maltézáka, strašnej trhač, minulej tejden se mi zakousnul do boty, když sem za sebou držel svýho psa, ale pohorka mu moc nechutnala, přiběhla paní a omlouvala se že je to nervák, kdybych svýho psa nechal určitě by ho překous, ale k čemu, taky je nečí mazel a veterina stojí balík :( trochu se bojim co mě ještě potká. Tyhle malý plemena sou podle mě nejagresivnější. Skoro každej začíná útok, když sou na vodítku je to pohoda, nejhorší když je majitelé nechávají lítat volně.
    H_F
    H_F --- ---
    MARTIN_531: aha, máš štěstí...ale prstů jenom deset....
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    H_F: ja sem zvyklej, tomu labrousovi sem chvili delal panicka, on je taky docela agresor :) po tom incicentu sem archieho zavrel do auta a jak sme se loucili z niceho nic pribehl velkej cernej pes a sel rovnou po labrousovi tagze sem musel zase zakrocit. Chudak byl pak tak vyplesknutej ze panicku tahnul rovnou domu. Ja mezi ne ruce nestrkam bezhlave, chvilinku koukam predklonim se nad perouci psi, chytam je za kuzi na krku za hlavou a řvu dost nebo nesmíš a fuj, to funguje, mozna mam stesti ale nikdy az na jeden skrabanecek se mi nic nestalo, a to už sem toho takle resil vic
    H_F
    H_F --- ---
    MARTIN_531: ses hustej dát ruce mezi bitkující se psy....
    H_F
    H_F --- ---
    PAVLINKA: sniží se produkce mléčných žláz....
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    PAVLINKA: jasne ze ruce :) cim sem ho mel sundat z jezevce, z labrouse a z westíka, to s tim klacíčkem sem včera taky musel řešit. Archie ho chtěl vzít starý buldočce, ona sotva šla, břicho vytahaný, evidentně zasloužilá panimáma a paní řiká tak ho puste, tak sem ho pustil a hned ji chtel brát chudince starý klacek, ohnala se po nem a tam magor do toho zase šel, ale rozumí, nesmíš, fuj a kamarád evidentně zná. Jen machruje...
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    H_F: fakt? a z jakyho duvodu?
    H_F
    H_F --- ---
    PAVLINKA: Při falešce se má snížit nejen krmná dávka, ale i pitný režim.
    NOITA: slyším prvně...
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    NOITA: asi bych ji pak rovnou nechala vykastrovat...pokud by to nebylo nejak moc po tom porodu...
    NOITA
    NOITA --- ---
    PAVLINKA: Varoval mě teď veterinář, že po štěňatech se falešky někdy ještě zhoršují.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MARTIN_531: mame to uplne stejne...nska lehky souboj a taky s labrem o jeji micek, na psa sel po fene docela slusne, djabik ma kousanec a bouli na cele a on mozna nic, vic kuze.... davam ji v takovych situacich kosik, kdyz potrebuju, aby spolu vysli, kdyz je v pohode, tak sundam, ale vetsinou se stejne neco malo stane...ale po prvnim ataku a prvnim vynadani pak zacne psa obchazet a vyhybat se mu...vyraz typu: dejte ho ode mne nebo ho zabiju!D a pak se zacne kamaradit, ale vetsoinou tajne, aby to nikdo nevidel, jakmile zjisti, ze ji pozoruju, necha toho:)) a hlavne ne ruce mezi ne, to okamzite startuje, stejne jako voditko, takze hanibala a na volno a nesundavat.))
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    diky diky!
    zacla sem ji vic prohanet a snizila davky krmeni a zda se mi, ze se to zatahuje... mliko jeste porad ze dvou ceciku jde, ale nijak to radsi nemackam, tak snad se zanetu vyhneme, s hrackama a nehlazenim na brise me nenapadlo, takze to budu urcite aplikovat, i kdyz pristi harani se uz opravdu chcem pokusit o stenaky, pokud to doktor schvali, bude ji 5 a mela by prvni...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    MALLORYNOX: asi jo, vcera vecer jsem venčil s kamarádem a jeho westíkem a bylo to v pohodě, relativně... Archie pak začal skákat a vyštěkávat - chtěl si hrát ale westík to považoval za útok, tak sem zase musel strkat ruce mezi ně. Je to ale čím dál lepší, už se na mě kouká jak řvu nesmíš a fuj, nechá blbostí a dá se odtáhnout za obojek myslím že by se to mohlo povést, holt ho musim socializovat, i když je na to relativně pozdě
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    MARTIN_531: co takovej ten hannibalskej kozenej kosik, s tim kluci nic nenadelaj a neublizej si...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    on je archie velkej kamarád, ale jak po něm někdo štěkne nebo zavrčí tak by ho sežral na fleku :( nenechá si nic líbit
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: rozhodne bez voditka a s kosikama. s bezpecnyma ale. voditko je spis nabuzuje. lepsi je seznamka bez.. pokud si teda hned nejdou ostre po krku, ale kosik je ok.
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    MARTIN_531: ouch;/
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MARTIN_531: sem ti rikala kosiky... a budto se po chvilce zklidnej, nebo kamosi nebudou...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    Tak dnešní pokus o kamarádění s křížencem labradora zkončil dvěma šrámama na buličí hlavě a prokousnutou kůží na krku labradora, sakra a to sem potřeboval aby se snesli. Nějakej nápad co s tím? Další procházky na vodítkách a nějaký společný hry třeba ?
    TABO
    TABO --- ---
    PAVLINKA: Nam fenka na falešku trpí a dostali jsme doporučeno víc pohybu, zabavit ať nemyslí na blbosti (štěňata :), nedávat žádné maso, chladit cecíky, nevymačkávat mléko, nehladit na břiše. Nám se nejlépe osvědčilo plavání, voda ji pěkně chladila, ale je to labrador, takže jsme ji nemuseli přemlouvat. Taky teď vždy ke konci hárání bereme veškeré hračky a naposledy ji cecíky ani nenabělhy. Ne veterině by ti mohli navhnout píchnout jí hormony, zda je to vhodné, posoudit nedokážu. Nám se podařilo ji toho zbavit i bez hormonů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam