• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    JULESKAH: já bych jí po tom co jsem si přečetla ani toho džungaráka nesvěřila..!!!...
    MADARLXR
    MADARLXR --- ---
    MADARLXR
    MADARLXR --- ---
    Maggie

    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    LOULOU: me nacisto nasrala krava blba, fakt nechapu, proc si nekoupila dzungarskyho krecka :-((((
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    :((( jedna nalehava zadost o nove majitele:(
    http://www.kotce-prachatice.estranky.cz/stranka/nabidka_pejsku
    fenka Sara

    diky i za rozeslani
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    JULESKAH: Tak jsem si precetla kus z toho fora a jsem zdesena, slecna je asi celkem tupa a mysli si, ze sama bez zkusenosti dosahne pozitivniho vysledku. Obavam se vsak, ze svym pristupem trapi psa a jednoho dne bude trapit i sebe vic, nez si dokaze nyni predstavit. Evidentne nema zajem na pomoci ostatnich, no nic... Skoda, ze neni na psy nejaky "zbrojni pas", a pred jeho udelenim nutnost slozit zkousky. Hodne veci by se zmenilo.
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    JULESKAH: mi prijde desny nechat psa uvazanyho v nejaky mistnosti, kdyz je slecna doma. Chapala bych to na dobu, kdy neni doma, ale když je doma - prilis kruty na maly stene... A kdyz nici, tak predpokladam, ze stene nema hracky... Jesteze tohle mame za sebou.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    jj, CC je větší bubák:)
    GIO
    GIO --- ---
    BRUKEV: no, to furt neni CC.)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    GIO: SBT ne pit
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    SIEGR: tak to je ňuňánek, to mě trochu mrzí že nemám psa od štěněte, ale má to i svoje výhody...
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    JULESKAH: tak ten stribrnej je taky nadhernej...:)
    ten nas mrnous se takhle taky tvari ale prevazne ma vyraz mimca ktere nekdo prave probudil...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    BRUKEV: me se libi, jaky maj stenata CC svetacky vyrazy, zkusim nekde najit steneci fotky psa od zname ...

    ... treba ta treti od vrchu :))
    GIO
    GIO --- ---
    BRUKEV: ty mas pita ne? cc podle me zustane, je to proste maska.) bullmastif to tez tak ma treba
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    JULESKAH: Se mi líbí, že má buclatý nožky hezky a tlapky jako medvěd:)
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    SIEGR: krasnej
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    zase jsem vlezla do pejskarskyho forka na lidech a ctu tam:
    Moji Mie jsou zhruba uz 4 mesice a chtela bych se pochlubit ze uz se mi povedlo naucit ji curat a kakat venku.. vim ze spousta lidi to odsoudi, ale nezbylo mi nic jineho nez ji privazovat do brlohu (takova mistnustka otevrena driv tam byl spajz, je bez dveri tudiz otevrena, jen je do ni dan pelech pro psy) protoze zacla brutalne nicit veci, tahat ubrus odpadky a podobne.. takze ma zhruba 2 metry voditko a na tom je privazana do brlohu. diky tomu si nebude curat pod sebe ale radsi si zaknuci kdz se ji chce a ja s ni jdu.. a funguje to.. prisli sme na to nahodou ..
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=51302&auth=&ID_from=0&dir=1

    kocka ma nejspis bulterierku podle fotky na ikonce :((
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Hezkej. Hoď fotku za půl roku, jestli bude mít ten bličej stejně černý, nebo to ubyde či přibyde. Nám Donkošák půlku barvy poztrácel:)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    SIEGR: vylozene bojovy jmeno:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    SIEGR: nádhernej!!!;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam