• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    SIEGR: tak to je ňuňánek, to mě trochu mrzí že nemám psa od štěněte, ale má to i svoje výhody...
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    JULESKAH: tak ten stribrnej je taky nadhernej...:)
    ten nas mrnous se takhle taky tvari ale prevazne ma vyraz mimca ktere nekdo prave probudil...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    BRUKEV: me se libi, jaky maj stenata CC svetacky vyrazy, zkusim nekde najit steneci fotky psa od zname ...

    ... treba ta treti od vrchu :))
    GIO
    GIO --- ---
    BRUKEV: ty mas pita ne? cc podle me zustane, je to proste maska.) bullmastif to tez tak ma treba
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    JULESKAH: Se mi líbí, že má buclatý nožky hezky a tlapky jako medvěd:)
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    SIEGR: krasnej
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    zase jsem vlezla do pejskarskyho forka na lidech a ctu tam:
    Moji Mie jsou zhruba uz 4 mesice a chtela bych se pochlubit ze uz se mi povedlo naucit ji curat a kakat venku.. vim ze spousta lidi to odsoudi, ale nezbylo mi nic jineho nez ji privazovat do brlohu (takova mistnustka otevrena driv tam byl spajz, je bez dveri tudiz otevrena, jen je do ni dan pelech pro psy) protoze zacla brutalne nicit veci, tahat ubrus odpadky a podobne.. takze ma zhruba 2 metry voditko a na tom je privazana do brlohu. diky tomu si nebude curat pod sebe ale radsi si zaknuci kdz se ji chce a ja s ni jdu.. a funguje to.. prisli sme na to nahodou ..
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=51302&auth=&ID_from=0&dir=1

    kocka ma nejspis bulterierku podle fotky na ikonce :((
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Hezkej. Hoď fotku za půl roku, jestli bude mít ten bličej stejně černý, nebo to ubyde či přibyde. Nám Donkošák půlku barvy poztrácel:)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    SIEGR: vylozene bojovy jmeno:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    SIEGR: nádhernej!!!;)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    tak uz mame taky jednoho "bojoveho" psa..jmenuje se Marley
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: Absolutni souhlas! Pokud pes 100% neposlechne, nema "na volno" co delat. A to bohuzel plati pro vsechny psy... nicmene to 99% panicku zcela nechape.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Jojo, nikdy bych nevěřil, jak může být pro mladýho psa zajímavý předmět například kopretina o 15 metrů dále, letící včelička, veverka na stromě... :)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    CODE: Tak to je maso! LOL
    Uplne jako by tam lezela Bina! :-D Oni jsou tak neuveritelne trpelivi, ze?
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    BECKIEE: je dulezity nenechat psa, aby odlakalo jeho pozornost neco jineho. Ja vodim Homera prakticky porad na navijaku. Jakmile ho pustim z voditka, tak nikam neleti, protoze vi, ze bude litat micek nebo bude nejaka hra. Takze vrele doporucuji prilakat hned po "volno" jeho pozornost utekem, mlaceni klackem o zem, hazenim micku/klacku, pretahovani, brucenim... cokoliv. Je nesmirne dulezite, aby nebral hned drahu. Az doroste, tak by to mohl byt problem nejen pro Tebe.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    BECKIEE: no jiste :-) prece dokud nemas privolani nemuzes mit psa navolno ne? :-) ( mam 3 leteho psa a z voditka jde jen v absolutne prehlednem terenu a stejne za sebou taha stopovacku :-) je to opruz, ale nelze jinak.)
    CODE
    CODE --- ---
    Pozor na "bojová" plemena!!!
    Pokud máte doma psa, který patří do kategorie tzv. "bojových" plemen a zároveň i malé dítě, rozhodně nedoporučujeme nechávat dítě se psem o samotě!
    K tomu , co uvidíte, stačila docela malá chvíle nepozornosti...

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    BECKIEE: a to je to o cem mluvim... ty si s nim potrebujes udelat takovej vztah, kdy on bude vedet, ze ty ses stredobodem vesmiru..
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    MATHEA: na přivolání naštěstí těď už přiběhne...spíš mě jako mrzí že teda jde s jinejma:D
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    BECKIEE: treba na stopovacce...on je docela dulezity psa navazat na sebe a mit spolehlivy privolani..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam