• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SIMCIIQ: pro rejpaly obojek ma na sobe pac jsme se zastavili po ceste domu u kamose a takhle to zatahla u neho na gauci :) nereagovala na nic az pak kdyz jsem ji probudila ze uz fakt jdeme at jde s nama tak se rozespale skutalela z gauce :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ja mam taky bojovy plemeno :DDD (vikendovy behani je unavny :) )
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    ZRK: tak neco podobnyho mam doma ..ale my jsme vic barevny a mame vic lisackej vyraz .) ..tohle vypada na krizence s rotvikem ..my sme barevny po vlcakovi jinak stavba tela podobna
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    hlasim ze mam vodniho psa, jak vidi vodu absolutne se neovlada skoci do proudu a plave dal po rece :o)
    IPH
    IPH --- ---
    PTACOPYSK: .))))) chudacek!!
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    Jak vážné následky můžou být, když nechát bojového psa samotného s malým dítětem, byť jen na chvilku ..... http://www.softcontrol.sk/kone/foto/BojovyPes.jpg
    RODWY
    RODWY --- ---
    KDO PORADI stale hledam psi hotel nebo vhodne hlidani pro temperamentniho jedince.)diky
    nekdo myslim posilal sem super link na naky hotely,jeden byl snad v dacicich...ale filtr mlci:(
    BEATY
    BEATY --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: uaaaaaaaaaa krasavec
    NOITA
    NOITA --- ---
    KACJU: Opava MVDr Pepřík
    KACJU
    KACJU --- ---
    NOITA: kde si je nechavala kastrovat?
    ZRK
    ZRK --- ---
    NOITA: Ok, jsem o ní tedy pevně přesvědčená, do desíti měsíců to s nim zvládnu, zatim mi přijde tak nějak normálně bojovej, ne agresivní. Tim myslim hl. bulům typickou povahu her - běhání ho tedy vůbec nebere:)
    NOITA
    NOITA --- ---
    Jenom jeden z mých 3 kastrátů má sklony přibírat.
    NOITA
    NOITA --- ---
    ZRK: No to je trochu zjednodušené. Někdy psům prostě hrábne. Stalo se mi, že jsem měla na cvičáku úplně nekonfliktní fenku amstafa, normálně si hrála se psy a jednou, z ničeho nic vystartovala po štěněti (3 měsíce). Byl to zlomek vteřiny, stihla jsem tam vrazit ruku, takže jsem štěně zachránila, ale jinak by bylo po něm. Od té doby byla agresivní na psy. Nikdo z nás neví, co to spustilo:-( Žádné varování, na milisekundu ztuhla a pak vyjela, držela a nepustila. Štěně a moji ruku jsme páčili klackem. Píšu to proto, že se fakt nedá říct, co a kdy agresi spustí. Každopádně ve tvém případě bych do kastrace prostě šla zhruba v 10 - 12 měsících. Jakmile se naučí vyjíždět po psech, budeš to mít mnohem složitější. Neřekla bych, že kastrát potřebuje více pohybu, jen je třeba v některých případech víc hlídat váhu. Tuk se začne ukládat na bocích. Dá se to ale řešit nižší dávkou krmení nebo dietní stravou.
    SNELA
    SNELA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: krásnej,ale asi čistokrevnej nebude :-)
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: skoda ze tyhle albini maji ten zivot tezsi .. nachylny na ruzny nemoce a tak.. kamaradovi nedavno jeden zhynul ..byl podobny..tyhle rarity jsou nadherny
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    KACJU: Jak jsou ty stenatka roztomily :-) Jesteze jim to nevydrzi. :-D
    KACJU
    KACJU --- ---
    PAVLINKA: a to mu ted padaj zuby mlicnaky takze je jeste drsnejsi
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    KACJU: smarja z toho de strach!:D
    KACJU
    KACJU --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam