• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    nějký fotky z dneska





    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LOULOU: mě maminka učila, že vývar se dělá z kostí a masa, dělat polívku z uzeniny by mě nenapadlo, vlastně jo, odtěď vím, že frankfurtskou už ne e :)
    BUXIE
    BUXIE --- ---
    SIMCIIQ: zkus čajovníkový olej ( tea tree oil), báječně pomáhá na bakteriální, virologické i parazitické onemocnění. Pokud se udělá strup tak je dobré ho mazat nejdřív čajovníkovým olejem a pak lékařskou vazelínou, nebude si to strhávat. pokud to do týdne nezmizí pak vet, ale ze zkušenosti tohle pomůže.Tak good luck
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    LOULOU: tvrdy
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: Slo mi hlave o vyvar z uzeniny. Jinak psum davame zeleninu a popr. piskoty, pecivo. Ale ne pravidelne. Maji veterinarni dietu, takze zadni kazeni stravy lidskym jidlem.

    Uzeniny obecne - pekne vyvareny - jsou nebezpecny i pro lidi. Sice se tim cpeme, ale chemikar na skole nam rikal, az se budete chtit zbavit nenapadne manzela, varte mu vyvary z uzenin (uzenim prave dusicnanny vznikaji a vyvarem se krasne vyvari - uvolni a dostanou do tela) a manzel bude rad, a vy nakonec taky! :-D
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    SIMCIIQ: Hele, toho bych se bala. Je to tvrdy nebo mekky? Kamaradka ma argentinu a ma nadory obdobne vypadajici. :-(
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    nebujte, za tři měsíce co doma smraďocha mám dostal vodu z párků jedinkrát, já sem polívkovej a tak vařím tak třikrát týdně vývar, půl psovi a druhou půlku si dokořením a oba si pošmáknem :o)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MARTIN_531: voda z parku! to je jasny:)

    snazim se ji taky nedavat lidsky, ale stejne obcas dostane posledni sousto, nska rano se mnou snidala patku rohliku s medem:)) a u mamy dostava nedelni olicek - cti rohlicek! - pravidelne....nastesti po tom nema zadny prihody a normalne po tom proplanu neprdi! a kdyz uz tak je to skoro vune! neuveritelny.))
    SNELA
    SNELA --- ---
    SIMCIIQ: myslim, že má to samé co Mono od ID HYSTERIA.. viz
    [ Veterinarni drbarna ]
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    nevim kam s tim tak to dam i sem

    tohle se udelalo tornade na pacce nevim jestli s tim k vetovi nebo tra nekdo ma nakou zkusenost a poradi nakou mast ci neco co na to pomuze ani nevim co to je nikdy se ji to neudelalo..



    ZRK
    ZRK --- ---
    FATBEAR: heh, to my takhle zpracováváme víceméně všechno, co jde:)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    eko štajl :D
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    ZRK: to je dobry zpracovani lososa :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    FATBEAR: Já dávám kůži z lososa, když odkosťuju. Kůži psovi kosti se zbytky masa potkankám a všichni, včetně nás, jsou spokojeni:)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    co ryby davat nekdy ?
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    třebas natohle sem já hodně přísnej nikita nesmí žádný lidský jídlo až na ovoce a zeleninu .... 1 dostává dost kvalitní žrádlo tak proč jí kazit, 2neloudí pže ví že to stejně nedostane a 3 nemusim se bát že někde v parku sežere jed nakrysy bo cokoliv jinýho :))
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    nezapominejme ze se pomalu a jiste otravujem tim ze dejchame zeano
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: me by se po vyvaru z parku taky podelali. A nezapominejme, ze vyvarem z uzenin se uvolnuji dusicnany a otravuje (nejen pes) se pomalu, ale jiste.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    MARTIN_531: weeee a to mu dáš jo ..... nteda mě byse potom zesrala jak sviňa
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    PAVLINKA: kazdej den polivku nedelam, redim mu maso s rejzi, nebo jinou prilohou, namacim hodne vlocky s ovocem a tak, nejlip mu jede voda ve ktery se varili párky :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam