• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    LOULOU: no je pěkňoučká!,....že jí drbu:)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    FILOMENA13: jsou ji 4 roky
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    A ma rada i maly pejsky.

    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    LOULOU: jééhééé:) kolik jí je??
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Nase Binuska ma paradni klabonos.

    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    LOULOU: dej si tady do vyhledavače tuto diskuzi:
    american pitbul terrier..staffordshire terrier..bull terrier..dogo argentino.
    a je to tam asi na 2 stránce
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    LOULOU: takhle sedi i nase cubinka.. stafordka :) sedi tak a ne jinak jen takhle nebo ve vzduchu :)
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    LOULOU: jo uši má vtipný-děkujem:)...a klabonos se mi taky zdá vydařenej, i když nějaká placička tam je...tak nevim.)
    http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1732/1732852_39d46ca3ad3f00b8620d4a64b09c0e26/images/P3071097.jpg
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MALLOREIGH: a posles link na doho argentino?
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    FILOMENA13: Ty usi! :-D jakoby na nich mela navleky jak nosi kone. Az na ty ouska vypada jako Bina, kdyz byla mala. Krasny klabonos vypada, ze ma. Coz je u buliku paradoxne vyjimecne. Videla jsem jich dost a jen malo jich ma fakt vajicko.
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    LOULOU: právě, že se současné doby moc jeho fotek nemám.. některý už jsem dávala do dogo argentino, jsem teď nemocná, tak nemůžeme jezdit na výlety, ale o víkendu jedeme řádit na chajdu, tak něco určitě nafotim a pak to sem hodim..
    jj je to bulík .)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    LOULOU: jj dělá to vždycky, když je veselej, skáče jako koník .)

    LIBANEC: no dyk řikam, že nekecam .)) čim je větší, tak rostě i kačenka, je to srandovní, musim ho zase vyfotit, až budeme někde vejletovat, abys viděla i větší kačku .)
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    LIBANEC: :)) jo jsou skvělý-at chtěj nebo nechtěj, vždycky z toho vyjdou jako komedianti...taky mám doma jednu mladou komediantku, kolikrát se stačí jen tak dívat:)
    http://img2.rajce.idnes.cz/d5/1/1706/1706367_6539b2d4e72a86301e0b39fbb78f4c09/images/Majaiii_014.jpg
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MALLOREIGH: A to je bulik? Uzasny takhle cerno-bily! Mas jeste dalsi fotky?
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MALLOREIGH: Nevim, jestli vsichni bulici. Videla jsem to pouze u dvou psu, jeden, od ktereho to Bina okoukala a Bina, a nebyl to bul. :-) A to jsem si rikala, ze je asi nemocny (nejaka porucha) nebo ze je to cirkusak (taky homeless, takze jsme neznali puvod), protoze to delal bezpodminecne, jen tak se vencil a z niceho nic se zacal tocit.:-D
    Kazdopadne si myslim, ze se tim Bina predvadi a projevuje radost, protoze to dela pred pejskama (ne feny), ktery se ji libi.
    Homie to treba nedela vubec, ten ma v oblibe to litani po byte, zahrade... jako raketa. To uz je pro buliky klasictejsi uchylka... LOL
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MALLOREIGH: fakt kacenka :-)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---

    tak jsem vyštráchla jen jednu miminkovskou, ale kačenka tam je .)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    FILOMENA13: jo, doslova, ted jsme dali doma nove zavesy do drevenych futer, jenze ty futra jsou trosku vystoupla dovnitr dverniho prostoru a jak je tam ten zaves tak Holly nevidi kudy jde a jde vzdycky pokraji - takze se ozyvaji porad rany jak prochazi zavesem a za zavesem narazi do futra .-)
    GIO
    GIO --- ---
    myslim, ze takhle sedi spousta psu, mam dva, a oba sedi na zadku s nohama na stranu a nas retrievrice v redakci tez seda takhle rozvalena.) je to proste pohodlny.)
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    LIBANEC: to je bourák:))
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Mimochodem takhle sedel na chate hodinu kdyz odjeli moji rodice a cekal jestli se nevrati :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam