• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    ahoj, preposilam email, kdyby mel nekdo zajem o stenatka, tak mi napiste do posty a dam vam kontakt. Klidne to sirte mezi sve zname. Diky.


    "Dobrý den,chci se zeptat a snad i poprosit,pokud si na vzpomenete,optejte se svých přátel,nebo prosím pověste na svůj web fotky mých štěnátek,které přikládám. hledám naději na dobré domovy pro devet stenatek. Bydlím totiž ted v
    Litvínově,městě plném drog a romsko-naci nenávisti. štěně bojového plemena mi tu nepříde v bezpečí,aspon podle lidí, kteří se na ně chodí ke mně podívat. je to
    100km od Prahy. Matka je am.stafford a otec kříženec akita inu a bulldoga. oba parádně poslouchají a mají moc mírumilovnou povahu! jsou očkovaná a odčervená, na penězích nezáleží. Děkujme vám za váš čas a pomoc..A hoj.Alex Kim

    viz:
    http://picasaweb.google.cz/velblout/Stenata#
    AL3X
    AL3X --- ---
    Ahoj, shanime majitele pro 7 tydenni stenatka. Kdybyste vedeli o zajemci, piste prosim do posty.

    Fotky a podrobnosti viz klub:
    [ AL3X @ PES = LASKA CLOVEKA...pro vsechny majitele nemych tvari ]
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: ups srry ... tahle
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: :)) no to jo no - tehle tak vošklivej zobák nemá :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    ZRK: apt jasná volba ...... taky semi dřív píčil klabanos ale co je má víc a víc kámošú tak sem si zvyk ale nepořídil bych si ho
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    neser!
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZRK: nechapu!.D
    ZRK
    ZRK --- ---
    PAVLINKA: mno tady nejde ani tak o respekt, nakonec máme AST žejo:D Ale jemu se hrozně příčí to nejkrásnější na nich - klabonosík...:(
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: mno já rasy nějak neřešil dokud sem si nepořídil pita - od té doby mám jasnej směr = mastakilla :D
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZRK: to teda! si pujc nakyho a uvidis...martin se taky dival dost s respektem ale pak ho zvalcovala v posteli a bylo.))


    MALLOREIGH: to djabak hrala hrozne ucenlivy stenatko a s pribyvajicim vekem dost zapominala:)))

    ZWL23: mne se jeste libi lovecky - ohari atd...
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA:
    MALLOREIGH: jj taky bych už nechtěl nic jinýho než apt nebo max nějakýho na zahradu třeba dobrmana bo ar dogu :))
    ZRK
    ZRK --- ---
    MALLOREIGH: jj, taky jsem děsně chtěla znovu bulíka...ale přítel zakázal. Jemu se klabonosáčci nelíběj - neznaboh!:)
    GIO
    GIO --- ---
    PAVLINKA: mno, jeste nepreknoali pubertu.)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    PAVLINKA: patej no .) máme je od mejch sedmi let .) a s tim, že člověk pak nechce jinak, máš naprostou pravdu.. fakt bych nechtěla jinýho psíka, i když argentinská doga je taky můj kůň.. líbí se mi buličí povaha..
    s tim prvnim poslušnym jsem to myslela tak, že je vnímavej a rychle se učí.. v půl roce už umí skoro všechny povely.. ty buldy před tim jsme cepovali třa do jejich dvou - čtyř let, dokud poslechli na všechno..
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MALLOREIGH: patej bulik?.) rika se, kdo ma bulla, uz nechce jinak.)...a prvni poslusnej...to je bilance:D
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    PAVLINKA: každopádně tohle je můj pátej bulík a je z nich fakt nejlepší, jakože má dobrej charakter .) takže jsem ráda.. je poslušnej, hodnej na psi i lidi .)
    jj pampeliška.. to mi raději ani nemluv, ten můj bejvalej byl na pampelišky expert, věčně je trhal .D
    RODWY
    RODWY --- ---
    nemate naky tip na dobrej hotel?dix
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tady muj bojovník s náhodnym kámošem boxerem (půl roku)

    No, nakonec se to ale cca po půl hodině zvrhlo v něco, co už se nám nelíbilo...tak se kluci museli rozloučit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam