• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    BRUKEV: Myslím, že to není tím, že by mu něco bylo. Když se vzruší nějakou kořistí, tak se našemu Homiemu taky začne klepat zadní noha při napružení. Není to ovšem pravidelně. Předpokládám, že je to nervama. Když se psi rvou, tak mi taky cuká noha a někyd obě. LOL
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    BRUKEV: k nam do lesda chodi jeden stafbullik predevcirem se postekal s jedni border terrierem a taky mu pak pracovalo pravy zadni stehno jak blazen
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Když se řeší to zdraví: Donkey když se někdy postaví (často když třeba běhá, nebo ho něco vyruší, vyhecuje...) do "našponovanýho postoje" (zadní paciny natažený a celý našponovaný dopředu), tak jde vidět, jak mu cuká ve svalu na zadní pravé noze. Takový cukání, třepání, takový tiky... co to může být? Co na to dát? Magnezium?
    DR_Z
    DR_Z --- ---
    ZRK: Dysplazii kycelniho/loketniho kloubu muzes alespon castecne predejit podavanim nejake kloubni vyzivy (my pouzivame Alavis)
    GIO
    GIO --- ---
    JULYZ: joaha:-)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GIO: :o) ja som totiz myslela, ze reagujes na ten clanok co tam posielala ZRK a tam sa pisalo o pol roku abo nieco take... jasne, ze jej pes nema pol roku
    GIO
    GIO --- ---
    JULYZ: vuec ti nerozumim, jsou mu tri mesice.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GIO: no ja som myslela, ze takyto pes v pol roku nebude vazit len sedem kil
    GIO
    GIO --- ---
    heled, my tu ted treba mame stene retrievrice a v osmi tejdnech mela skoro sedm (6,8) kilo.. tez bude mit tak do triceti v dospelosti.. podle toho to i beru, jako muj pes je trosu neco jinyho, ted v dospelosti ma asi 45 priblizne, ale ta pipinka co mame v redakci je pulrocni a ma 22 kg..

    ale ja bych se nestresovala, zapomen na to, pokud vypada jak vypada n a fotkach, je akorat, podvyzivenej rozhodne ne, a dozene to.)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: No tak on je prý kolem 7. prosince...to znamená, že by mu ty tři měsíce teprve měly být... Chjo, ale na to se mi zase zdá velikej. Ten věk se u pejsků v řádech měsíců asi nedá poznat co?
    GIO
    GIO --- ---
    ZRK: no. tak snad jo no:-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: nene, nebolí - teda nic takovýho mi neřikal:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: Aha!:) Mno tak to je supeeer!:) To jsem ráda. Já se bála, že třebas tam dostal kopačku a nesrostlo to nebo něco podobnýho:) Tak už jsem v klidu, dík:-*
    To víš, je to moje láska, ho pořád zkoumam a chci, aby se měl úplně nejlépe - chci z něj mít toho nejlepšího kamaráda, co to jen jde a to taky musí bejt zdravej, aby tu na tom světě se mnou vydržel co nejdýl:)

    Mě nějak nepřijde, že je to málo... Sice pořád nemá to kulatý bříško, co u štěňátek znám, ale papá vo sto šest(teď):) Třebas ještě nabere...ale taky mi nepřijde nijak extra špatně na tom. A na to, že má mít v dospělosti kolem třiceti kilo...je to přiměřená váha:)
    GIO
    GIO --- ---
    pokud ho to neboli...
    ono se to jeste nema moc kde usadit ta volna zebra, svaloviny malo, furt se to hejbe jak roste.. vydrz, usadi se.)
    GIO
    GIO --- ---
    ZRK: tyjo a rikas tri mesice a sedma pul kila? no je to malo, pridje mi, .. ale nevypada spatne, to neee

    jo to zebro je takhle volny u vetsiny stenat.
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: a nic jinýho tam podle mě být ani nemůže. Max. že by byli mixlí pittem, ale to je stejný...:)
    Nojo, zatím se mi zdá ok, jen si ho chci nechat prohlídnout pořádně včetně rtg a tak...chci mít jistotu, že je naprosto v pořádku. Pokud ne, podniknout potřebný kroky. Např. se bojím dysplazie (nebo jak se to píše), ale s tou asi nic neudělam. Ale mám taky pocit, že má/měl něco se žebrem. Nebo je normální, že při ohnutí na tu stranu mu uplně jedno žebro vybočuje? Dikonce s ním můžu hýbat sem a tam...
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: čistí by měli být a můžu ujistit, že se zatím teda zdá spíš větší:)
    GIO
    GIO --- ---
    jakopodleme ma proporce stenete sveho veku, velky kloubiky a dlouhy nozinky a jinak ok.)
    GIO
    GIO --- ---
    hele a to jsou cisti ast? nebo mix?muzou byt jakoby mensin celkove...
    ZRK
    ZRK --- ---
    JULYZ: Nevím, prč by neměl mít...jeho brácha je stejně těžký. Holt nejsou úplně ještě asi nejvykrmenější, ale vychrtlí taky ne - pusuď tu:

    :)
    GIO
    GIO --- ---
    JULYZ: no, tak ja verim majitelce, ze:)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GIO: no to si myslim, ze sedem kil mat nebude, to bude viac...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam