• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    NOITA
    NOITA --- ---
    RAVNOS: nekecal. Testosteron opravdu ovlivňuje agresivitu, výbušnost. S dominancí je to složitější. Pokud byl pes rváč před kastrací, bude se pravděpodobně rvát dál, ale nebude reagovat tak výbušně. Bude více relaxovaný. Záleží také na tom, kdy se kastrace provede. Pokud je to již u dospělého psa s naučenými vzorci chování, nebude kastrace samospásná, ale třeba jej především naučit nový protokol, jak se chovat v potencionálně konfliktních situacích.
    ZRK
    ZRK --- ---
    RAVNOS: jak nepomáhá? Kulky prý jsou zdrojem dominance a agrese... Bylo to i doporučeno veterinářem...
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARTIN_531: tak my jsme zati hodní a doufám, že to tak zůstane, jinak přijde pacholek o kulky! :P
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    ZRK: no tak archie s pejskama nemuze behat vubec, jenom s nekterejma odolnejma a rychlejma fenkama, ale vcera na nas vybehla rozzurena vlcice, archie pockal se stoickym klidem az prijde az k nemu a pak ji bez servitek kousnul do hlavy, pašanda se rychle dekovala do strážní budky za důchodcem kterej se děsně omlouval
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Ju se vám pochlubit i když cizím peřím trochu, kámoška má dva pesany plemene Americký buldog, pejska a fenu.. zatím jsem nahrála fotky psa, má ho z útulku.. tak tady:

    ZRK
    ZRK --- ---
    MARTIN_531: To von mi právě zkouší teď takhle...vždycky ze začátku, když dem na prochajdu a ještě neni vylítanej - pustim ho a chvíli v poho a najednou bere čáru za pejskem. Jen co se s nim trochu proběhne, zase hezky poslouchá. Prostě kritickejch prvních pár minut. Snad se toho nějak zbavíme...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    ZRK: mě to právě přišlo že na mě čeká, a když sem byl tak na patnáct metrů zase se dal na útěk, on spíš tak popobíhal, evidentně z toho měl srandu, tu sem mu ale pak zarazil když sem ho odchytil, dvě cuknutí za ostnáč a zbytek šel u nohy, nebo na max tři metry jen ovládanej hlasem.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARTIN_531: na dohled...no to si myslí jen oni, že je to jako v pořádku...Appouš mi to teď párkrát zkusil taky:-/
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    dekujeme :) archina je spis terieri typ no, i fenky bejvaji silnejsi nez on, vypada tak na rok, a taky se tak chova... dneska zase zklamal důvěru a vzal v lese čáru, sice pořád na dohled ale i tak mě naštval, páč honit psa a mít kvůli toho odřený záda od pádu ze svahu jaksi neni uplně ideální ranní rozcvička
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: Panejo, poradnej atlet. Snad prvni pes krom toho naseho, co neni jako koule! :-D Vydarenej!
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LOULOU: čtyři a půl roku
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: panečku, jak je starej?
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    nějký fotky z dneska





    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LOULOU: mě maminka učila, že vývar se dělá z kostí a masa, dělat polívku z uzeniny by mě nenapadlo, vlastně jo, odtěď vím, že frankfurtskou už ne e :)
    BUXIE
    BUXIE --- ---
    SIMCIIQ: zkus čajovníkový olej ( tea tree oil), báječně pomáhá na bakteriální, virologické i parazitické onemocnění. Pokud se udělá strup tak je dobré ho mazat nejdřív čajovníkovým olejem a pak lékařskou vazelínou, nebude si to strhávat. pokud to do týdne nezmizí pak vet, ale ze zkušenosti tohle pomůže.Tak good luck
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    LOULOU: tvrdy
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: Slo mi hlave o vyvar z uzeniny. Jinak psum davame zeleninu a popr. piskoty, pecivo. Ale ne pravidelne. Maji veterinarni dietu, takze zadni kazeni stravy lidskym jidlem.

    Uzeniny obecne - pekne vyvareny - jsou nebezpecny i pro lidi. Sice se tim cpeme, ale chemikar na skole nam rikal, az se budete chtit zbavit nenapadne manzela, varte mu vyvary z uzenin (uzenim prave dusicnanny vznikaji a vyvarem se krasne vyvari - uvolni a dostanou do tela) a manzel bude rad, a vy nakonec taky! :-D
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    SIMCIIQ: Hele, toho bych se bala. Je to tvrdy nebo mekky? Kamaradka ma argentinu a ma nadory obdobne vypadajici. :-(
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    nebujte, za tři měsíce co doma smraďocha mám dostal vodu z párků jedinkrát, já sem polívkovej a tak vařím tak třikrát týdně vývar, půl psovi a druhou půlku si dokořením a oba si pošmáknem :o)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MARTIN_531: voda z parku! to je jasny:)

    snazim se ji taky nedavat lidsky, ale stejne obcas dostane posledni sousto, nska rano se mnou snidala patku rohliku s medem:)) a u mamy dostava nedelni olicek - cti rohlicek! - pravidelne....nastesti po tom nema zadny prihody a normalne po tom proplanu neprdi! a kdyz uz tak je to skoro vune! neuveritelny.))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam