• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZRK: nechapu!.D
    ZRK
    ZRK --- ---
    PAVLINKA: mno tady nejde ani tak o respekt, nakonec máme AST žejo:D Ale jemu se hrozně příčí to nejkrásnější na nich - klabonosík...:(
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: mno já rasy nějak neřešil dokud sem si nepořídil pita - od té doby mám jasnej směr = mastakilla :D
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZRK: to teda! si pujc nakyho a uvidis...martin se taky dival dost s respektem ale pak ho zvalcovala v posteli a bylo.))


    MALLOREIGH: to djabak hrala hrozne ucenlivy stenatko a s pribyvajicim vekem dost zapominala:)))

    ZWL23: mne se jeste libi lovecky - ohari atd...
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA:
    MALLOREIGH: jj taky bych už nechtěl nic jinýho než apt nebo max nějakýho na zahradu třeba dobrmana bo ar dogu :))
    ZRK
    ZRK --- ---
    MALLOREIGH: jj, taky jsem děsně chtěla znovu bulíka...ale přítel zakázal. Jemu se klabonosáčci nelíběj - neznaboh!:)
    GIO
    GIO --- ---
    PAVLINKA: mno, jeste nepreknoali pubertu.)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    PAVLINKA: patej no .) máme je od mejch sedmi let .) a s tim, že člověk pak nechce jinak, máš naprostou pravdu.. fakt bych nechtěla jinýho psíka, i když argentinská doga je taky můj kůň.. líbí se mi buličí povaha..
    s tim prvnim poslušnym jsem to myslela tak, že je vnímavej a rychle se učí.. v půl roce už umí skoro všechny povely.. ty buldy před tim jsme cepovali třa do jejich dvou - čtyř let, dokud poslechli na všechno..
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MALLOREIGH: patej bulik?.) rika se, kdo ma bulla, uz nechce jinak.)...a prvni poslusnej...to je bilance:D
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    PAVLINKA: každopádně tohle je můj pátej bulík a je z nich fakt nejlepší, jakože má dobrej charakter .) takže jsem ráda.. je poslušnej, hodnej na psi i lidi .)
    jj pampeliška.. to mi raději ani nemluv, ten můj bejvalej byl na pampelišky expert, věčně je trhal .D
    RODWY
    RODWY --- ---
    nemate naky tip na dobrej hotel?dix
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tady muj bojovník s náhodnym kámošem boxerem (půl roku)

    No, nakonec se to ale cca po půl hodině zvrhlo v něco, co už se nám nelíbilo...tak se kluci museli rozloučit...
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    MALLOREIGH: nejak tak spinka i nase larka :D
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MALLOREIGH: aha!.))
    akorat sme si na konopisti - vystave - rikali jestli nektery nejsou uz moc, musi trpet na klouby atd...takova trosku profi vykrmna...djaba byla tezce otravena a porad chtela domu, do te chvile nez se pred nasim vystoupenim vyvalela v pampeliskach, takze jsme nastupovali se zlutym cumakem...jasne prvenstvi:DD
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    SARRI: :-) to jo a z kozenyho provazku kterej se pouziva do starejch sicich stroju :-)
    Obojek s voditkem jsme meli pujcenej - zkouseli jsme s nim vystavni postoj, jinak v nem vypadal jak debil ;-) jeho historii neznam.
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    PAVLINKA: jeho mamka je Samba Robes .)
    SARRI
    SARRI --- ---
    LIBANEC: kazdopadne koukam, ze moda vyrabet po domacku obojky a voditka ze snury na pradlo se stale drzi .. takze bych rekla, ze to bude nakdo kolem chovny stanice ALET ci dokonce znamej Votavovych, coz byli sveho casu jedni nejznamnejsich clenu BTK .. hodnotitele na vystavach ...
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    tleni - tlemi...))
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    LIBANEC: aaaa, cemu se spis tleni ten pes??.))

    FATBEAR: djabak se klepe, kdyz se teis na micek, takovej ten jeji specifickej trans, dokud ji ho nekopnu, klepou se ji zadni nohy, asi jak se pripravuje na chyt:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam