• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LOULOU: wou no jo je to těžký ale mlátit cizího psa???? já bych se stim teleskopem když už rozběh napáníčka
    ale těžko říct unás když už se něco stane tak niki většinou vyhraje ikdyž taky potrhaná

    spíš si pořiď paralizér tím toho psa omráčíš a nijak mu neublížíš a stejně pak snížíš náboj a napereš to i do majitele :D
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: chudej klabonosek :-( jak dopadl malamut ? Doufam ze mu aspon natrhl zadek :-/ a co pani ? Jak se k tomu postavila ?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    LOULOU: ježiši, chudáček malej :(
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Aneb klidně si mě kousni.
    Takhle to dopadá, když běhá cizí pes na volno, pána neposlouchá a my marně voláme "zavolejte si toho psa!" Tentokrát to byl nějaký husky nebo mladý malamut. Přiběhne, vrčí a pán si myslí, jak pěkně si jeho pes hraje. On totiž vůbec není agresivní, na něj vrčí všichni ostatní psi, on si chce jen hrát... Naštěstí to dopadlo bez větší újmy, ale na příště si pořídím teleskopický obušek a budu ty psy bít jak žito! Jen si přiběhni :-D

    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    MALLORYNOX: klidně, až mě pustí hexnšůs, teď sem rád že ho pomalou chůzí vyvenčím, tagže trénujeme chůzi u nohy :)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    MARTIN_531: porad mi pripomina sedrinu, cim dal vic, a to uplne ve vsem.))) achjo, moc se tesim az ho uvidim:)
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: to dela i ten muj mamlas.)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    GIO: zlatej by byl kdyby nevyziral kocici hajzly :)

    ZWL23: taky paráda, nejlepší je , že to co sem psal níž mi vysvětloval chovatel (množitel) buldočků, druhej soused velikej myslivec nejdřív řikal taky něco o flintě, ale když viděl archibuldozer jak taha po zahradě pneumatiku řikal že bych ho moch někdy nechat skočit na jeho jakterieřici :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    MARTIN_531: kliiid taky sem ho měl unás navsi jako první :((( si we já nemoh ani dohospody .... přišel borec ani ji nevyděl jen slyšel že jí mám a normálně zvoní otevřu brý den ... a frajer jestli ti ten pes někdy uteče tak ho zastřelim ... a tomi řek když jí byli 3měsíce .......... potřech letech je unás si 5pitů 2bull, dokonce i argentinská doga ..... nikitu sem nikdy neměl navodítku a ani nikdy mít nebudu a prostě víš jak ..... co ty lidi onich věděj - vživotě ho nepotkali a jen v tv slyšej jaký sou to killas ........ prostě popůl roce ještě měli hlášky typu že můj pes není pit pže je hodnej a poslouchá to prej piti nemůžu :D
    a ted potěch letech sme krásnopsí vesnice a nikoho by ani nenapadlo že ti dva bulltíci co furt utíkaj a proháněj se všude by někoho kousli
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: zlatej kluk
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    GIO: právě že ne, bál sem sem se toho nejvíc a kočičky nechává uplně v klidu, samo že ho zajímají, chtěl by je vočuchat a olíznout zadek, ale ony ho nenechají, dělá před nima i hovadiny, takový to přidřepnutí a pak výskok a točí se dokolečka, ale číči se k němu přiblížili jen když odfukoval, a když sebou ze spaní trhnul utekly znova na knihovnu s ocasama jako veverky :o))
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: muj taky, obcas, kdyz se mu fakt moc chce tak to vypusti rovnou v podrepu vsechno:)

    a kocky nezere?.)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LOULOU: muj pes taky cura jako fenka :) je to komicky :o)

    jinak nejvetsi atrakce maminych kocek je spici bulik, tak vosklivyho pejska jeste nevideli :) vzal sem dobytka na venkov a on se krasne domestikoval, ihned obsadil nejvetsi pohovku a jako správnej vořech dokonce vyštěkával za plotem. Reakce lidí mě nepřekvapili, rozhodně bych toho pitbula neměl pouštět ani na louce, a v podstatě je to nezvládnutelný hovado co jednou někoho sežere a pak to bude v televizi. Protože tyhle bestie to mají v krvi :o)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    BRUKEV: No, uprimne se taky bojim, kdy se rozhodne, ze drzet prednima zubama za kuzi je malo, zkousne ohryzek a je po psovi. Jsou mu 2 a pul asi (mame ho z utulku, tak nezname presny vek), takze je to jeste poleno, ktery cura jeste jako fenka na rovine! :-D Stava se ale, ze kdyz k nam bezi pes jako pomateny, tak ho Homie ma tendenci srazit hned, jakoby nas chranil, protoze jsme smecka (ja a fenka bulika). Uz poznam, ze se mu pes nelibi a beru ho nakratko. Problem je, ze nedela rozdil mezi maly-velky, fena-pes, je mu to jedno, kdyz je to drzy, prispendlime... Pak ovsem nastava panika, protoze se nam stalo, ze prispendleny pes vstal jako fenix bez ujmy a Homie mel poskrabanou celou hlavu do krve. Tak mam strach snad spis o nas nez o ostatni.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    LOULOU: To samé Donkey. Ok, ok, jiný čokl zavrčí a z Oslíka je rapl. Taky spíš srazí na zem, nebo spíš natlačí hlavou k zemi, nezakusuje, ale jsou mu taky jen dva roky zatím...
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: Mame to same s Homerem. Celou dobu je v pohode, ale jak na nej zacne nekdo vrcet nebo stekat, uz jde po nem. Stavi se na zadni a prednima lape, aby ho dostal pod sebe. Nastesti nic nedela krome prispendleni k zemi.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    PAVLINKA: cert vi co se jim honi hlavou
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MARTIN_531: jj mam taky ten instinkt ale vzdycky sem to tim jeste zhorsila...je v klidu sponuje se ale jakmile se jen priblizim natoz ruku tak vystartuje a trha:))) .... nevim? to ze me citi prevahu nebo to vnima jako ze ji naznacuju aby me chranila? nebo si ze me dela jen srandu??.))
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    :)))
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam