• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    BRUKEV: k nam do lesda chodi jeden stafbullik predevcirem se postekal s jedni border terrierem a taky mu pak pracovalo pravy zadni stehno jak blazen
    GLU
    GLU --- ---
    mam velikou prosbu
    nevite nekdo o nekom kdo by se ujal 7 leteho staffika?je pohodar a vychovany
    kamaradka off nyx ho bohuzel z rodinych duvodu chce dat do dobrych rukou k hodnym lidem,kteri ho budou mit stejne radi jako ona.
    infa pls do posty
    dekuji
    GIO
    GIO --- ---
    DR_Z: zase se moc nedoporucuje prikrmovat kloubnimi preparaty pokud je uz obsahuje krmivo..
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Když se řeší to zdraví: Donkey když se někdy postaví (často když třeba běhá, nebo ho něco vyruší, vyhecuje...) do "našponovanýho postoje" (zadní paciny natažený a celý našponovaný dopředu), tak jde vidět, jak mu cuká ve svalu na zadní pravé noze. Takový cukání, třepání, takový tiky... co to může být? Co na to dát? Magnezium?
    DR_Z
    DR_Z --- ---
    ZRK: Dysplazii kycelniho/loketniho kloubu muzes alespon castecne predejit podavanim nejake kloubni vyzivy (my pouzivame Alavis)
    GIO
    GIO --- ---
    JULYZ: joaha:-)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GIO: :o) ja som totiz myslela, ze reagujes na ten clanok co tam posielala ZRK a tam sa pisalo o pol roku abo nieco take... jasne, ze jej pes nema pol roku
    GIO
    GIO --- ---
    JULYZ: vuec ti nerozumim, jsou mu tri mesice.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GIO: no ja som myslela, ze takyto pes v pol roku nebude vazit len sedem kil
    GIO
    GIO --- ---
    heled, my tu ted treba mame stene retrievrice a v osmi tejdnech mela skoro sedm (6,8) kilo.. tez bude mit tak do triceti v dospelosti.. podle toho to i beru, jako muj pes je trosu neco jinyho, ted v dospelosti ma asi 45 priblizne, ale ta pipinka co mame v redakci je pulrocni a ma 22 kg..

    ale ja bych se nestresovala, zapomen na to, pokud vypada jak vypada n a fotkach, je akorat, podvyzivenej rozhodne ne, a dozene to.)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: No tak on je prý kolem 7. prosince...to znamená, že by mu ty tři měsíce teprve měly být... Chjo, ale na to se mi zase zdá velikej. Ten věk se u pejsků v řádech měsíců asi nedá poznat co?
    GIO
    GIO --- ---
    ZRK: no. tak snad jo no:-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: nene, nebolí - teda nic takovýho mi neřikal:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: Aha!:) Mno tak to je supeeer!:) To jsem ráda. Já se bála, že třebas tam dostal kopačku a nesrostlo to nebo něco podobnýho:) Tak už jsem v klidu, dík:-*
    To víš, je to moje láska, ho pořád zkoumam a chci, aby se měl úplně nejlépe - chci z něj mít toho nejlepšího kamaráda, co to jen jde a to taky musí bejt zdravej, aby tu na tom světě se mnou vydržel co nejdýl:)

    Mě nějak nepřijde, že je to málo... Sice pořád nemá to kulatý bříško, co u štěňátek znám, ale papá vo sto šest(teď):) Třebas ještě nabere...ale taky mi nepřijde nijak extra špatně na tom. A na to, že má mít v dospělosti kolem třiceti kilo...je to přiměřená váha:)
    GIO
    GIO --- ---
    pokud ho to neboli...
    ono se to jeste nema moc kde usadit ta volna zebra, svaloviny malo, furt se to hejbe jak roste.. vydrz, usadi se.)
    GIO
    GIO --- ---
    ZRK: tyjo a rikas tri mesice a sedma pul kila? no je to malo, pridje mi, .. ale nevypada spatne, to neee

    jo to zebro je takhle volny u vetsiny stenat.
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: a nic jinýho tam podle mě být ani nemůže. Max. že by byli mixlí pittem, ale to je stejný...:)
    Nojo, zatím se mi zdá ok, jen si ho chci nechat prohlídnout pořádně včetně rtg a tak...chci mít jistotu, že je naprosto v pořádku. Pokud ne, podniknout potřebný kroky. Např. se bojím dysplazie (nebo jak se to píše), ale s tou asi nic neudělam. Ale mám taky pocit, že má/měl něco se žebrem. Nebo je normální, že při ohnutí na tu stranu mu uplně jedno žebro vybočuje? Dikonce s ním můžu hýbat sem a tam...
    ZRK
    ZRK --- ---
    GIO: čistí by měli být a můžu ujistit, že se zatím teda zdá spíš větší:)
    GIO
    GIO --- ---
    jakopodleme ma proporce stenete sveho veku, velky kloubiky a dlouhy nozinky a jinak ok.)
    GIO
    GIO --- ---
    hele a to jsou cisti ast? nebo mix?muzou byt jakoby mensin celkove...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam